April 29, 2024, 01:21:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ciklus jeftiniji od dodataka?  (Pročitano 15946 puta)

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #30 poslato: Februar 28, 2011, 04:04:45 posle podne »
Ako smem da se umesam,ja sam samo jedno definitivno shvatio citajuci ovaj forum.Primer,dobijes neke pare (na kladionici recimo nekih 300,400 500 e ne bitno),a uz to si redovan u teretani i imas takmicarske ambicije i sada kazes sebi ''e sada cu da odradim neku pravu kuru,suplementaciju,ishranu sve kako treba i to sve spickas za 2,3 meseca i posle nemas fakticki za hleba.Tako da,ako nemas para da ulazes u sebe tokom citave godine ili niza godina,bolje se spustiti na zemlju,kvrcati tu gde  jesi i koliko mozes.Game over,kazem ti ovo jer te razumem i ja sam razmisljao nesto slicno kao i ti ali citajuci forum,shvatio sam da od toga nema nista..prebacivanje iz supljeg u prazno.Pozz
pa za to vreme dok si na kuri 2-3 meseca, opet dobijes na kladzi 500e i eto ti kinte....
ne znam sta hoce ljudi da ne rade nista i da im neko daje hemiju suplemente i hranu za dzaba?
ljudi mora se radi, ne mozes da krpis 200e od kevinog dzeparca za kuru, kad se stane na noge i kad budes mogao da ispratis sve to onda pocnes i da koristis... a ne vecito neko krpljenje.

nije stvar samo u radu, nije svako placen dovoljno da moze da zadovolji sve to.
ne znaci da ako radis imas para za suplemente i ostalo

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #31 poslato: Februar 28, 2011, 04:06:00 posle podne »
Ako smem da se umesam,ja sam samo jedno definitivno shvatio citajuci ovaj forum.Primer,dobijes neke pare (na kladionici recimo nekih 300,400 500 e ne bitno),a uz to si redovan u teretani i imas takmicarske ambicije i sada kazes sebi ''e sada cu da odradim neku pravu kuru,suplementaciju,ishranu sve kako treba i to sve spickas za 2,3 meseca i posle nemas fakticki za hleba.Tako da,ako nemas para da ulazes u sebe tokom citave godine ili niza godina,bolje se spustiti na zemlju,kvrcati tu gde  jesi i koliko mozes.Game over,kazem ti ovo jer te razumem i ja sam razmisljao nesto slicno kao i ti ali citajuci forum,shvatio sam da od toga nema nista..prebacivanje iz supljeg u prazno.Pozz
pa za to vreme dok si na kuri 2-3 meseca, opet dobijes na kladzi 500e i eto ti kinte....
ne znam sta hoce ljudi da ne rade nista i da im neko daje hemiju suplemente i hranu za dzaba?
ljudi mora se radi, ne mozes da krpis 200e od kevinog dzeparca za kuru, kad se stane na noge i kad budes mogao da ispratis sve to onda pocnes i da koristis... a ne vecito neko krpljenje.

nije stvar samo u radu, nije svako placen dovoljno da moze da zadovolji sve to.
ne znaci da ako radis imas para za suplemente i ostalo
pa ko ne moze da isprati ne treba ni da pokusava, jbg to je kao da kupis mecku a vozis se basom, jel nemas da sipas corbu

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #32 poslato: Februar 28, 2011, 04:09:26 posle podne »
ja nebi nikad uzeo hemiju dok nebi iz svog tijela izvukao maksimum sa hranom,suplementima,roatacijama,dijetama itd...i kad bi vidio da sam zablokirao tada totalno onda bi razmisljao o hemiji....A kod mnogih pocetnika je prisutna iluzija da se za vrlo kratko vrijeme mogu dobiti veliki bicepsi i dizati na benchu 150kg....pa kad vide da to sa hranom i supsima i neide tako brzo onda svi pocinju da razmisljaju na taj nacin da uzimaju hemiju....obicno se u mladim godinama neslusa niko,ni starci ni neki stariji iskusniji vjezbac  niti se slusa i cita sta neko pise na forumu nego vodilja je ono..on koristi nije mu nista vidi ga koliki je..sad cu i ja to da koristim.....i onda se vjerovatno kod vecine desi ono sto je Vladar napisao i krug se zatvara....
Ja bi klincima porucio(posto sam zagazio u 36 i jos uvijek ucim na ovom forumu) da iskoriste svoje tijelo dok su mladi dok im testisi rade punom parom i bice rezultata....a hemija kasnije....

