April 28, 2024, 10:36:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Preporuka za defku..  (Pročitano 3895 puta)

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Preporuka za defku..
« poslato: Mart 06, 2011, 11:05:00 posle podne »
eo ovako, krecem ponovo na defiiciju,... trenutno bf po mojoj procjeni oko 15-17%, a mozda i grijesim ...trbusni se nadrziru dobro svi,..masti ima, ali svugdje podjednako,..a opet nije strasno, jer sve se fino vidi konture..
visina moja je 182, kilaza trenutna 90... ici cu standardnom procedurom, u pocetku rotacije, ..pa onda keto..ali bi ovaj put zelio da idem sa bf. jos nize nego sto inace idem,tj. koliko bude moguce, i volio bi uzeti nesto da mi pomogne na kraju... eh sad, klenbuterol, efedrin, eca .. ? ? ? ? ? ? ?  DILEMA

Kod efedrina me samo malo buni to sto sam cuo da je katabolican ? ? ?

dobio sam preoruke od mnogih za ECA,...

a opet jedan mi je momak preporucio varijantu klen + efedrin, na sljedeci nacin: dva dana klen, pa dva dana efedrin, i sve tako naizmjenicno nekih mjesec dana...

stvar je u tome sto ja stvarno pojma nemam kako da koristim ove supstance, svako ima neku svoju semu, svaku pljuje po ''tudjoj'' semi, kao prevazidjeno je bla bla...
volio bi da vidim malo vasa misljenja o rome koji je po vama najefikasniji, i na koji nacin da se koristi

i dal da s ovim krenem odma u pocetku kada pocnem sa ketogenom dijetom,..planirao sam nekih 4 sedmice keto da radim na kraju
bio bi zahvalan na vasim komentarima, savjetima...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Preporuka za defku..
« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2011, 11:11:09 posle podne »
ECA jeste katabolicnija od kelna,zato i ne preterivati s dozama. Klen i ef rade na drukcije nacine,ef ti vise daje energiju da trcis 5 sati,a klen jednostavno potice lipolizu. I jedan i drugi su dobri,sve zavisi kako si zamislio ceo program i jednostavno iscitaj o svakom malo vise,ne vredi da ti ovde savetujemo uzmi to i to pa da te nosimo na dusi ako skenjas srce.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Preporuka za defku..
« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2011, 11:20:17 posle podne »
kick meni ne treba, ni energija..trcati necu..low intesity kardio ujutru nekih 40-ak minuta,..ili  intervali nakon utega nekih 7-8 minuta
a osim toga kofeina imam dovoljno , sto cu i svakako koristiti

kompletan ovaj proces ce vec biti dovoljno tezak i katabolican, pa mi ne trebaju jos i supstance koje ce dodatno ''ugroziti'' misic.
a kofeina u klen istovremeno je sasvim ok ?

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Preporuka za defku..
« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2011, 11:29:32 posle podne »
aa, i zaboravio sam ..na koji nacin uzimati klen
krenuti sa jednom tabletom, i povecvati onda do 5 tableta dnevno ? jel ok...   ili 2 ON 2 OFF
ili ako neko ima neku bolju semu...
« Poslednja izmena: Mart 06, 2011, 11:54:42 posle podne Saninjo »

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Preporuka za defku..
« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2011, 01:09:27 pre podne »
Uvod

Kao I ostale supstance koje se koriste u bodibildingu,klenbuterol ili popularno klen,je napravljen za legitimnu medicinsku upotrebu.Zbog svojih osobina da topi masti postao je veoma popularan.Klenbuterol nije anabolicki steroid,uprkos popularnim tvrdjenjima.Napravljen je u svrhu lecenja astme I drugih poteskoca pri disanju.U Evropi se I dalje koristi kao dilatator bronhija,dok je zabranjenja njegova upotreba u Severnoj Americi.
Klen spada u istu grupu lekova kao I efedrin.On utice na beta-2 receptore I pojacava lucenje kateholamina.Ovi hormone uticu na smanjuju sposobnost grcenja misica od kojih su izgradjeni respiratorni kanali.
Svojstvo klenbuterola da topi masti ,sto dovodi do izgradnje cistih misica,ucinilo je ovu supstancu veoma popularnom kod bodibildera I ostalih sportista.Klenbuterol je termogenik,tj povecava temperaturu tela.Termogeneza je proces koji dovodi do cesceg koriscenja masnih rezervi kao goriva I samim tim do topljenja tih rezervi.Klenbuterol ubrzava ukupan metabolizam organizma sto takodje dovodi do veceg broja sagorenih kalorija.

