April 20, 2024, 05:46:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: sta koristiti  (Pročitano 8915 puta)

Van mreže miki_25

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
sta koristiti
« poslato: Avgust 12, 2006, 10:59:59 posle podne »
Prvo da pohvalim forum, koji je vise nego odlican! :D
Radim u teretani skoro godinu, poslednjih 6 mjeseci koristim whey i kreatin.
Imam malo masnog tkiva na stomaku :lol: , pa me interesuje da li je potrebno da prelazim na druge suplemente, da bi se rijesio stomaka.
Mislim da mi nisu potrebni neki sagorjevaci masti posto nije kriticno, mislio sam sve rjesiti kardio treningom.

   UNAPRED HVALA!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: sta koristiti
« Odgovor #1 poslato: Avgust 12, 2006, 11:04:03 posle podne »
Pa sam si rekao, nisu ti potrebni burneri, opali cardio i sredi ishranu, prelistaj forum, sekciju nutrition i cardio i naci ces sve odgovore..

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: sta koristiti
« Odgovor #2 poslato: Avgust 12, 2006, 11:05:19 posle podne »
and good luck with cutting ;)

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Re: sta koristiti
« Odgovor #3 poslato: Avgust 13, 2006, 12:14:53 pre podne »
stomacinu treba pustati i negovati..

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: sta koristiti
« Odgovor #4 poslato: Avgust 13, 2006, 06:11:45 pre podne »
ma kao sto kazes nije nista kriticno.IFBBPro je sasvim upravu.Ishrana i kardio.ako pare nisu problem jedino mozda BCAA prije kardia.pozz

Van mreže miki_25

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Re: sta koristiti
« Odgovor #5 poslato: Avgust 13, 2006, 09:08:33 posle podne »
Mislio sam mozda izbaciti protein, jer u njegovom sastavu ima ug. hidrata lipida itd. a da umjesto njega ubacim amino kiseline.Sta vi mislite da li je potrebno da izbacim protein i koje amino kiseline da koristim.
Pare nisu strasan problem.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: sta koristiti
« Odgovor #6 poslato: Avgust 13, 2006, 09:15:30 posle podne »
zajeban neki protein
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: sta koristiti
« Odgovor #7 poslato: Avgust 13, 2006, 09:18:43 posle podne »
Ne izbacuj protein ni slucajno.. jebi ga gledaj u sastavu da uzmes sto kvalitetniji protein tj. sto procentualniji ali ne izbacuj ga jer aminokiselinama ne zadovoljavas ni najmanji dio onoga sto uneses proteinskim prahom.

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: sta koristiti
« Odgovor #8 poslato: Avgust 13, 2006, 09:24:02 posle podne »
pa nemoj misliti da ces da napredujes bez UH,bez njih sigurno neces rasti,.oni su ti vazni isto koliko i proteini.a sta su drugo amino kiseline nego.....dakle proteini su gradjeni iz lanca aminokiselina i nikad neces moci unijeti dovoljno amino koliko ces lakse unijeti praskom,tj.wheyom kad uzmemo u obzir njihov omjer

nadam se da si citao forum,malo prelistaj jer sto te toliko brinu UH,njih jednostavno moras konzumirati ali se trudi da to budu dobri UH(iz rize,krompira,crnog hljeba,paste,povrce.....da ne nabrajam,znaci sto manje slatkisa i prostih secera tj. prostih UH),jer ti protein i onako pijes nakon treninga sa dextrozom,dakle sa secerom tj.glukozom cija je konzumacija poslije treninga obavezna,neophodna(nazovi to kako hoces) !!!mada bi to trebalo da znas,to su osnove tako da te UH puno ne zabrinjavaju,ali ni ne pretjeruj.

samo ti regulisi ishranu,pucaj taj cardio,treniraj u teretani i nista ne brini

ne izbacuj protein,to bi ti bila naj veca greska koju mozes napraviti,a ubaci BCAA prije cardia,jer kako kazes lova nije problem

Van mreže miki_25

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Re: sta koristiti
« Odgovor #9 poslato: Avgust 13, 2006, 09:30:12 posle podne »
Protein je ok.Trudim se da sto vise jedem tunjevinu i  jaja, ali i to dosadi.Da li bi trebao smanjiti uh iz hljeba i zitarica jer jedem vece kolicine i te hrane?

