April 27, 2024, 03:06:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: NBA ALL STAR WEEKEND  (Pročitano 10254 puta)

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: NBA ALL STAR WEEKEND
« Odgovor #15 poslato: Februar 20, 2011, 04:16:43 posle podne »
ma Ibaka je zakucao sa slobodnjaka a nije ni pipnuo liniju... cak je i Dzordan prestupio svojevremeno...

pa da ali Ibakino kucanje sa linije je bilo sranje , vise se izvadio na duzinu ruku to kao da poredis Pipenovo i Jordanovo kucanje sa linije, ono kad je MJ kucao sa linije bio je mnogo blizi kosu i videlo se da je moga cak da skoci bez problema za pola stopala i pre linije penala , nego mu je tad mnogo vise bilo stalo da mu uopste uspe zakucavanje... mnogo bolju longitudu je imao ... video sam sva zakucavanja , Derozan je imao jedno ok zakucavanje, Grifin je imao isto par , Mcgee je bio inovativan sve u svemu nista posebno kao i svake godine , poslednje sto je uzrdmalo kavez je bilo takmicenje sa Jasonom Richardsonom one kombinacije kroz noge
Citat
McGee je malo bzvz sa onim kucanjem sa tri lopte i onim na dva kosa,to mozda jeste tesko ali nije atraktivno
da , momak je izveo mngo zajebana pre svega tehnicki zahtevna zakucavanja , ono sa tri lopte , nikad nisam video bio je inovativan ali stvarno nije izgeldalo atraktivno ...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: NBA ALL STAR WEEKEND
« Odgovor #16 poslato: Februar 20, 2011, 04:50:25 posle podne »
ali malo mi zasmetalo sto su ostali momci u startu bili autsajderi i nisu imali nikkave sanse a bili su bar jednaki, mada po meni i bolji...
jbg,steta sto je tako

poslednje sto je uzrdmalo kavez je bilo takmicenje sa Jasonom Richardsonom one kombinacije kroz noge
a od tad nista,kao da im je nestalo ideja,ali volje...Howard je jedino ono u Supermen fazonu dobro odradio-zakucavanje sasvim obicno,ali je koreofrafija luda,i treba uzeti u obzir da je on ipak centar i da nesto impresivno i nije se moglo,sem daljine ocekivati...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: NBA ALL STAR WEEKEND
« Odgovor #17 poslato: Februar 20, 2011, 05:05:02 posle podne »
ma ne kazem da je prikucao bolje nego MJ ali je bilo posteno zakucavanje- nista losije nego Grifinovo najbolje tj prvo...
sve u svemu, izjednacena borba, nista specijalno generalno....
DeRozanovo je mozda i najbolje po meni...
http://www.youtube.com/watch?v=I82vtHkf2xw
a pogledajte ove momke a nisu cak ni profi kosarkasi...ovaj jedan je visok 178cm
http://www.youtube.com/watch?v=wwtCJOkYu7I
« Poslednja izmena: Februar 20, 2011, 05:07:38 posle podne wldnbg »

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: NBA ALL STAR WEEKEND
« Odgovor #18 poslato: Februar 20, 2011, 05:20:53 posle podne »
ludilo.. to su cini mi se momci iz slumdunknationa, and1 kako se vec zovu te grupe , oni imaju zakucavanja da padnes na bulju ima lik kuca sa dva okreta 720 stepeni oko ose , pa 360 kroz noge ... oni su boles ... mada ima i tu veze sto su profiji masivniji i ne rade toliko na skoku koliko ovi momci , koji su jos plus svi lagani ko pero...