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #33 poslato: Februar 28, 2011, 04:12:22 posle podne »
Ama bre,ja sam samo dao primer kladza.Nisam kockar ni u kakvom slucaju.Samo sam Game overu rekao da ako NEMAS PARE ZA CITAVU GOD DA SE PRAVILNO HRANIS I REDOVNE SUPSE,TA ''PRAVILNA''KURA STO JE ODRADIS CE SIGURNO DA PADNE U VODU KADA NESTANE KESA ZA POSLE NJE.Ja,koji nemam cak ni iskustva sa sterosima,to znam.Brate kao da zivite u Norveskoj,pa imate socijalu od koje zivite,a rad na crno odvajate za teretanu.Daj bre ovo je Srbija,narod para nema za hleba,a ne da odvaja mesecno 300 evra za hranu i supse i jos plus koja stotina evara za neku kuru sa sterosima.Cast izuzetcima!!Ma sve u svemu,niste me dobro shvatili i bitno je da mi imamo asvalt!! :D :D Toliko od mene.
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #34 poslato: Februar 28, 2011, 04:15:15 posle podne »
@Peja

skroz ispravno....grebes se od staraca ili gledas kako ces na kladionici da maknes kintu za hemiju ili supse, smijesna prica
Ako si dovoljno veliki da se bodes, onda si dovoljno veliki i da zaradis kintu i za teretanu i hranu i supse i hemiju i sve ostale pratece stvari.

Skroz ali skroz si me pogresno shvatio.Jednostavno neverovatno!P.S nemoj me pogresno shvatiti,morao sam ovako da ti odg.pozz
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #35 poslato: Februar 28, 2011, 04:19:23 posle podne »
Ako smem da se umesam,ja sam samo jedno definitivno shvatio citajuci ovaj forum.Primer,dobijes neke pare (na kladionici recimo nekih 300,400 500 e ne bitno),a uz to si redovan u teretani i imas takmicarske ambicije i sada kazes sebi ''e sada cu da odradim neku pravu kuru,suplementaciju,ishranu sve kako treba i to sve spickas za 2,3 meseca i posle nemas fakticki za hleba.Tako da,ako nemas para da ulazes u sebe tokom citave godine ili niza godina,bolje se spustiti na zemlju,kvrcati tu gde  jesi i koliko mozes.Game over,kazem ti ovo jer te razumem i ja sam razmisljao nesto slicno kao i ti ali citajuci forum,shvatio sam da od toga nema nista..prebacivanje iz supljeg u prazno.Pozz
pa za to vreme dok si na kuri 2-3 meseca, opet dobijes na kladzi 500e i eto ti kinte....
ne znam sta hoce ljudi da ne rade nista i da im neko daje hemiju suplemente i hranu za dzaba?
ljudi mora se radi, ne mozes da krpis 200e od kevinog dzeparca za kuru, kad se stane na noge i kad budes mogao da ispratis sve to onda pocnes i da koristis... a ne vecito neko krpljenje.

nije stvar samo u radu, nije svako placen dovoljno da moze da zadovolji sve to.
ne znaci da ako radis imas para za suplemente i ostalo
pa ko ne moze da isprati ne treba ni da pokusava, jbg to je kao da kupis mecku a vozis se basom, jel nemas da sipas corbu

Bravo brate,upravo to pokusavam da kazem!!!!
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #36 poslato: Februar 28, 2011, 04:23:39 posle podne »
@Peja

skroz ispravno....grebes se od staraca ili gledas kako ces na kladionici da maknes kintu za hemiju ili supse, smijesna prica
Ako si dovoljno veliki da se bodes, onda si dovoljno veliki i da zaradis kintu i za teretanu i hranu i supse i hemiju i sve ostale pratece stvari.

