April 29, 2024, 10:29:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Amino Whey 87%  (Pročitano 14901 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #45 poslato: Februar 26, 2011, 12:30:39 posle podne »
Citat
dobro ovo je vec glupsot Cheesy nisu sve AK gorke ne znam otkud ti to?

fiki
koje si AK rpobao solo da kazes ovo?
pretpostljvam LEUCIN (a ako jesi onda prestpovaljam da je od all maxx ili primaforce ;)) a i onda bi trebalo da ti sam ukus leucina govri vise nego dovljno(a da te ne pitma onda dali si korostio leucin koji nema veze sa tim koja vrsta LEUCINA npr se stavlja u neki product -BILO KOJE VRSTE,a koja vrsta LEUCINA se stavlja kao FINALNI PROIZOVD spreman za trsiste ;)) a da ne pricam dalje
ali ajd kazi mi koje si rpobao solo?
« Poslednja izmena: Februar 26, 2011, 12:42:13 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #46 poslato: Februar 26, 2011, 12:35:01 posle podne »
;)
ja se na forumu jedini kacim s pedjom vi mu se svi ulizujete jbte :D
ali nece meni pedja nista zamjeriti...
necu vise nista ni pricat samo neki konflikti ja cu citati i uciti :D
al cinjenica je na svakom forumu admini su trgovci :D...
i da je weider sux...
i dan je neznam ni ja sto vise :D veliki pozdraw svima od ivana :D nekavrimo temu vise
svaki suplamenat je dobar :D!!neznam sto o tome ikako pise se al eto...............

ma nema razloga za ovim
meni niti treba ko da se ulizije niti bilo sta drugo a pogtovo iz razloga sto me jako mnogo ljudi na ovom forumu mrzi..hahahha
enivej
ZASTO kazes da su svi admini trgovci kada opet moram da ti kazem da se ti sa ovim bavis jako malo a ovaj forum postoji 6 godina i na ovom forumu se ozbiljno sa prodjam preparta pocelo pre nepunu godinu dana tj u maju prosle godine?
i zasto onda ove konstacije jbg..
ovaj OFUM NIJE NAPRALVJEN ZARAD REKLAME NI OGISTRE niti bilo cega drugog a to sto je posledica bila da sma otvrio radnju je moja glupost sto to nisam ranije uradio jer kada vidim KO SVE NE PRODAJE I KAKVE BUDALSTINE NE PRICAJU DECI I KUPICIMA onda ja smatram da sam mnogo ranije trebao da uradim ovo i zarad EDUKACIJE i zarad PROFITA
 ovako
sam gubio 5 god a drugi prodavali..

OVO JE NADAM SE ISKRENO I REALNMO

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #47 poslato: Februar 26, 2011, 12:45:38 posle podne »
Evo da ja kazem svoje misljenje za Pedjin whey. Nazalost, nisam pio Amino, ali sam popio dve kutije THE WHEY-a od lesnika. Pored toga sam probao ON Gold i Dymatize Elite. E sad, meni je svaki ukus odgovarao, najvise jer mnogo vise volim slatke ukuse od slanih. Na prvo mesto bih stavio ON Gold, vrv nije dzabe toliko hvaljen. Sto se tice ukusa, rastvorljivosti etc, THE WHEY sasvim ok. E sad, dublje price sta je TACNO unutra i koliko, to vec ne znam. Ne mislim samo na sastav THE WHEY-a, nego bilo kog wheya.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #48 poslato: Februar 26, 2011, 12:49:05 posle podne »
Evo da ja kazem svoje misljenje za Pedjina whey. Nazalost, nisam pio Amino, ali sam popio dve kutije THE WHEY-a od lesnika. Pored toga sam probao ON Gold i Dymatize Elite. E sad, meni je svaki ukus odgovarao, najvise jer mnogo vise volim slatke ukuse od slanih. Na prvo mesto bih stavio ON Gold, vrv nije dzabe toliko hvaljen. Sto se tice ukusa, rastvorljivosti etc, THE WHEY sasvim ok. E sad, dublje price sta je TACNO unutra i koliko, to vec ne znam.

franc
pobrkao si brzine
ne pricamo o THE whey-u vec o THE AMINO WHEY
ali nije bitno
drago mi je da ti se THE WHEY svidja i ono sta p[ise na LABEL-u to je to 80% promina whey koncnenrat koji nije obican i denaturisan whey koncnertat itd itd itd itd bla bla bla

i da
ON nije hvaljen ZBOG UKUS vec zbog kvaliteta
ali dobro...
zasto i jeste stvar da se o ukusima ne rasrpvljam a to sam i hteo djakeu da kazem ali jbg..
jer da se o ukisma raspravl;ja onda bi bio samo jedan ukus koji bi milioni trazili a to je npr cokolada koji i jeste najprodavnaiji ali ima onihj koji je mrze npr JA jer ja cokoladu nisam popio sigurno vec 5 godna
jeste da mi je laki psolao hydro whey od cokolade da probam pa ga ^%$$##@##$$%%%$#@@ zbog toga..ali boze moj..nauka ne moze da trpi ;D
« Poslednja izmena: Februar 26, 2011, 12:53:17 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #49 poslato: Februar 26, 2011, 12:54:10 posle podne »
Citat
dobro ovo je vec glupsot Cheesy nisu sve AK gorke ne znam otkud ti to?

fiki
koje si AK rpobao solo da kazes ovo?
pretpostljvam LEUCIN (a ako jesi onda prestpovaljam da je od all maxx ili primaforce ;)) a i onda bi trebalo da ti sam ukus leucina govri vise nego dovljno(a da te ne pitma onda dali si korostio leucin koji nema veze sa tim koja vrsta LEUCINA npr se stavlja u neki product -BILO KOJE VRSTE,a koja vrsta LEUCINA se stavlja kao FINALNI PROIZOVD spreman za trsiste ;)) a da ne pricam dalje
ali ajd kazi mi koje si rpobao solo?

kazem NISU SVE,Leucin je najgorcha stvar ikada :D probao i primaforce i onaj nebrendirani sa TP.Beta alanin,arginin to mi isto nije nista gorko bilo recimo.

Pio sam i kompleknse sve zxjedno i one su gorke jer ipak ta gorcina nekoliko njih nadvlada ostatak.Nisam ja rekao da je AW gorak jer ima nesto drugo,nisam uopste pricao o aminowhey nego sam samo rekao da nisu sve AK u slobodnoj formi gorke,nista vise :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #50 poslato: Februar 26, 2011, 12:58:38 posle podne »
hvala bogu na tome da nisu sve ak gorke je bi mogli da idemu iu tri p....m...onda
ali dobro.ima nas koji bi ga gurali sa toalet papirom
ma nije bitno
vec ti htedo reci da npr HISTIDN koji sam probao u pharmacetuial obliku je toliko odvrtan da sam mislio da jedem testise od kamile hebes mi....sauuuu
i onda je bio vrh
najmocnija kombinacija
LEUCIN+ARGININ+VALIN+HISTIDIN+IZOLEUCIN + e onda sam rekao cek..i ovako mi odvratno deluje jr je sve bilo u kristlu ali sam probao...
pretposvaljam da znas kako je to zavrsilo tj bilo je INSIDE and OUT ali ne od shawn ray vec by pekson and ppharmaceutlacl co...mamu im bre..onu nenormlanu..

