Mart 28, 2024, 08:46:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Prehlada-Gripa  (Pročitano 1697 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Prehlada-Gripa
« poslato: Februar 07, 2011, 05:17:38 posle podne »
momci ima li kod vas prehlade-gripe-virusa....Mene je smlatilo da valja...nakon dva mjeseca odlicnog napretka(ispostovao sam sva pravila ishrane i suplementacije) smaltila me gripa u subotu da valja..Zavrsio sam u Hitnoj sa 39,5 temperaturom i jakim prolivom i drhtavicom....Dali su mi infuziju i inekciju i u nedelju je bilo kao malo bolje..nisam uspio skoro nista da jedem u ta dva dana...Danas evo jedva kemijam sa rizom i piletinom ali jedva....Stanem na vagu -5kg..katastrofa....Dijagnoza..jaka gripa pracena prolivom i krcanjem crijeva i jakom temperaturom..Temperature i proliva sam se rijesio danas se stanje popravlja ali muku mucim sa crijevima i varenjem..Uglavnom sam na 1-2 obroka dok nebude bolje...voce mogu da uzimam ali i to ne pretjerujem...Cajevi,dvopek..ludilo....
Pozz iz Bosne

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prehlada-Gripa
« Odgovor #1 poslato: Februar 07, 2011, 06:37:05 posle podne »
da nije onaj drugi jebeni grip..
mnog ga kod nas prelezali a da nisu ni znali da ga imaju

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Prehlada-Gripa
« Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2011, 06:40:41 posle podne »
da nije onaj drugi jebeni grip..
mnog ga kod nas prelezali a da nisu ni znali da ga imaju
mislis h1N1.....jbg valjda nije....taj je grip pracen jakom temperaturom izgleda kostantno par dana i pluca bole ....meni je posle inekcije i infuzije bilo bolje odmah....jbg odmaram 5-6 dana pa cu vidjeti...
veliki Pozz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prehlada-Gripa
« Odgovor #3 poslato: Februar 07, 2011, 07:21:10 posle podne »
nadam se da ce biti sve OK!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Prehlada-Gripa
« Odgovor #4 poslato: Februar 08, 2011, 08:12:47 pre podne »
joj cuti ja sam za bozic dusu ispustio...isto tako 2 dana preko 39 proliv...povracanje...6kg dole za 3 dana..fala bogu.. brzo sam se vratio na staro :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Prehlada-Gripa
« Odgovor #5 poslato: Februar 08, 2011, 05:05:19 posle podne »
joj cuti ja sam za bozic dusu ispustio...isto tako 2 dana preko 39 proliv...povracanje...6kg dole za 3 dana..fala bogu.. brzo sam se vratio na staro :D
isto za Bozic , da se i ja javim :) lomilo me lomilo dugo majke mu ga , sve neka niska temperatura oko 37 nisam peglao itd ali me je dugo drzalo grlo i slivanje niz isto... nadam se da me nece ponovo zakaciti taj drugi talas , ma vitamizacjia je keva...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Prehlada-Gripa
« Odgovor #6 poslato: Februar 08, 2011, 05:14:35 posle podne »
nedjelja noc, temperatura....uzas, povracanje i proliv, da je vrag odnio salu skontao sam kad sam krenuo da popijem malo vode, i imao takve grceve u listovima i kvadovima da sam se jedva dovukao do kuninje, juce onako, sav slomljen sa blagom temperaturom...danas kao nov.
U svakom slucaju nista od treninga ove nedjelje, a i taman 7 dana pauze, poslije 2 god bez iste....a od 28.02 u nove radne pobjede

ps
da se zahvalim dragoj sto je brinula o meni :*

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Prehlada-Gripa
« Odgovor #7 poslato: Februar 09, 2011, 10:52:58 pre podne »
Evo osmi dan temperatue 0d 37 do 38.5,mada najcesce oko 37.2...Smucilo mi se vise
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Prehlada-Gripa
« Odgovor #8 poslato: Februar 09, 2011, 02:21:10 posle podne »
ja sam se danas konacno digao na noge....u teretanu i ne pomisljam do ponedeljka...gore mi se vratiti u normalu sto se tice ishrane  jer sam zadnjih dana bio na jedva 2 obroka....na vagu necu ni da stajem vise :'( totalno sam iscrpljen ..fizicki pogotovo...sad polako izbalansirati ishranu pa opet jovo na novo...