Skroz ali skroz si me pogresno shvatio.Jednostavno neverovatno!P.S nemoj me pogresno shvatiti,morao sam ovako da ti odg.pozz
ne ne, ti si mene...nisam ja na tebe licno mislio, skapirao sam ja sta ti pricas, ovo je bio uposten post

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #37 poslato: Februar 28, 2011, 04:49:05 posle podne »
Dakle da podvucemo, jedite dnevno, 10 belanaca, 500g belog, 500g ribe, ovsene, pirinac, krompir, 100g nekog wheya, bar po 20g glutamina i bcaa, bar 50 ml tecnih za vreme treninga, 10 g kreatina, i tako jedno 5 godina, pa onda ako bas hocete krenete sa hemijom mozda neki propionat sa jos nekim oralom itd. mnogo para a ? Mnogo vremena, strpljenja? Pa tako je uvek u zivotu kada pokusavas da postignes nesto veliko :)  Razmislite u zivotu sta bi zeleli da radite, i ako uspete da radite posao koji volite pare moraju doci neminovno kad tad. I na kraju ako dovoljno budete zeleli "lep izgled" na kraju cete ga i ostvariti :)

Van mreže FIKI

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
  • 3. smena zauvek! :D
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #38 poslato: Februar 28, 2011, 05:08:47 posle podne »
Ako nemas 500 mesecno, zajebi aas. . . Tacka. . .
Ne treba prezati nego se NA-prezati.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #39 poslato: Februar 28, 2011, 05:26:23 posle podne »
Dakle da podvucemo, jedite dnevno, 10 belanaca, 500g belog, 500g ribe, ovsene, pirinac, krompir, 100g nekog wheya, bar po 20g glutamina i bcaa, bar 50 ml tecnih za vreme treninga, 10 g kreatina, i tako jedno 5 godina, pa onda ako bas hocete krenete sa hemijom mozda neki propionat sa jos nekim oralom itd. mnogo para a ? Mnogo vremena, strpljenja? Pa tako je uvek u zivotu kada pokusavas da postignes nesto veliko :)  Razmislite u zivotu sta bi zeleli da radite, i ako uspete da radite posao koji volite pare moraju doci neminovno kad tad. I na kraju ako dovoljno budete zeleli "lep izgled" na kraju cete ga i ostvariti :)

nadji mi ijednog korisnika aas bilo takmicara i rekreativca koji je prvu kuru odradio a da je imao sve ovo sto ti pricas :D ajde bre jbt ne budite smesni.Nema poente ici an kuru i jesti burek,ali vi ga preteraste.Zasto 100gr wheya??Jel mogu da ne koristim whey uopste i da jedem HRANU recimo??Jbg nemam whey,ne vredi da idem na kuru iako jedem kao stoka :(

50ml tecnih za vreme treninga??S kojim efektom to naturalac treba piti??Da mu 50% toga okisidishe tokom treninga??


Pricate napamet i mnogo idealizujete situaciju.Aas ne trebaju deci i ne trebaju neozbiljnim ljudima.AAS su tu da podignu performanse ZDRAVIM,ODRASLIM MUSKARCIMA koji zele da svoje performanse dovedu na sledeci nivo.




@FIKI mislim jbt 500evra XD aj nadji mi od 100% korisnika aas koliko njih izdvaja 500e mesecno na kure sa hranom i svim??Ne govorim o pripremnom periodu.Kada bi ti iskreno odgovorili svatio bi da 90% takmicara ne pije ni whey,sto nije dobro,ali smao pokazuje da se i tako moze...ali kao sto rwekoh,idealizujte vi samo situaciju i mislite kako je sve sto se negde pise istina.Tolko od mene u ovoj temi koja nema nikakve poente kada naturalci krenu pistai o uzimanju hemije...Kao da mi devica prica o ebanju
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Game over

