Jun 04, 2024, 11:19:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: U vezi analiza u laboratoriji  (Pročitano 7095 puta)

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2011, 12:11:44 posle podne »
srca sam uzimao 5 na dan..i to samo prvi mesec..tako da ne verujem da su ona stigla da naprave neke promene..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #16 poslato: Januar 17, 2011, 09:20:13 posle podne »
srca sam uzimao 5 na dan..i to samo prvi mesec..tako da ne verujem da su ona stigla da naprave neke promene..

zasto??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #17 poslato: Januar 17, 2011, 09:43:50 posle podne »
zasto sam uzimao 5 na dan ili zasto samo prvi mesec? odgovoricu na oba...

5 na dan sam uzimao kao neki default. Nisam hteo piramidu, a nisam hteo ni kao pocetnik po 1-2kom dnevno,posto mi je organizam delimicno prezasicen,jer sam uvek nesto ubacivao u sebe..naravno ne pogresno ili nesto ne daj boze nelogicno..

od 250kom koliko sam ih imao..ostalo mi oko 50,znaci da sam ih uzimao mesec i mozda jedva 2 nedelje..prestao sam jer sam ukapirao da je bolje da ih ne unosim vise u sebe,zato sto su 95% fejk..kao i skoro sva hemija u tabletama na nasem trzistu..ampule su vec druga stvar..

u principu, i nisam morao da uzimam aac u tabletama kao ta srca npr..vec sam osecao dovoljan ucinak od druga dva preparata..mozda sam se malo i bojao da ne preteram i ne pregorim :P

najgore mi je to, sto sam se u sred kure zaposlio i sto sam prve dve nedelje radio po 12h dnevno,bez slobodnog dana..uteha su mi bili sklekovi i sipka za zgibove. Kad sam presao na normalno radno vreme, trcao sam u teretanu kao da mi je sve na svetu. Mislim da sam malo vise izgubio u napretku zbog tog dogadjaja..stomak mi se uvecao i butine,sto je normalno ako se ne trenira..

sve u svemu,kad malo bolje razmislim,bolje da nisam ni uzimao to i prozivljavao nepotreban stres prilikom bockanja i straha od mehura. Nego ono..kopka te dok ne probas, ne mozes da se smiris :) Ranije sam uvek uzimao nesto u tabletama samo,nisam imao hrabrosti za iglu..do sada..
« Poslednja izmena: Januar 17, 2011, 09:46:15 posle podne sLiver »

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #18 poslato: Januar 17, 2011, 10:01:49 posle podne »
ja ne razumem ovo...ti si uzeo sve to i na kraju nisi imao vremena za teretanu a verovatno nisi nista ni jeo...pa covece ja kad bi uzeo tako nesto samo bi jeo,spavao i trenirao tih mesec dana,to bi mi bilo sve na svetu....mislim nemoj pogresno da me shvatis ali svtarno ne razumem zasto si uopste i uzeo bilo kakve steroide...
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #19 poslato: Januar 17, 2011, 11:40:49 posle podne »
zasto sam uzimao 5 na dan ili zasto samo prvi mesec? odgovoricu na oba...

5 na dan sam uzimao kao neki default. Nisam hteo piramidu, a nisam hteo ni kao pocetnik po 1-2kom dnevno,posto mi je organizam delimicno prezasicen,jer sam uvek nesto ubacivao u sebe..naravno ne pogresno ili nesto ne daj boze nelogicno..

od 250kom koliko sam ih imao..ostalo mi oko 50,znaci da sam ih uzimao mesec i mozda jedva 2 nedelje..prestao sam jer sam ukapirao da je bolje da ih ne unosim vise u sebe,zato sto su 95% fejk..kao i skoro sva hemija u tabletama na nasem trzistu..ampule su vec druga stvar..

u principu, i nisam morao da uzimam aac u tabletama kao ta srca npr..vec sam osecao dovoljan ucinak od druga dva preparata..mozda sam se malo i bojao da ne preteram i ne pregorim :P

najgore mi je to, sto sam se u sred kure zaposlio i sto sam prve dve nedelje radio po 12h dnevno,bez slobodnog dana..uteha su mi bili sklekovi i sipka za zgibove. Kad sam presao na normalno radno vreme, trcao sam u teretanu kao da mi je sve na svetu. Mislim da sam malo vise izgubio u napretku zbog tog dogadjaja..stomak mi se uvecao i butine,sto je normalno ako se ne trenira..

sve u svemu,kad malo bolje razmislim,bolje da nisam ni uzimao to i prozivljavao nepotreban stres prilikom bockanja i straha od mehura. Nego ono..kopka te dok ne probas, ne mozes da se smiris :) Ranije sam uvek uzimao nesto u tabletama samo,nisam imao hrabrosti za iglu..do sada..


svaka cast ako je tebi organizam toliko prezasicen da moras trpati 50mg dbola u sebe.

6 nedelja si uzimao 50mg...blago tvojoj jetri,au jbt

plava srca fejk?Lose si ti nesto cuo druze :) zasad toga nema,to sto tebi verovatno nije radilo ima veze sa HRANOM.

ovo zadnje si lepo rekao,batali ti steroide na jedno duze vreme,vidi gde si bez njih pa polako gardi telo pocevsi od hrane pa onda luduj sa steroidima....a od tih doza jbg nesto nece biti ur edu :/

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.559
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2011, 08:06:18 pre podne »
znam da ce biti bolno po tvoju psihu ali bih ti preporucio da ukoliko neki nalazi bas en budu ok ipak kazes doktoru sta si uzimao i koliko... to ti kazem zbog tebe da te ne setaju levo desno nego da ti odmah prepise odgovarajucu terapiju uostalom to ce te i pitati...

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2011, 07:53:08 posle podne »
wow 50mg 6 nedelja :( Dodjavola

Van mreže sLiver

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #22 poslato: Januar 25, 2011, 02:06:38 pre podne »
ja ne razumem ovo...ti si uzeo sve to i na kraju nisi imao vremena za teretanu a verovatno nisi nista ni jeo...pa covece ja kad bi uzeo tako nesto samo bi jeo,spavao i trenirao tih mesec dana,to bi mi bilo sve na svetu....mislim nemoj pogresno da me shvatis ali svtarno ne razumem zasto si uopste i uzeo bilo kakve steroide...

ja sam poceo sa kurom..i bas oko trece nedelje sam se zaposlio,tj pozvali su me tamo gde sam konkurisao..
sta je trebalo da uradim? da odbijem da bih nastavio s kurom?
nisam znao kad ce me zvati,to je bilo iznenada,nisam ocekivao..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #23 poslato: Januar 25, 2011, 06:47:28 pre podne »
pa onda si trebao stati s kuromposle te trece nedelje,prosto zar ne??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: U vezi analiza u laboratoriji
« Odgovor #24 poslato: Januar 25, 2011, 12:24:23 posle podne »
pa nisi ni trebo da krenes sa kurom ako si vec konkurisao za posao...sad je gotovo,nema veze...
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar