April 25, 2024, 10:22:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: navlacenje vode  (Pročitano 8979 puta)

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
navlacenje vode
« poslato: Februar 13, 2011, 04:26:11 posle podne »
nisam na kuri, jednostavno me interesuje posto nisam nigde procitao nista o tome, sto ne znaci da nigde i ne pise, na koji nacin
se kod uzimanja aromatizirajucih aas od kojih se otice i 'navlaci voda' to sprecava? Npr da li se klenbuterolom moze izbaciti visak
tecnosti ili slicno? eto

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #1 poslato: Februar 13, 2011, 04:54:09 posle podne »
tesko da mozes spreciti.. nema tu nista lose sem sto ti glava bude kao mesec.. ali dobijes na snazi zbog vode.. neki uzimaju nolvadex(tamoxifen) samo zbog vode.
e da mozes i da izbacis so i smanjih ugljene hidrate. ali izbacivanje soli nije pametno..
« Poslednja izmena: Februar 13, 2011, 04:57:29 posle podne BokY_LA »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #2 poslato: Februar 13, 2011, 05:28:43 posle podne »
nisam na kuri, jednostavno me interesuje posto nisam nigde procitao nista o tome, sto ne znaci da nigde i ne pise, na koji nacin
se kod uzimanja aromatizirajucih aas od kojih se otice i 'navlaci voda' to sprecava? Npr da li se klenbuterolom moze izbaciti visak
tecnosti ili slicno? eto

Pokusaš da smanjiš so ali ne da ga izbaciš i junk klopu...valjda :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #3 poslato: Februar 13, 2011, 09:12:51 posle podne »
dobro, za so je jasno da treba smanjiti, znam valjda i da paradajz zbog likopena valjda treba izbegavati (ispravite me ako gresim), nolvadex se pije da bi supresovao estrogen zbog kojeg se i otice ali onda nema rasta.
interesuje me da li moze da se nekako izbaci ta voda, cuo sam i da je najbolje za to upravo piti mnogo vode pa me interesuje da li je to tacno. neku tu spominju i cajeve i kafu kao diuretike i sta ti ja znam, od klenbuterola se izbacuje tecnost pa me  interesuje da li se na taj nacin moze uticati...
 

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #4 poslato: Februar 13, 2011, 09:18:12 posle podne »
dobro, za so je jasno da treba smanjiti, znam valjda i da paradajz zbog likopena valjda treba izbegavati (ispravite me ako gresim), nolvadex se pije da bi supresovao estrogen zbog kojeg se i otice ali onda nema rasta.
interesuje me da li moze da se nekako izbaci ta voda, cuo sam i da je najbolje za to upravo piti mnogo vode pa me interesuje da li je to tacno. neku tu spominju i cajeve i kafu kao diuretike i sta ti ja znam, od klenbuterola se izbacuje tecnost pa me  interesuje da li se na taj nacin moze uticati...
 
ti druze, prvo onako, kao eto ja da upitam, slucajno sam cuo, pricaju u prodavnici, pa onda,malo sam cuo ovo, malo ono...pa reci ti nama jel imas problem sa zadrzavanjem vode, da odmah predjemo na stavra, pa da ti ljudi fino kazu sta i kako da radis ;)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #5 poslato: Februar 13, 2011, 09:19:06 posle podne »
znam valjda i da paradajz zbog likopena valjda treba izbegavati (ispravite me ako gresim)

ISPRAVKA paradajz treba zbog kalijuma (paradajz ga je pun) povećanjem kalijuma izbacuješ vodu.

Možeš piti i puno vode ali moraš redukovati so, zato što ne možeš osloboditi vodu ako je previše natrijuma u telu, koji uzgred vezuje vodu.

Možeš piti zeleni čaj i izbacivati vodu ali ti taj zeleni čaj ubija i apetit ujedno.

 
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #6 poslato: Februar 14, 2011, 12:24:52 pre podne »
Zeleni caj je prirodni diuretik.. krastavac, kafa itd.. mada sve to manje vise znaci.. nece ti 10mg nolve dnevno uticati na rast.. i cemu se ovde radi

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #7 poslato: Februar 14, 2011, 12:49:01 pre podne »
to navlacenje zavisi pod 1.od genetike pod 2.od ishrane i to ti je to.A ne znam sto se ljudi brinu oko toga,navuci vodu je dobra stavr kad se radi na masi,pozitivno anabolicko okruzenje....znam ljude koji bzvz sve arde da tu vodu skinu pa izmedju ostalog roknu i lasix a na masi su!!misim jbt malo se preteruje.

a najgore mi je kad cujem"Anadrol,metan,depo-to su prljavi steroidi koji navlace vodu" e pa skinite bf na 2% ne zderite so i rokajte anadrola koliko hocete i necete navuci vode iz prostog razloga sto necete imati odakle da je povucete jer ecimo pred takmicneje ljudi piju taman tolko vode da prezive :D Ne povezujte navlacenje vode s losom stranom,naprotiv to ej jako poztivino kada se radi na masi.Za takmicenje je druga stvar i tu se rade raze druge stvari i hemijanja da se izbaci sto vise vode,al ne kontam sta se neko brine zbog 3kila vode ako ide na plazu.

da sumiramo: Nadajte se da genetski niste podlozni tome i jedite cisto.Vece nauke od toga nema.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2011, 01:15:33 pre podne »
Tacno tako!!!!

Van mreže Djoka

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2011, 01:18:11 posle podne »
to je sve sto sam hteo! Hvala Filipe, i hvala svima ljudi!

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #10 poslato: Februar 16, 2011, 02:31:17 posle podne »
i clen nema diureticko svojstvo koliko mi je poznato
Κύριε ἐλέησον

Spartak

  • Gost
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #11 poslato: Februar 16, 2011, 03:30:11 posle podne »
ljudi(rekreativci) treba da shvate vaznost elektrolita i minerala. Ne znam cemu izbacivanje vode kad ce ta ista voda bit nadoknadjena isti dan.Izuzev takmicara kojima to treba tih nekoliko sati.nravno ne treba ni pretjerivat sa npr natrijumom.Ali ako se covjek dosta znoji dnevno, od velike je vaznosti unos minerala.A ti sto misle da su vodeni,neka oljuste salo

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #12 poslato: Februar 16, 2011, 06:43:08 posle podne »
ljudi(rekreativci) treba da shvate vaznost elektrolita i minerala. Ne znam cemu izbacivanje vode kad ce ta ista voda bit nadoknadjena isti dan.Izuzev takmicara kojima to treba tih nekoliko sati.nravno ne treba ni pretjerivat sa npr natrijumom.Ali ako se covjek dosta znoji dnevno, od velike je vaznosti unos minerala.A ti sto misle da su vodeni,neka oljuste salo
x2
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #13 poslato: Februar 16, 2011, 06:49:21 posle podne »
znam valjda i da paradajz zbog likopena valjda treba izbegavati (ispravite me ako gresim)

Možeš piti zeleni čaj i izbacivati vodu ali ti taj zeleni čaj ubija i apetit ujedno.
 

momak aj pojasni kako to zeleni caj ubija apetit

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: navlacenje vode
« Odgovor #14 poslato: Februar 16, 2011, 07:13:44 posle podne »
znam valjda i da paradajz zbog likopena valjda treba izbegavati (ispravite me ako gresim)

Možeš piti zeleni čaj i izbacivati vodu ali ti taj zeleni čaj ubija i apetit ujedno.
 

momak aj pojasni kako to zeleni caj ubija apetit

MOŽE  ;)

Naučnici su utvrdili da katehini iz zelenog čaja pomažu u sprečavanju prelaska glukoze u masne ćelije. Takođe, zeleni čaj takođe deluje i kao regulator glukoze tako što pomaže u usporavanju porasta šećera u krvi nakon obroka. Na ovaj način se sprečavaju veliki skokovi insulina (a mnogo insulina u krvi dovodi do nagomilavanja masnoća u vidu sala).

Naučnici Univerziteta u Čikagu su utvrdili da zeleni čaj kod pacova uzrokuje smanjenje težine do 21%. Pacovima kojima je dat ekstrakt zelenog čaja su izgubili apetit i jeli oko 60% manje hrane nakon 7 dana primanja injekcija zelenog čaja. Ovo može imati veze sa regulisanjem nivoa šećera u krvi.

Zeleni čaj pomaže mršavljenju tako što ubrzava metabolizam, reguliše nivo šećera u krvi, suzbija apetit i nudi zamenu kao jutarnji napitak umesto visokokaloričnih napitaka. Zeleni čaj nije magično sredstvo, ali definitivno može dati podstrek naporima koji se ulažu u proces mršavljenja i radi sveukupnog zdravlja.

Nisam pacov ALI meni primetno "ubije" apetit kad ga pijem, a...da VOLIM volim da jedem  :)
Pain is temporary, Pride is forever