nadam se da si me ukapirao

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #51 poslato: Februar 26, 2011, 12:59:09 posle podne »
pedja sve okejy!!
nemojte me banati:D pa da odem sa foruma di cu onda citati...kad me god nesko nesto upita predlozim x3m forum
20setak ljudi iz mostara sam poslao stranicu amino.ba
ja kupujem di mi je jeftinije...sile ima extra cijene i moji prijatelji iz mostara iiiiiiiii svaki put im posaljem link kad sile akciju napravi jer sam na netu non stop itd...
o ukusima necu raspravljati :D!
i gdje ste vidjeli da sam ja rekao da je los AW?nisam to rekao i kad me decki pitaju kakav je bio tech ja sam pio nitro gold 2,27kg od banane i iznenadio sam se...prije sto sam pio od biotecha nijem i se svidjelo al nekom mozda pase...100 ljudi 100 cudi...j.b.o je se onaj ko je svitu ugodio :D


« Poslednja izmena: Februar 26, 2011, 01:00:45 posle podne opaquer »

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #52 poslato: Februar 26, 2011, 01:00:30 posle podne »
Evo da ja kazem svoje misljenje za Pedjina whey. Nazalost, nisam pio Amino, ali sam popio dve kutije THE WHEY-a od lesnika. Pored toga sam probao ON Gold i Dymatize Elite. E sad, meni je svaki ukus odgovarao, najvise jer mnogo vise volim slatke ukuse od slanih. Na prvo mesto bih stavio ON Gold, vrv nije dzabe toliko hvaljen. Sto se tice ukusa, rastvorljivosti etc, THE WHEY sasvim ok. E sad, dublje price sta je TACNO unutra i koliko, to vec ne znam.

franc
pobrkao si brzine
ne pricamo o THE whey-u vec o THE AMINO WHEY
ali nije bitno
drago mi je da ti se THE WHEY svidja i ono sta p[ise na LABEL-u to je to 80% promina whey koncnenrat koji nije obican i denaturisan whey koncnertat itd itd itd itd bla bla bla

i da
ON nije hvaljen ZBOG UKUS vec zbog kvaliteta
ali dobro...
zasto i jeste stvar da se o ukusima ne rasrpvljam a to sam i hteo djakeu da kazem ali jbg..
jer da se o ukisma raspravl;ja onda bi bio samo jedan ukus koji bi milioni trazili a to je npr cokolada koji i jeste najprodavnaiji ali ima onihj koji je mrze npr JA jer ja cokoladu nisam popio sigurno vec 5 godna
jeste da mi je laki psolao hydro whey od cokolade da probam pa ga ^%$$##@##$$%%%$#@@ zbog toga..ali boze moj..nauka ne moze da trpi ;D

Ma da, znam da se prica o Amino wheyu, hteo sam samo malo da iznesem svoje vidjenje, mozda nekome pomogne. :)
A sto se tice ON Golda, mislio sam i na kvalitet i na ukus. ;)