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #40 poslato: Februar 28, 2011, 05:31:14 posle podne »
Ako smem da se umesam,ja sam samo jedno definitivno shvatio citajuci ovaj forum.Primer,dobijes neke pare (na kladionici recimo nekih 300,400 500 e ne bitno),a uz to si redovan u teretani i imas takmicarske ambicije i sada kazes sebi ''e sada cu da odradim neku pravu kuru,suplementaciju,ishranu sve kako treba i to sve spickas za 2,3 meseca i posle nemas fakticki za hleba.Tako da,ako nemas para da ulazes u sebe tokom citave godine ili niza godina,bolje se spustiti na zemlju,kvrcati tu gde  jesi i koliko mozes.Game over,kazem ti ovo jer te razumem i ja sam razmisljao nesto slicno kao i ti ali citajuci forum,shvatio sam da od toga nema nista..prebacivanje iz supljeg u prazno.Pozz
slazem se sa tobom matori skroz,svako ko razmilslja na nacin dobro nemam para za supse,hranu daj da roknem neku kuru samo jednom navucem vodu i koga jebe,vratim se na staro al fora sto gde je jedna kura tu je i druga i prica ode u kruzni tok,bar ja tako mislim iz primera ljudi koje znam....pozz

Van mreže FIKI

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
  • 3. smena zauvek! :D
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #41 poslato: Februar 28, 2011, 06:21:14 posle podne »
Ma Fix kapiram te, al ne kapiras ti mene, 500e ti treba da sve to izdrzis, plus da platis struju, tel, garderobu, gorivo, teretanu! I td. Sto se tice devicanstwa, kapiram i to, fala bogu i ostacu nevin jos dugo, dugo! U mom postu nema idealizacije wec govorim o zivotu prosecnog jucera, koj mora da zivi, kapiras, da ne mora da se grebe na stranu.
Ne treba prezati nego se NA-prezati.

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #42 poslato: Februar 28, 2011, 06:28:11 posle podne »
Dakle da podvucemo, jedite dnevno, 10 belanaca, 500g belog, 500g ribe, ovsene, pirinac, krompir, 100g nekog wheya, bar po 20g glutamina i bcaa, bar 50 ml tecnih za vreme treninga, 10 g kreatina, i tako jedno 5 godina, pa onda ako bas hocete krenete sa hemijom mozda neki propionat sa jos nekim oralom itd. mnogo para a ? Mnogo vremena, strpljenja? Pa tako je uvek u zivotu kada pokusavas da postignes nesto veliko :)  Razmislite u zivotu sta bi zeleli da radite, i ako uspete da radite posao koji volite pare moraju doci neminovno kad tad. I na kraju ako dovoljno budete zeleli "lep izgled" na kraju cete ga i ostvariti :)

nadji mi ijednog korisnika aas bilo takmicara i rekreativca koji je prvu kuru odradio a da je imao sve ovo sto ti pricas :D ajde bre jbt ne budite smesni.Nema poente ici an kuru i jesti burek,ali vi ga preteraste.Zasto 100gr wheya??Jel mogu da ne koristim whey uopste i da jedem HRANU recimo??Jbg nemam whey,ne vredi da idem na kuru iako jedem kao stoka :(

50ml tecnih za vreme treninga??S kojim efektom to naturalac treba piti??Da mu 50% toga okisidishe tokom treninga??


Pricate napamet i mnogo idealizujete situaciju.Aas ne trebaju deci i ne trebaju neozbiljnim ljudima.AAS su tu da podignu performanse ZDRAVIM,ODRASLIM MUSKARCIMA koji zele da svoje performanse dovedu na sledeci nivo.




@FIKI mislim jbt 500evra XD aj nadji mi od 100% korisnika aas koliko njih izdvaja 500e mesecno na kure sa hranom i svim??Ne govorim o pripremnom periodu.Kada bi ti iskreno odgovorili svatio bi da 90% takmicara ne pije ni whey,sto nije dobro,ali smao pokazuje da se i tako moze...ali kao sto rwekoh,idealizujte vi samo situaciju i mislite kako je sve sto se negde pise istina.Tolko od mene u ovoj temi koja nema nikakve poente kada naturalci krenu pistai o uzimanju hemije...Kao da mi devica prica o ebanju

U pravu si ne znam nijednog, ali znam jednog koji nije odradio nijednu kuru, uzima vece kolicine od ovih koje sam ja napisao a izgleda bolje od 95% ljudi koji uzimaju aas, ukljucujuci i mene. Znamo ga svi ovde, Naturalni..... pogledajte kako decko izgeda.... a najblize sto je uzimao od nekakve hemije je efi.....   i da ja nisam naturalac.... postizao sam "rezultate" i bez 70% ovakve suplementacije.... ali treba teziti ka ovome jer je to jednostavno bolji i zdraviji put.

