April 29, 2024, 07:45:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: suplementi za masu  (Pročitano 10346 puta)

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
suplementi za masu
« poslato: Januar 28, 2011, 01:33:34 pre podne »
pozdrav ljudi,zanima me kako bi vi rasporedili syntha 6,true mass,glutamin,amino kiseline (amino gold) no expload,imam kreatin od ultimate nutri tiona i imam ona cell tech...
Ja bi to malo brze da potrosim,pa mi kazite  kako malo brze do mase :)
Inace treniram oko godinu dana,imam 94 kg visok 1,83,ima i viska  salceta na stomaku ali malo...
Ja bi ovako zapoceo,cim ustanem 3 tablete amino,pred trening 3 i posle treninga jos 3,glutamin bi  pre treninga 10 gr i posle treninga 10 gr,no expload pre treninga dve merice,kreatin cell tech u toku treninga jednu mericu,e sada kako true mass i sinthu,ja pijem to kad stignem,uglavnom cesto ;)
E sada imam jedan problem posao,na poslu mogu jednom da jedem za 8 sati,da li da pijem sinthu i koliko za tih 8 sati....


‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #1 poslato: Januar 28, 2011, 10:22:14 pre podne »
cao i dobro dosao
uzeo si dobru suplementaciju ali TO JE TREBALO DA TI OBJASNI ONAJ GDE SI KUPIO  (jer je ocigledo da se neko resavao zaliha pa ti je uvalio sve i svasta ;))jer nije dovljno samo prodavati vec treba ljudima znati objasniti sta ima prodajes
ali dobro..dok god su ljudi (srbi) takvi kakvi jesu sve vise ce mo da idemo u pm.
u svakom slucaju

neznam gde ti je u celoj ovo prici hrana?
jer hrana je osnova svega pod 1
ali...
uz prvi jutarnji obrok nema potrebe za tim AK a kada ih vec imas...bah...zast da ne..(jedna od glupo uvaljenih stvari u celoj prici)
pred trening 2 merice NO rekatora+5 tableta AK+glutamin+5 gr creatina=PAMETNO
u toku treninga CELL MAS=pametno
posle treninga nastaje problem jer TRUEMASS koliko god bio dobar u klasi GAINERA nije za to sta ti hoces i na zalost..u tvom slucaju waist of money..ali
kada ga vec imas onda ga uzima 3 ili 4 merice POSLE TRENINGA+glutamin+kreeatn
syntha 6 maximum 2 puta u toku dana..i to je mnogo
jer
HRANA JE OSOV SVEGA a ocigledno da je tebi u drugom planu jer iz tvog PIJEM CESTO ovo daje se zakljcuiti da bas i ne dajes znacaj hrani vec da si ulozio gomilu novca mislceti da radis pravu stvar
ali ocigledno i kao sto rekoh ,uleteo si tamo gde je bitan samo obrt kapitala a sto se tice zadovljstva i statisfakcije musterije=duvaj ga...(izivni na izrazu)

nadam se da sam uspeo da priblizm materiju


Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2011, 03:41:24 pre podne »
Hvala na dobro doslici :)
ishranu cu poceti ovako ali nazalost samo kada sam slobodan,kada sam na poslu oonda cu morati sve da remetim....


                   ****ishrana****
9.00 100g ovsenih+ tunjevina

12.00 100g pirinca + 200g piletine + 1 supena maslinovog

15.00 200g krompira+ 150g piletine

18.00 100g pirinca + 200g piletine

pre treninga 10g glutamina,5 tableta AK,dve merice no expoad
 u TRENINGU cel tech
posle treninga 4 merice true mass 5 tableta AK,10 gr glutamina

20.30  250g ella sira + 50g oraha ili badema ili lesnika
E sada u kom periodu da ubacim synthu i koliko ?

E sada tako sam ja zamislio,i postovacu maksimalno...
Da li ja mozda  malo jaca ishrana,ali razmisljam da ubacim i neki slabiji steroid...
« Poslednja izmena: Januar 29, 2011, 03:43:30 pre podne masa man »
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2011, 11:27:09 pre podne »
Mozda treba malo vise da razmisljas ...