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #53 poslato: Februar 26, 2011, 01:19:04 posle podne »
Da li se o ukusima raspravlja ili ne to je vec filozofsko pitanje, i o toj temi je napisano stotine stranica filozofskih rasprava, pa nema potrebe tupiti o tome. Kada sam ja rekao da se o ukusima raspravlja, mislim na to da ipak postoje ukusi koji su prihvatljiviji i oni koji nisu,i da kod suplemenata takodje stoji ta prica, i garantujem da kada bi odredjenoj grupi vezali oci i dali im npr.tri wheya da ocene ukus, pa da daju ocene za svaki od 1 do 3, da bi se jasno izdvojio onaj koji je svima dopadljiviji. To je uostalom i nacin na koji kompanije nijansiraju ukus svojih proizvoda, dok boju ukusu naravno daju glavni sastojci i dodaci koje proizvod sadrzi, zavisno i od kvaliteta sastojaka i od filozofije sta koji proizvod treba da sadrzi. Ako neko hoce da napravi takav experiment, rado cu se prijaviti za "pokusnog kunica".
Naravno da u stvarnom zivotu nama nisu vezane oci, pa pored ukusa vidimo i cenu, pakovanje, kvalitet i onda na osnovu svih parametara donosimo odluku sta cemo kupiti.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #54 poslato: Februar 26, 2011, 01:41:37 posle podne »
Da li se o ukusima raspravlja ili ne to je vec filozofsko pitanje, i o toj temi je napisano stotine stranica filozofskih rasprava, pa nema potrebe tupiti o tome. Kada sam ja rekao da se o ukusima raspravlja, mislim na to da ipak postoje ukusi koji su prihvatljiviji i oni koji nisu,i da kod suplemenata takodje stoji ta prica, i garantujem da kada bi odredjenoj grupi vezali oci i dali im npr.tri wheya da ocene ukus, pa da daju ocene za svaki od 1 do 3, da bi se jasno izdvojio onaj koji je svima dopadljiviji. To je uostalom i nacin na koji kompanije nijansiraju ukus svojih proizvoda, dok boju ukusu naravno daju glavni sastojci i dodaci koje proizvod sadrzi, zavisno i od kvaliteta sastojaka i od filozofije sta koji proizvod treba da sadrzi. Ako neko hoce da napravi takav experiment, rado cu se prijaviti za "pokusnog kunica".
Naravno da u stvarnom zivotu nama nisu vezane oci, pa pored ukusa vidimo i cenu, pakovanje, kvalitet i onda na osnovu svih parametara donosimo odluku sta cemo kupiti.
do bi bilo to! kratko i jasno!
djake svaka cast :D!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #55 poslato: Februar 26, 2011, 05:03:55 posle podne »
hvala bogu na tome da nisu sve ak gorke je bi mogli da idemu iu tri p....m...onda
ali dobro.ima nas koji bi ga gurali sa toalet papirom
ma nije bitno
vec ti htedo reci da npr HISTIDN koji sam probao u pharmacetuial obliku je toliko odvrtan da sam mislio da jedem testise od kamile hebes mi....sauuuu
i onda je bio vrh
najmocnija kombinacija
LEUCIN+ARGININ+VALIN+HISTIDIN+IZOLEUCIN + e onda sam rekao cek..i ovako mi odvratno deluje jr je sve bilo u kristlu ali sam probao...
pretposvaljam da znas kako je to zavrsilo tj bilo je INSIDE and OUT ali ne od shawn ray vec by pekson and ppharmaceutlacl co...mamu im bre..onu nenormlanu..

nadam se da si me ukapirao

dada sve jasno :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #56 poslato: Februar 27, 2011, 08:35:27 pre podne »
Da li se o ukusima raspravlja ili ne to je vec filozofsko pitanje, i o toj temi je napisano stotine stranica filozofskih rasprava, pa nema potrebe tupiti o tome. Kada sam ja rekao da se o ukusima raspravlja, mislim na to da ipak postoje ukusi koji su prihvatljiviji i oni koji nisu,i da kod suplemenata takodje stoji ta prica, i garantujem da kada bi odredjenoj grupi vezali oci i dali im npr.tri wheya da ocene ukus, pa da daju ocene za svaki od 1 do 3, da bi se jasno izdvojio onaj koji je svima dopadljiviji. To je uostalom i nacin na koji kompanije nijansiraju ukus svojih proizvoda, dok boju ukusu naravno daju glavni sastojci i dodaci koje proizvod sadrzi, zavisno i od kvaliteta sastojaka i od filozofije sta koji proizvod treba da sadrzi. Ako neko hoce da napravi takav experiment, rado cu se prijaviti za "pokusnog kunica".
Naravno da u stvarnom zivotu nama nisu vezane oci, pa pored ukusa vidimo i cenu, pakovanje, kvalitet i onda na osnovu svih parametara donosimo odluku sta cemo kupiti.