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: sta koristiti
« Odgovor #10 poslato: Avgust 13, 2006, 09:50:21 posle podne »
pa nemoj samo jesti UH iz hljeba i zitarica,pisao sam ti otprilike sta ubaciti,ako ne budes jeo dovoljno UH nemoj misliti da ces dobiti na misicnoj masi.dosadi ali malo kombinuj ,mijenjaj, da razbijes monotoniju,ubaci tu jos mesa,malo je to.

opet nisi skontao za UH,mozda ti je ovo nejasno sto sam napisao,mada ti nema sta biti,o to me se pisalo hiljadu puta,procitaj opet ali pazljivo.vise ti brini o tome kakve UH unosis ,znaci dobre UH a ne iz slatkisa i ostaloh smeca

polako,priviknuces se na ishranu,jos ti nisi svjestan koliko ces ti morati da jedes ako mislis ovim sportom da se bavis,tako za kolicinu manje brini,vec brini sta si pojeo ,a ne koliko je to kolicinski.sto prije to shvatis tim bolje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: sta koristiti
« Odgovor #11 poslato: Avgust 14, 2006, 05:51:24 posle podne »
Citat: BoRa_TS
Citat: hare
pa nemoj samo jesti UH iz hljeba i zitarica,pisao sam ti otprilike sta ubaciti,ako ne budes jeo dovoljno UH nemoj misliti da ces dobiti na misicnoj masi.dosadi ali malo kombinuj ,mijenjaj, da razbijes monotoniju,ubaci tu jos mesa,malo je to.

opet nisi skontao za UH,mozda ti je ovo nejasno sto sam napisao,mada ti nema sta biti,o to me se pisalo hiljadu puta,procitaj opet ali pazljivo.vise ti brini o tome kakve UH unosis ,znaci dobre UH a ne iz slatkisa i ostaloh smeca

polako,priviknuces se na ishranu,jos ti nisi svjestan koliko ces ti morati da jedes ako mislis ovim sportom da se bavis,tako za kolicinu manje brini,vec brini sta si pojeo ,a ne koliko je to kolicinski.sto prije to shvatis tim bolje


Ja nesmem da komentarisem o UH ;) odma ce Pedjos da da neki komentar  :twisted:
Nije bas ljubitelj UH  :lol:
Ali podvlacim ono sto je hare napisao :)
pozdrav
...nista ja stari ne govrim sto nije provereno...

u krajnjem slucaju..ti radis po svom prinicpu i ja to postujem i cenim...dali je dobro ili lose...pa ajde da ostavimo to kada izadjes na takmkicenje..rezulattai su merodavni na kraju krajeva..zar ne??

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: sta koristiti
« Odgovor #12 poslato: Avgust 14, 2006, 10:11:36 posle podne »
a kakva je to dilema u vezi UH pedjos,o kakvim je to razlicitim principima rijec.to u vezi UH,kako ih ti konzumiras,jel se pisalo negdje o tome, da procitam zasto veliki pedjosi nije bas veliki ljubitelj UH i da ponesto naucim :D:D:D

Van mreže miki_25

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Re: sta koristiti
« Odgovor #13 poslato: Avgust 15, 2006, 12:16:50 pre podne »
Hvala vam sto ste izdvojili vremena za moje pitanje.
Poslusat cu vase savjete, koliko mognem pa cemo vidjet sta ce ispast za 3 mjeseca.

Van mreže miki_25

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Re: sta koristiti
« Odgovor #14 poslato: Avgust 15, 2006, 12:26:19 pre podne »
Ups! Jos pitanja, ima li ko iskustva sa pojasom za mrsanje?
 U mojoj teretani neki koriste i najlonsku foliju, koju motaju oko stomaka.
Ima li ista od toga?