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #43 poslato: Februar 28, 2011, 07:59:31 posle podne »
@TeH FiLiP
Druze citao sam dosta tvoje postove na forumu i zakljucio sam da si ti dosta toga koristio/probao na sebi i tvoj izgled i znanje veoma cijenim......Samo mi reci jedno.... sta bi ti preporucio momku koji dodje na forum i svoj prvi posto napise o aas.....nemoj mi samo reci da je ispravno razmisljao....Ovde se onda ljudi dovode u zabunu i mogu da shvate tvoj post kao odogovor DA...jer onda ti i Vladar pricate suprotno a obadvojica ste fino upoznati sa tematikom jer ste sve to probali na sebi...I onda dalje..Pedja je dao savjet(tj Milos je to fino objasnio) da se ako ste u financijskoj mogucnosti piju tecne amino tokom treninga..ti ovde tvrdis suprotno tj dovodim sebe do zakljucka da bezpotrebno bacam lovu jer sam antural...E sad mi koji smo pocetnici u svemu tome i hocemo da napredujemo i ajde da kazem imamo nekih finansiskih mogucnosti da  podupremo cijelu pricu dolazimo do nedoumice sta dalje i kako tj gubimo se u moru suprotnih informacija i razmisljanja...Ja pojma nemam o kuri jer nikad nisam probao.... ali me interesuje zivo koliko to kosta jedna kura popracena hranom po tvom izboru(uzmimo mjesec dana)?...ja sam  natural i jedem dnevno oko 700gr mesa..to je oko 5 eur znaci mjesecno samo za meso 150eur..kad se sabere i doda sve ostalo supsi,UH,itd...izadje to nekih 350-400eur...Znaci pricam o nekoj normalnoj kuri koja ce naturalca da dovede jednu stepenicu vise...
Pozz...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Ciklus jeftiniji od dodataka?
« Odgovor #44 poslato: Februar 28, 2011, 08:15:51 posle podne »
@TeH FiLiP
Druze citao sam dosta tvoje postove na forumu i zakljucio sam da si ti dosta toga koristio/probao na sebi i tvoj izgled i znanje veoma cijenim......Samo mi reci jedno.... sta bi ti preporucio momku koji dodje na forum i svoj prvi posto napise o aas.....nemoj mi samo reci da je ispravno razmisljao....Ovde se onda ljudi dovode u zabunu i mogu da shvate tvoj post kao odogovor DA...jer onda ti i Vladar pricate suprotno a obadvojica ste fino upoznati sa tematikom jer ste sve to probali na sebi...I onda dalje..Pedja je dao savjet(tj Milos je to fino objasnio) da se ako ste u financijskoj mogucnosti piju tecne amino tokom treninga..ti ovde tvrdis suprotno tj dovodim sebe do zakljucka da bezpotrebno bacam lovu jer sam antural...E sad mi koji smo pocetnici u svemu tome i hocemo da napredujemo i ajde da kazem imamo nekih finansiskih mogucnosti da  podupremo cijelu pricu dolazimo do nedoumice sta dalje i kako tj gubimo se u moru suprotnih informacija i razmisljanja...Ja pojma nemam o kuri jer nikad nisam probao.... ali me interesuje zivo koliko to kosta jedna kura popracena hranom po tvom izboru(uzmimo mjesec dana)?...ja sam  natural i jedem dnevno oko 700gr mesa..to je oko 5 eur znaci mjesecno samo za meso 150eur..kad se sabere i doda sve ostalo supsi,UH,itd...izadje to nekih 350-400eur...Znaci pricam o nekoj normalnoj kuri koja ce naturalca da dovede jednu stepenicu vise...
Pozz...

Pa nije Filip probao "sve" ima pun dijapazon AAS.

Nije reako da natural vežbač ne treba da koristi tečne AK već da mu je 50gr tečnih puno ;)
Pain is temporary, Pride is forever