slazem se
ali kao sto rekoh a i ti si rekao to onda vec prerasta u filozofiju i ne moze nikako da se primeni na i o ukusu whey proteina
jer bas iz razloga koji si ti naveo da se trojici vezu oci i da im se ponudi da testiraju,ja se kalidm u sve da bi sva trojica izabrala verovatno najNEkvalitetniji protein a zarad ukusa
druga stvar bi bila ako bi neko fiozofirao i vodio se logikom sta je neukusno to je dobro ali ovde je ipak rec o ukusima i ono sta odgvara meni ili toj trojici ne mora da znaci da odgvara nekome drugom ili ostaloj trjocii
bas iz tog razloga je npr ukus cokolade najpopiolarniji kada su whey roteini bilo koje vrste u pitanju i s toga sve i jedna firma akcenat daje na opste prihavaecini ukus coko (o detaljima necu jer to onda prerasta u jos vecu filozofiju i gubi smisao)
tako da niko ne moze da me ubedi da se o ukusima TREBA raspravljati jer to je kao da se raspravlja o tome sta je starije kokos ili jaje i naravno da si ti sa svojim postom u pravu ali sam siguran da shvatas i sta ja hocu da kazem i ovako mozemo u krug da se vrtimo u nedogled i iznosimo primere testova,pokusa ili necega slicnog ili treceg i nikada kraja

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #57 poslato: Februar 27, 2011, 01:51:13 posle podne »
Slazem se, sta god vise da kazemo, preci ce u jos vecu filozofiju. Bitno je da se razumemo.

Van mreže XXooXX

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #58 poslato: Februar 27, 2011, 05:51:03 posle podne »
I mene interesuje ima li soje i kako citam nema ali onda me buni sledece

"THE Amino Whey incorporates pure soy protein, all-natural and with plethora of healthy effects on the body."

ili ja ovo sebi pogresno prevodim :S   ???

ja tek sada ovo vidim
prvi post i o AMINO WHEY
hahhahahahahahha
o boze...zar neki ljudi nikada ne odustaju..
cek sada cu i Ip da vidim/...hahhahahhahahahah

zar neki ljudi nikada ne odustaju??? - Ovo ne kontam...
u sledecem postu mi je receno da sam poremecen i retardiran ??? - Kakva moc zapazanja prosto neverovatno...
Jesam li poremecen i retardiran sto hocu da znam sve sto me interesuje o proizvodu koji hocu da kupim? S obzirom da nisam iskusan i ne znam dovoljno o suplementima i njihovom kvalitetu sastavu itd.  ja sam i postavio pitanje ovde gde se vec raspravlja o tom proizvodu. Fino sam napisao da kao sto citam ( ovde na forumu) u njemu nema soje( iznad mog posta je napisano da nema soje) i naravno da me onda zbunilo ono sto sam procitao na sajtu o tom proizvodu.... Ogradio sam se od toga da sam sebi dobro preveo...znaci i to sam fino napisao da postoji mogucnost da ja nisam dobro preveo.  Smatram da je moje pitanje bilo na mestu i jos ne razumem zasto mi je post obrisan a tek te uvrede da sam retardiran poremecen da neki ljudi stvarno ne odustaju tj. ja da ne odustajem samo ne znam od cega ne odustajem??? (mislim da je ovo prvo pitanje koje sam postavio na forumu)  i sve ostalo sto mi je receno nema smisla. Poslednje sto sam hteo je da me neko pljuje umesto da mi kaze ono sto me interesuje... I kad sam vec tako popljuvan sto mi je brisan post? Nisam nikog vredjao  ni bilo sta te vrste a ako sam napisao mozda nesto glupo nije ni toliko glupo da mora biti obrisano...
Sto je najgore ja uopste nisam nista kritikovao ni pozitivno ni negativno... po mogucnosti i ovo mi obrisite il me cak banujte ( nista me vise ne bi iznenadilo)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Amino Whey 87%
« Odgovor #59 poslato: Februar 27, 2011, 06:35:34 posle podne »
druze...izgleda nisi citao temu od pocetka jbg...na drugoj stranici Pedja sve objasnio u vezi tvog pitanja...ama bas sve.....znaci nema potrebe da se ponavlja nesto sto je vec receno...eto na drugoj stranici imas sve o tvom pitanju....