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2011, 11:57:17 pre podne »
jel mislis na ovaj muscletech cell tech hardcore tj ovo http://www.muscletech.com/products/celltech_hardcore/index.shtml

ako je to taj, zasto ga pijes u toku treninga?

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2011, 12:04:08 posle podne »
Tako kaze Zoki,on drzi prodavnicu suplemenaa u pancevu,on je takmicar druze,kako ti mislis da se treba piti ?...

@mica86 matori nisi pitan.
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #6 poslato: Januar 29, 2011, 12:11:50 posle podne »
polako, nisam te proveravao ili bilo koga :)

nego vidim da je Pedja gore napisao CELL MASS sto je BSN, a ovo o cemu ti pricas je muscletech cell tech...

mada sam procitao da se cell tech pije posle treninga u pwm

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #7 poslato: Januar 29, 2011, 01:19:51 posle podne »
XEXE SAMO KAZEM DRUZE :D
A Pedja se izgleda zbunio malo :)
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2011, 03:34:57 pre podne »
Hvala vam sto komentarisete o mojoj temi,xaxaxax koja sprdnja :DDDDDDD
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #9 poslato: Januar 30, 2011, 11:09:57 pre podne »
ne pametujem nego sam sta napisao sta znam i tacno je samo sto ljudi to ne rade vise tako,ne kapiram u cemu je problem...
Problem je sto mislis da nesto znas a u stvari ne znas i onda zbunjujes ljude koju su dosli ovde po savet, kao npr decko koji je otvorio ovu temu sa zeljom da mu se pomogne.
To sto ti pises se radilo pre 100godina kada se nije znalo ni 10% onoga sto se danas zna...

Neka izbrise admin sve ovo, decko je otvorio svoju temu i dosao po savet a mi opet moramo da se raspravljamo o ispijanju kreatina i sl...

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2011, 11:36:40 pre podne »
ne pametujem nego sam sta napisao sta znam i tacno je samo sto ljudi to ne rade vise tako,ne kapiram u cemu je problem...
koje si god ti ? i koliko treniras ?

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #11 poslato: Januar 30, 2011, 11:57:06 pre podne »
ne pametujem nego sam sta napisao sta znam i tacno je samo sto ljudi to ne rade vise tako,ne kapiram u cemu je problem...
Ok...cenim sto pokazujes fino interesovanje za ovaj sport,ali....sticem utisak da znanje gradis na nepotkovanim pricama
rekla-kazala sto nikako nije dobro,tim pre sto to isto verovatno dobronamerno zelis da prenes drugima i onda eto tog zacaranog kruga
predrasuda i greski vezanih za ovaj sport i sve sto ga cini.Citaj gomilu toga sto ima na forumu a mnogo toga korisnog i proverenog
od strane ljudi koji su godinama u ovome,citaj kjige,magazine,izgradi pravu osnovu.
Ako vec zelis drugima da pomognes i da pokazes svoje znanje radi to na pravi nacin..pozz druze..
« Poslednja izmena: Januar 30, 2011, 12:00:01 posle podne Polomac »

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #12 poslato: Januar 30, 2011, 06:45:31 posle podne »
ok hvala ti polomac :) zz
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #13 poslato: Januar 31, 2011, 01:45:42 posle podne »
masa man
ja sam krivo protumacio i mislio sam da je cell mass u pitanju
ali kao sto neko gore rece
IZ KOG RAZLOGA DA PIJES CELL TECH u toku trneinga
mislim
jel mozes da mi daas i jedna jedini razlog zasto bi neko konzmuriao ovaj preparat koji si ti naveo U TOKU TRNEINGA/
jednostavno vise nego glupo...sooory sto ti rusim neke snoveli odista je to WAIST OF MONEY

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: suplementi za masu
« Odgovor #14 poslato: Januar 31, 2011, 03:02:17 posle podne »
pa kako da ga pijem pedja ,meni je tako receno,znaci da pijem pre treninga ,i amino 5 posle treninga,a pitao sam kada sinthu da pijem ?
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."