Mart 29, 2024, 08:13:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc mala ako nije problem :D  (Pročitano 1650 puta)

Van mreže Agent157

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Pomoc mala ako nije problem :D
« poslato: Februar 14, 2012, 08:51:45 posle podne »
Ovako, pre svega sve da pozdravim, rekose mi da se uclanim ovdje da je forum odlican, pa ajde reko sto da ne!

Da predjem na stvar:
 -Visok 195 cm,
 -Tezak 92 kg...
 -25 god...
Trenirao kosarku dugo, u teretani povremeno, idem pa stanem pa ne idem pa basket pa idem,pa malo vjezbam, al tanko je to sve!
Sad ozbiljno planiram da krenem u teretanu,ali...

Zanima me, sta mi vi ovako preporucujete, neki supement koji ce meni odgovarati, da dobijem malo mase da oblikujem i povecam misice, uz naravno jak trening i pravilnu ishranu.

Ja se unapred zahvaljujem i izvinjavam svima, novi sam ovde, apuno nekih pitanja postavih! :D

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Pomoc mala ako nije problem :D
« Odgovor #1 poslato: Februar 14, 2012, 08:55:51 posle podne »
Ama bas sve imas napisano... Kreni kategoriju nutrition posle kreni na kategoriju trening sa tegovima a u trenutcima odmora mozes citati postove iz slike clanova posto uglavnom svi postuju svoju ishranu i trening uz slike....
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Pomoc mala ako nije problem :D
« Odgovor #2 poslato: Februar 14, 2012, 10:58:04 posle podne »
Zanima me, sta mi vi ovako preporucujete, neki supement koji ce meni odgovarati, da dobijem malo mase da oblikujem i povecam misice, uz naravno jak trening i pravilnu ishranu.

Pa za pocetak odes kod Merlina carobnjaka da ti smucka neki napitak. :D Salim se. :) Moze se reci da je "osnova" whey, a za ostalo ako imas love, tu je pun spektar suplemenata. Najbitnije ti je da nadjes plan treninga koji tebi najvise odgovara, sredis ishranu i da vezbas redovno. Forum je tu pa trazi sta te zanima sto rece Dominikanac. ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc mala ako nije problem :D
« Odgovor #3 poslato: Februar 15, 2012, 06:07:20 pre podne »
agent dobro dosao
kao sto momci rekose gore
nadjes na forumu neku ishranu za koju smatras da mozes da ispostujes shodno tvojim obavezama,itd itd itd
postavis pa je skupa komentarisemo a skupa sa tim ces dobiti onda i savet i koji preparat itd itd itd