April 20, 2024, 12:58:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!  (Pročitano 31130 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #45 poslato: Maj 05, 2011, 10:41:45 posle podne »
salobodno produzi
...par meseci. Mislim da jedino tako ima nekog smisla

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #46 poslato: Jun 15, 2011, 08:52:00 pre podne »
Koricenjem ovog supl. tokom ciklusa dali bi se usporilo ili zaustavilo smanjivanje testisa?

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #47 poslato: Jun 15, 2011, 09:17:23 pre podne »
Koricenjem ovog supl. tokom ciklusa dali bi se usporilo ili zaustavilo smanjivanje testisa?

Ne, to tako neradi.
Injektiranjem testa tvoja prirodna proizvodnja testa se zaustavlja jel telo prepoznaje da imaš dovoljno testa, ovaj suplement može biti koristan nakon kure za vraćanje tvoje prirodne proizvodnje.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže milosiv

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #48 poslato: Novembar 13, 2016, 06:00:56 posle podne »
Izvinjavam ste ponovo pokrecem ovako staru temu. Imam par pitanja.

Imam 25 godina, tako da mi ovaj preparat verovatno nije neophodan, ali sam u poslednje vreme izlozen jakom stresu sto je nepovoljno uticalo i na libido i na svakodnevne aktivnosti, pao sam jednostavno.

Zanima me da li bi ovaj preparat mogao da mi pomogne, kao i da li ima neke moguce nezeljene efekte, kao sto su gubitak kose i slično?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #49 poslato: Novembar 13, 2016, 06:05:44 posle podne »
Izvinjavam ste ponovo pokrecem ovako staru temu. Imam par pitanja.

Imam 25 godina, tako da mi ovaj preparat verovatno nije neophodan, ali sam u poslednje vreme izlozen jakom stresu sto je nepovoljno uticalo i na libido i na svakodnevne aktivnosti, pao sam jednostavno.

Zanima me da li bi ovaj preparat mogao da mi pomogne, kao i da li ima neke moguce nezeljene efekte, kao sto su gubitak kose i slično?

Steroid nije tako da nezeljeno dejstvo nema,a naskoditi ti nikako ne moze moze samo pomoci situaciji tako da.. :)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #50 poslato: Mart 01, 2017, 08:29:56 posle podne »
Ima li smisla uzeti ga u obzir pored svih ovih novih formula sa jakim dozama DAA,cinka,magnezijuma,vitamina D,make itd?
Sta mislite?

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #51 poslato: Mart 01, 2017, 08:44:44 posle podne »
Za pct da, ok je to testobooster, ali sto se tice nekog boosta sna, raspolozenja , da se osvezi sistem itd... iskreno vecina njih radi slicno... zma moze podjednako dobro da odradi posao... dosta je tu stvar placeba... moze tu isti ucinak i sa terminatorom da se napravi...

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #52 poslato: Mart 01, 2017, 10:30:26 posle podne »
Pa ja bas cenim da je iz tog razloga Terminator i superiorniji proizvod od ovoga a ujedno i znatno jeftiniji,naravno podrazumevaju se podebljane doze kod terminatora :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #53 poslato: Mart 02, 2017, 06:09:02 pre podne »
Pa ja bas cenim da je iz tog razloga Terminator i superiorniji proizvod od ovoga a ujedno i znatno jeftiniji,naravno podrazumevaju se podebljane doze kod terminatora :D

doze od 3 x 2 caps veruj da su nesto sto vracaju vrsnjaka iz mrtvih nakon kura za xx mg hemudze itd itd itd,tako da...i to da pustimo mene,vec ljude koji su odusevljeni sa njim,bas iz tog razloga,a narocito npr kod "poboljsanja kvaliteta zivota" sto neki kao floskulu koriste da bi se rokacili sa hemijom i dalje...

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #54 poslato: Mart 02, 2017, 12:13:57 posle podne »
Peki to jeste terminator 3x2caps razbija kako radi,morao bi i ovaj 3x2caps sto mu izadje za 21dan,neisplativo po meni.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #55 poslato: Mart 02, 2017, 01:36:30 posle podne »
Peki to jeste terminator 3x2caps razbija kako radi,morao bi i ovaj 3x2caps sto mu izadje za 21dan,neisplativo po meni.

jbg....terminator ima 180 caps

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #56 poslato: Mart 02, 2017, 09:45:14 posle podne »
Peki to jeste terminator 3x2caps razbija kako radi,morao bi i ovaj 3x2caps sto mu izadje za 21dan,neisplativo po meni.

Terminator ti 3x2 sistemom izadje tacno mesec dana,sto je odlicna prica i odlican suplement.. :)

Van mreže Lfitness

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #57 poslato: Mart 25, 2018, 04:03:51 posle podne »
Zdravo svima,

konkretno pitanje: Testostrogrow 2 HP ili OLIMP DAA XTREME PROLACT-BLOCK

da li neko ima preporuke koji od ova dva preparata da uzmem, tj. vrstu suplementa tribulus ili daa

Ranije vec koristio 1 kutiju testostrogrow i bio zadovoljan, tako da ako neko zna prednosti ili mane daa u odnosu na tribulus bilo bi lepo da napise.

Pozdrav

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #58 poslato: Mart 25, 2018, 04:14:56 posle podne »
testo grow izmedju ta dva, ali najbolja je kombinacija da ima i tribulus i daa , to onda radi vrhunski, terminator recimo od THE ima oba u sebi, samo podebljas doze od preporucenih, jaci je po meni i od testo grow a , vec posle trece doze sam  bukvalno osetio  promenu u samom treningu
« Poslednja izmena: Mart 25, 2018, 04:17:05 posle podne pirat »

Van mreže Lfitness

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: TESTOSTROGROW 2 HP !!!!!!
« Odgovor #59 poslato: Mart 25, 2018, 04:58:02 posle podne »
Hvala na odg, video sad Terminator, jedino sa ukupnom dnevnom dozom zaostaje za testostrogrow - samo 800-900mg  tribulus terestrisa.. ali opet jedini da ima i tribulus i daa. zaboravih da napisem imam 24 godine, s obzirom da znam da  se tribulus itd preporucuje od 30 i nesto uglavnom..