April 19, 2024, 04:35:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: miraviolina - probolem  (Pročitano 2005 puta)

Van mreže miraviolina

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
miraviolina - probolem
« poslato: Januar 29, 2011, 03:08:47 posle podne »
Molim vas da mi pomognete oko velike dileme !
Imam oko 5-6 kg viska ali to mi nije problem zelim da svoje telo dovedem u mnogo bolju formu i lepsi izgled. Imam jaku volju i veliku snagu u sebi. Krenula sam na treninge i radila uobicajene vezbe da pregrmim upale. Do upala nije doslo i sledeci problem je : jedan prijatelj koji se bavi BB mi je napravio program kako da radim 3 treninga nedeljno sa posebnim grupama misica nikako sve odjednom i njegova preporuka je sa tezinama koje bi opteretile moje misice ( i mrtvo dizanje, kosi i ravni benc .... ) dok mi je drugi prijatelj rekao da to nije bas ok za zene da vise forsiram kardio program .... ja sam iskreno za prvu varijantu sa tegovima
Pomozite i posavetujte me sta da radim ....Hvala unapred
« Poslednja izmena: Mart 03, 2011, 04:13:53 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže MalaSirena

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 30
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2011, 05:09:47 posle podne »
Za skidanje 5-6kg viska ti je kljucna ishrana ;) Preceprkaj forum, imas zilion varijanti pa vidi sta ti najvise odgovara...
Sto se treninga tice, poslusaj sebe i prijatelja koji se bavi BB-om... Ja sam bila u istoj situaciji kad sam krenula u teretanu al sam resila da ipak "rizikujem" s tegovima i nisam se pokajala ;)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #2 poslato: Mart 02, 2011, 07:55:39 posle podne »
Uh.... drugi prijatelj kaze da trening sa tegovima nije za zene?! Ma da - za zene je samo kardio program, i eventualno aerobik. Draga Miraviolina, nemoj me upoznavati sa tim prijateljem, hahaha
Ne moras verovati meni, niti bilo kojoj od drugih cura/zena sa nasih podrucja koje se za razliku od mene jos uvek takmice (vrlo uspesno), no pogledaj fotke fitness modela i takmicarki diljem sveta. Ava Cowan, primera radi. Izgleda li ti ona kao cura kojoj nedostaje lepote i zenstvenosti, pored svih njenih misica? Posto vec cujem mljackanje muskog dela foruma koji cita ove redove, mislim da smo odgovorili na pitanje, hehehe, pa mozemo da krenemo dalje....
Imam par pitanja... Kad si pocela sa treninzima, napisi kako si trenirala - pitam za onaj prvi period kad do upale nije doslo. Ali detaljno, molim te, mislim na broj serija, broj ponavljanja, pauze izmedju serija....

Veliki pozdrav od Tanje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: miraviolina - probolem
« Odgovor #3 poslato: Mart 03, 2011, 04:17:35 posle podne »
tanja je sve napisala

thnx tanja