Mart 29, 2024, 01:02:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Poklon za sve clanove foruma  (Pročitano 7886 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Poklon za sve clanove foruma
« poslato: Decembar 31, 2005, 02:09:34 posle podne »
Dragi moji, kao jedan od glavnih saradnika u casopisu "Sport Supplement" i kao  iskreni ljubitelj naseg sporta imam cast i zelju da vam tokom januara meseca saljem na poklon prvi broj ovog fenomenalnog casopisa. Znaci samo za clanove foruma BESPLATAN primerak. Vase je samo da platite postanske troskove, casopis dobijate free!!!!

U casopisu se ne govori samo o bodi bildingu i fitnesu vec i o drugim sportovima ali je dat akcenat i na znacaj vezbanja u teretani za uspeh u tim sportovima. Bodi bilding i saplemente pokrivam Ja i neke od tekstova iz tog casopisa ste mogli i ovde procitati. ( kad u casopisu vidite ime Milos Markovic pored nekog teksta, to je moja malenkost MR.BIG)  :D

Znaci saljite mi svoje ime,  prezime, adresu i ostalo sto je potrebno da posiljka stigne do vas a Ja cu vama u roku od dva-tri dana poslati BESPLATNO "Sport Supplement" na kucnu adresu. Jos jednom da napomenem , vasi su samo postanski troskovi (mislim da nece biti vise od 30-40 dinara)

Eto, to je to i zelim vam svima uspesnu i sretnu novu 2006 godinu.  :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Poklon za sve clanove foruma
« Odgovor #1 poslato: Decembar 31, 2005, 02:22:22 posle podne »
i ko sad moze da kaze da deda mraz ne postoji???MR.BIG ne skreci sa staze,ne oklevaj,ne dremaj...:D :D :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Poklon za sve clanove foruma
« Odgovor #2 poslato: Decembar 31, 2005, 05:58:45 posle podne »
:D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Poklon za sve clanove foruma
« Odgovor #3 poslato: Decembar 31, 2005, 07:01:27 posle podne »
ja sam prvi...saljem ti adresu  na pm..neka me razumeju drugi..