Mart 28, 2024, 06:33:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Program treninga za devojke  (Pročitano 25991 puta)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Program treninga za devojke
« poslato: Februar 17, 2011, 06:57:11 posle podne »
Poz devojke  treba mi vasa pomoc :)

Treba da pomognem drugarici da sastavi neki fin program treninga ( ne zeli da ide na aerobik, nego je zanima teretana )

Da li devojke treba da vezbaju grudi, ramena itd...ili da to budu neke lagane vezbice bez nekog opterecenja ...a za ostale misicne grupe joj vec mogu preporuciti nije problem :)..

hvala puno



Van mreže lella

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 78
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2011, 07:24:13 posle podne »
Moje je misljenje da treba podjednako da radi sve misicne partije. I da, sa opterecenjem koje ce u pocetku da bude manje naravno, pa ce ga kako vreme prolazi povecavati. Nece da postane velika i misicava tek tako, ako se toga plasi :), ali treba da pokrene misic , a ne da mase malim tezinama po teretani.  U pocetku moze da radi neki kruzni trening, a kasnije da krene split. Tako sam bar ja uradila, dok se nisam upoznala sa vezbama i malo navikla na teretanu. I toga se pridrzavam vec 2 god, i OBAVEZNO  joj preporuci ovaj forum sto se tice i ishrane i svega, jer ce kao vecina zena da se hrani glupostima i nanese sebi vise stete nego koristi .
Nadam se da sam bar malo pomogla,

pozz :)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #2 poslato: Februar 17, 2011, 07:32:41 posle podne »
Moje je misljenje da treba podjednako da radi sve misicne partije. I da, sa opterecenjem koje ce u pocetku da bude manje naravno, pa ce ga kako vreme prolazi povecavati. Nece da postane velika i misicava tek tako, ako se toga plasi :), ali treba da pokrene misic , a ne da mase malim tezinama po teretani.  U pocetku moze da radi neki kruzni trening, a kasnije da krene split. Tako sam bar ja uradila, dok se nisam upoznala sa vezbama i malo navikla na teretanu. I toga se pridrzavam vec 2 god, i OBAVEZNO  joj preporuci ovaj forum sto se tice i ishrane i svega, jer ce kao vecina zena da se hrani glupostima i nanese sebi vise stete nego koristi .
Nadam se da sam bar malo pomogla,

pozz :)

Hvala lela :) , znam da nece postati velika i misicava ali ono....ima li potrebe da radi te dve misicne grupe pa zato :) , ide ona vec neko vreme u teretanu ali reko da vidim malo konkretnije da li da i dalje radi grudi i ramena i tako :)

Van mreže lella

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 78
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #3 poslato: Februar 17, 2011, 07:35:14 posle podne »
pa , znas kako , ne vidim zasto ih ne bi radila, ako radi ostale , ali opet to je njen izbor, mozda bi trebala da uradi neki trening tih mis. partija pa da vidi ?

Van mreže BeLaV

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 81
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #4 poslato: Februar 17, 2011, 09:52:18 posle podne »
naravno da treba da radi...grudi mogu samo lepse i cvrsce da izgledaju...a i sto vise misica-brzi metabolizam...

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #5 poslato: Februar 18, 2011, 12:11:19 pre podne »
Radi ona vec neko vreme, lepo sam joj dao sta da radi ...ali nesto se razmisljam ovih dana ima li potrebe za te dve misicne grupe pa zato :)..nisam bio siguran ima li nekog efekta na grudi pa zato...ok hvala devojke :)

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #6 poslato: Avgust 22, 2011, 04:18:02 posle podne »
Cao...

Potreban mi je savet...

Ovako, u pitanju je devojka(nemam iskustva sa treninzima za devojke...) visoka 1.65 i 55kg teska. Htela bi da skine malo sa bokova, donji stomak(ono sto muci dosta devojaka) i dobije malo na misicnoj masi.

Kakav trening da joj preporucim, ishranu, suplementaciju i kardio???

Neke smernice bi bile od pomoci...

Hvala...

Van mreže lella

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 78
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #7 poslato: Avgust 22, 2011, 06:13:25 posle podne »
daj joj link za forum, pa neka se registruje, tako ces joj najvise pomoci. to je meni bilo od najvece pomoci, kada sam nasla ovaj forum.
pozz

Van mreže razbijac

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #8 poslato: Avgust 22, 2011, 06:26:37 posle podne »
Cao...

Potreban mi je savet...

Ovako, u pitanju je devojka(nemam iskustva sa treninzima za devojke...) visoka 1.65 i 55kg teska. Htela bi da skine malo sa bokova, donji stomak(ono sto muci dosta devojaka) i dobije malo na misicnoj masi.

Kakav trening da joj preporucim, ishranu, suplementaciju i kardio???

Neke smernice bi bile od pomoci...

Hvala...
mozes joj slobodno dati sto i ti koristis,neznam zasto bi trebalo praviti iznimku,isto i sa trenigom

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #9 poslato: Avgust 22, 2011, 08:26:04 posle podne »
Znam,
daj joj link za forum, pa neka se registruje, tako ces joj najvise pomoci. to je meni bilo od najvece pomoci, kada sam nasla ovaj forum.
pozz
daj joj link za forum, pa neka se registruje, tako ces joj najvise pomoci. to je meni bilo od najvece pomoci, kada sam nasla ovaj forum.
pozz
Znam, ja sam joj to i savetovao ali...

Van mreže emadjokic

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Program treninga za devojke
« Odgovor #10 poslato: Jun 06, 2013, 10:42:07 pre podne »
gledaj samo da ukombinujes i kardio i tegove.. u danasnje vreme zene izbegavaju tegove...  :-* :-\