Jun 16, 2024, 02:45:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Dali je ovo dobro?  (Pročitano 4460 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dali je ovo dobro?
« Odgovor #15 poslato: Februar 13, 2011, 12:41:52 posle podne »
stefane
mnogo posvecujes paznje irelevatnim stvarima
da provodis vreme u teretani koliko ovde gubis da pises i objsanjvas ono sta ti imas veruj da bi ti stvar mnogo bila jednostavnija..

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Dali je ovo dobro?
« Odgovor #16 poslato: Februar 20, 2011, 02:19:37 pre podne »
Ok, to si verovatno upravu... Malo sam zakomplikovao stvari....
Zanima me, posto ja nemam para da se hranim za masu, zanima me dali je moj trening preteran, jer ne bih zeleo da se unazadim? Mislim na to ako nemogu da ga nahranim bojim se da ga previse ne izgladnim tj. da ga ne istrosim vise nego sto mogu da ga obnovim... To je malo tesko odrediti, sta vi mislite, to sam zaboravio da kazem u prvom postu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dali je ovo dobro?
« Odgovor #17 poslato: Februar 20, 2011, 06:09:31 pre podne »
jednu stvar si sigurno dobro rekao a nadam se i nacui

BOJIM SE DA AKO NE MOGU DA NAHRANIM MISIC DA GA NE UNAZADI

toga i treba da se drzis..

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Dali je ovo dobro?
« Odgovor #18 poslato: Februar 20, 2011, 05:59:56 posle podne »
jednu stvar si sigurno dobro rekao a nadam se i nacui

BOJIM SE DA AKO NE MOGU DA NAHRANIM MISIC DA GA NE UNAZADI

toga i treba da se drzis..

 Naravno da hocu toga da se drzim, zato pitam dali je ovo preterano.... Vrlo rado bih ja ishranu sredio i suplemente bcaa, glutamin, whey, cassein... To bi samo sikljalo.. :)
Probacu da nadjem neki intezitet sebi koji mi odg....

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Dali je ovo dobro?
« Odgovor #19 poslato: Februar 20, 2011, 10:22:01 posle podne »
Imam jos jedno pitanje.. Neznam gde da ga stavim pa cu staviti na ovu moju temu, da ne otvaram novu bzvz.... Citao sam u ovom broju x fitness clanak o broju ponavljanja...  Kako je Klarens Bas dosao do zakljucka da je jedan njegov ucenik dosta  brzo napredovao kada je radio veci broj ponavljanja (oko 20) jer je aktivirao mitohondrije u misicu (to je oko 30% misica) jer na 10 ponavljanja nije uspeo da aktivira tih 30% misica... Pa je zakljucio da treba raditi bar po jednu vezbu sa 20 ponavljanja jer samo tako moze da aktivira mitohondrije odnosno 30% misica, a pre toga je bio na 10 ponavljanja i nije uspeo da aktivira mitohondrije.... Malo mi je nejasno, dali bi onda piramidalan trening bio odlican za to, ako krenem od 20 ponavljanja pa na nize? Naravno da je to radio kada je nabio nesto mase sa 10 ponavljanja pa je sa 20 uspeo da maksimalno aktivirao misic.. Nmg da vam docaram ceo tekst, valjda ste me razumeli?
« Poslednja izmena: Februar 20, 2011, 10:23:52 posle podne StefanCira »

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Dali je ovo dobro?
« Odgovor #20 poslato: Februar 21, 2011, 01:32:33 pre podne »
Mnogo ti komplikujes druze, pa nije ovo teorija da ces negde da odgovaras, radis po tvom nekom osecaju, ako osecas da ti se grudi vise aktiviraju kada radis 15 ponavljaja radi tako ili na 8, niko ne moze da te umesri tako sto ce reci radi iskljucivo 20 ponavljaja i imaces extra grudi. Sam sebi komplikujes mnogo, obrati ti paznju na formu, na negativni deo ponovaljaja, sigraun sam da si do sada naucio kako se cepaju i spora i brza misicna vlakna, posle samo lepo nahranis i odmoris misic i sve 10. Sigran sam da pokusavas da dobijes masu grudi a to je jedini nacin.Citaj koliko zelis i edukuj se ali ne uzimaj sve bas u analizu, samo slusaj svoje telo i neka ti to bude smernica !

Zakljucak:

Ne komplikuj ono sto je jednostavno. ;)
« Poslednja izmena: Februar 21, 2011, 01:35:03 pre podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dali je ovo dobro?
« Odgovor #21 poslato: Februar 21, 2011, 10:34:12 pre podne »
ponavljam
NE DA KOMPIKUJES SEBI ZIVTO nego to prelazi u opseeisju
stefane
ti nemas jos ni 15 god,niti imas mogucnost da pokivatr neke osnovne elemente kada je ovaj psort u pitanju a da ne govrimo o tome da treniras u ne adkevatnim uslovima
dakle
taj text nista novo nije niti je ista novo a sta se odavno ne poznaje OTKIRO
lepo je od tebe sto citas kao sto nenad kaze i TREBA DA CITAS I DA SE EDUKUJES
ali pusti napredne tehnike na miru bar netrednih 2 ili 3 ghodine

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Dali je ovo dobro?
« Odgovor #22 poslato: Februar 21, 2011, 10:49:40 pre podne »
Ok... :)