April 26, 2024, 06:10:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Duathlon...  (Pročitano 4534 puta)

Van mreže jakuza

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Duathlon...
« poslato: Avgust 11, 2006, 04:56:13 posle podne »
Da li se u Srbiji  odrzavaju amterska takmicenja u Duathlonu,  sastoji se u  TRCANJE - VOZNJA BICIKLA - TRCANJE ...
Ja  se nikada nisam time bavio , ali bi  voleo da probam, probao bih ja i Triathlon ali sam ocajan plivac.... pa  ako neko ima malo vise iskustva  sa ovim sportom /sportovima...

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Duathlon...
« Odgovor #1 poslato: Avgust 11, 2006, 05:10:40 posle podne »
Za triatlon znam da su bila neka takmicenja na adi i znam neke ljude koji su trenirali pa ako te to interesuje mogu da se raspitam , a za duatlon jbg ne znam . Bolje se baci na plivanje

Van mreže marc

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Re: Duathlon...
« Odgovor #2 poslato: Avgust 11, 2006, 09:59:30 posle podne »
Da,bude al retko...
al ko što ti reče Gaudi,
informacije treba potražiti kod
triatlonaca...
Ako ne saznaš ništa javi pa ću probati ja da saznam...
A jel imaš dobru bajanu?
i kakav si trkač? Kolko ti treba za 5-icu ?

Van mreže jakuza

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Re: Duathlon...
« Odgovor #3 poslato: Avgust 12, 2006, 07:49:04 pre podne »
Kao sto sam naveo , nikada se nisam time bavio, ali bih voleo
da se oprobam u tome. Zato mislim na Duathlon , jer nemam nikakve uslove da probam sa plivanjem,  jbg. kada zivim  u malom mestu...
E sad imam bajs, ali  nije to to, sigurno nije adekvatan za ozbiljniji trening, zato cesto odradim trening na stacioniranom bajsu....  Trcanje  mi nije problem,tu mislim na izdrzljivost, e sad  nisam bas preterano brz  :( ,na 5km sam se davno testirao, ali tu negde oko 23-24 min. prevaljujem dnevno po 10 km, pored toga igram i fudbal , idem 3-4 puta nedeljno u teretanu .... visok sam 196 cm imam 90kg  ... kao sto se vidi iz ovoga  ja sam jedan "profesionalni rekreativac" :D

Van mreže jakuza

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Re: Duathlon...
« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2006, 04:38:00 pre podne »
Pedjos...ajde molim te prebaci ovu temu u "Ostali sporovi"

Hvala