April 25, 2024, 01:17:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Zorica Nikolic  (Pročitano 8574 puta)

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Zorica Nikolic
« poslato: Januar 01, 2006, 06:04:10 posle podne »
Da li neko od vas zna nasu takmicarku iz osamdesetih godina - Zoricu Nikolic?
Ona je zivela u Nisu...a devedesetih je bila (verujem) u Londonu?
Ja bih izuzetno voleo da je kontaktiram i da vidim kako je...jer sam izgubio svaku vezu evo...vec skoro dvadeset godina...
Takodje - voleo bih da vidim neke njene slike...a verujem da bi bilo lepo napraviti i kolaz slika pretstavnica ZENSKOG YU BODIBILDINGA...

Unapred hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Zorica Nikolic
« Odgovor #1 poslato: Januar 09, 2006, 01:21:50 posle podne »
milose na zalost posle Milke Sudarevic koja je-bar za sada rekla zbogom b.b-u,i Branke Jovanovic koja je napravila nekoliko sjajnih rezultata u zadnje vreme kod nas se ne desava nista po tom pitanju-da ne upotrebljavam ruznije reci....ali u pravu si....trebalo bi da uradimo bar neku galeriju fotki sa onim sa cim raspolazemo,a i po pitanju zorice nikolic,ja se nadam da ce neko da ti se javi sa nekim info.....

Van mreže milica

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Re: Zorica Nikolic
« Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2006, 10:33:28 posle podne »
Sasvim slucajno me je asociralo na sestru jednog vezbaca u mojoj teretani,nisam sigurna da je ona u pitanju,ali pretpostavljam da jeste!Pitala sam ga!Uklapa se ime i lokacija,pa ako joj prenese(koliko znam ona nije sada ovde)mozda ce se javiti...Pozdrav!
"Moras trcati koliko god mozes,da bi ostao na istom mestu.A,ako zelis da nekud stignes,moras trcati bar dvaput brze."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Zorica Nikolic
« Odgovor #3 poslato: Februar 07, 2006, 11:26:08 posle podne »
bravo milice..bravo...eto..svet je zaista malen..

Van mreže Esteban

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Re: Zorica Nikolic
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2006, 12:58:03 pre podne »
Svaka cast Milice ... inace srecan ti rodjendan (malo offtopic ali valjda moderatori nemaju nista protiv ;))

Inace Zorica je trenirala u Ivanko Gym-u u Nisu jedno kratko vreme kad sam i ja iso. Od tad ... ???
Pain is temporary pride is forever !!!

Van mreže milica

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Re: Zorica Nikolic
« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2006, 10:47:33 pre podne »
Este ja rekoh da nisam sigurna da li je to ona,a kako si ti siguran da jeste?
Koliko se secam iz razgovora sa njenim bratom nisu se videli 18 godina!
Videla sam je kad je dosla prvi put sa njim,ali tada nisam ni znala ko je ona,i odusevila sam se!Zena super izgleda,a i odskakala je od svih u onoj nasoj teretani...A sada je,cini mi se negde na istoku,da ne pogresim drzavu,a volela bih i ja da vidim njene slike iz vremena pre nego sto je otisla,pa ako ih slucajno imate...

Inace hvala na cestitci,dobices veliko parce torte! :wink:
"Moras trcati koliko god mozes,da bi ostao na istom mestu.A,ako zelis da nekud stignes,moras trcati bar dvaput brze."