April 19, 2024, 11:14:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: PREDSTAVLJAMO VAM - NITRO PRO GEN  (Pročitano 3443 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
PREDSTAVLJAMO VAM - NITRO PRO GEN
« poslato: Januar 31, 2011, 05:32:39 posle podne »
 PREDSTAVLJAVMO VAM TREC NUTRITION NitroProGen

-CETVORO KOMPONENTNI PROTEIN KOJI CE VAM DATI SVE ONO STO STE OD UVEK TRAZILI OD PROTEINA BILO DA JE U PITANJU POST WORKOUT SHAKE ILI MEAL REPLACEMENT ILI SLOW PROTEIN ZA NOC!!!

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30229

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PREDSTAVLJAMO VAM - NITRO PRO GEN
« Odgovor #1 poslato: Januar 31, 2011, 05:36:50 posle podne »
Pedja, jel mozes da nam das ti neka svoja iskustva u vezi sa proizvodom?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PREDSTAVLJAMO VAM - NITRO PRO GEN
« Odgovor #2 poslato: Januar 31, 2011, 05:55:24 posle podne »
mogu naravno
sto se tice ukusa vise nego fantasticni (mada ja licno ne volim cokoladu) ali ovo je odista bilo nesto ukusano.verujem da je zbog mesavine 4 vrste proteina koji svaki  psoebno daje nesto psoebno samo mucenju proteina ,gustocu,finocu ispijanja sve ali bas sve objedinjeno u jednom.
uzimao sam ga kao zamenu za obrok jednom u toku dana ali nisam ga uzmao posle treninga iz nekih drugih razloga sto mi je trebalo nesto drugo tada kada sam uzmao  ovja protein.
oni koji su ga uzmali posle treninga kazu da su odusevljni i ono sta m je najbitnije da je to da pored 4 vrste belancevina,45 min nakon treninga su sposobni da jedu cvrst obrok sto znaci da ovaj protein ima odlicno svojstvo apsorbcije
ja sam ga uzmao u kombianciji sa 4 caps oemga 3 ulja odjenom u posle podnevnim satima i ono sta mogu da kazem u vezi toga da nisam imao neke nagle napade gladi kada prodje apsorbcija ili nesto slcino i ono sto je vazno nisam osecao ama bas nikakve teskoce u stomaku s obizrom da je ovo ipak cetvoro komponentna stvar
a u stvari i neznam sta bi vise pisao o iskustvima jer ipak nije to neki cudotvorni preparat da se o njemu prica neznam koliko
protein koji se razlikuje od drugih po tome sto ima ceitri komponenete koje su odista izlgeda vise nego dobro ukomponovane u extra omjerima..

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: PREDSTAVLJAMO VAM - NITRO PRO GEN
« Odgovor #3 poslato: Januar 31, 2011, 10:47:23 posle podne »
koliko je to pakovanje ?

Van mreže Rusic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: PREDSTAVLJAMO VAM - NITRO PRO GEN
« Odgovor #4 poslato: Januar 31, 2011, 10:48:47 posle podne »

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PREDSTAVLJAMO VAM - NITRO PRO GEN
« Odgovor #5 poslato: Januar 31, 2011, 11:39:20 posle podne »
mogu naravno
sto se tice ukusa vise nego fantasticni (mada ja licno ne volim cokoladu) ali ovo je odista bilo nesto ukusano.verujem da je zbog mesavine 4 vrste proteina koji svaki  psoebno daje nesto psoebno samo mucenju proteina ,gustocu,finocu ispijanja sve ali bas sve objedinjeno u jednom.
uzimao sam ga kao zamenu za obrok jednom u toku dana ali nisam ga uzmao posle treninga iz nekih drugih razloga sto mi je trebalo nesto drugo tada kada sam uzmao  ovja protein.
oni koji su ga uzmali posle treninga kazu da su odusevljni i ono sta m je najbitnije da je to da pored 4 vrste belancevina,45 min nakon treninga su sposobni da jedu cvrst obrok sto znaci da ovaj protein ima odlicno svojstvo apsorbcije
ja sam ga uzmao u kombianciji sa 4 caps oemga 3 ulja odjenom u posle podnevnim satima i ono sta mogu da kazem u vezi toga da nisam imao neke nagle napade gladi kada prodje apsorbcija ili nesto slcino i ono sto je vazno nisam osecao ama bas nikakve teskoce u stomaku s obizrom da je ovo ipak cetvoro komponentna stvar
a u stvari i neznam sta bi vise pisao o iskustvima jer ipak nije to neki cudotvorni preparat da se o njemu prica neznam koliko
protein koji se razlikuje od drugih po tome sto ima ceitri komponenete koje su odista izlgeda vise nego dobro ukomponovane u extra omjerima..

Zvuci odlicno!

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: PREDSTAVLJAMO VAM - NITRO PRO GEN
« Odgovor #6 poslato: Februar 02, 2011, 09:45:35 posle podne »
 ;) ja pijem tokom dana nekad,a prije spavanja uvijek protein 80+ 4 komponentni...nije taj al je slican imaju istu funkciju ;)to je bitno!!