Nacin uzimanja

Klenbuterol je najbolje uzimati u piramidalnom ciklusu.S obzirom na njegovo uticanje na krvni pritisak,pocetne doze bi trebalo da iznose od 20 do 40 mg dnevno,a krajnje doze od 120 do 160 mg dnevno.Mnogi bodibilderi kazu da je oko 80 mg najbolja doze,ako se uzmu u obzir njegov pozitivni I negativni efekti.Mana klenbuterola je da ima efekat svega 3-4 nedelje,jer brzo dolazi do zasicenja receptora,pa se moraju praviti pauze od 2-3 nedelje u njegovom uzimanju.Naravno,ovaj ciklus mora pratiti odgovarajuca dijeta I pravilan trening.

Da li ja mogu da koristim klenbuterol?

Ako uzmemo u obzir njegov efekat I sporedne efekte,mozemo dati prolaz klenu kao sagorevacu masti.

text nije moj, preuzet je sa jednog drugog foruma, stavio ga ovde ako te mrzi da trazis

imas i ovde dosta toga na tu temu, pretrazi forum sa clenbuterol
Samsung NX1000

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Preporuka za defku..
« Odgovor #5 poslato: Mart 07, 2011, 09:24:07 pre podne »
aa, i zaboravio sam ..na koji nacin uzimati klen
krenuti sa jednom tabletom, i povecvati onda do 5 tableta dnevno ? jel ok...   ili 2 ON 2 OFF
ili ako neko ima neku bolju semu...

Cini mi se da smo to prepricali 100 puta...U stvari bar sam ja pricao...Moja sema je 40 dana bez pauze,postepeno povecavanje do 6-7 na dan,uz ketotifen (galitifen) od druge nedelje (mozda i ranije) do kraja...Doza zavisi od osobe do osobe...nekom je i 5 tab dovoljno,zavisi od sporednih efekata...Ali pamet u glavu za sve...Ovo nije predlog,samo sam napisao kako ja uzimam...Dobro se raspitaj oko svega,ako uopste odlucis da uzmes bilo sta od lekova...

Ako si klinac-batali,ako imas problema sa srcem-batali,ako nisi siguran sta radis-batali,ako ne mislis da sredis ishranu-batali,ako mislis da je ovo neka carobna pilula-batali...Sve ovo vazi i za AAS...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Saninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Preporuka za defku..
« Odgovor #6 poslato: Mart 07, 2011, 11:12:28 pre podne »
aa, i zaboravio sam ..na koji nacin uzimati klen
krenuti sa jednom tabletom, i povecvati onda do 5 tableta dnevno ? jel ok...   ili 2 ON 2 OFF
ili ako neko ima neku bolju semu...

Cini mi se da smo to prepricali 100 puta...U stvari bar sam ja pricao...Moja sema je 40 dana bez pauze,postepeno povecavanje do 6-7 na dan,uz ketotifen (galitifen) od druge nedelje (mozda i ranije) do kraja...Doza zavisi od osobe do osobe...nekom je i 5 tab dovoljno,zavisi od sporednih efekata...Ali pamet u glavu za sve...Ovo nije predlog,samo sam napisao kako ja uzimam...Dobro se raspitaj oko svega,ako uopste odlucis da uzmes bilo sta od lekova...

Ako si klinac-batali,ako imas problema sa srcem-batali,ako nisi siguran sta radis-batali,ako ne mislis da sredis ishranu-batali,ako mislis da je ovo neka carobna pilula-batali...Sve ovo vazi i za AAS...

hvala ti puno
nisam kliinac, kompletne analize vrsim svakih 6-7 mjeseci -  dakle sve OK, ishrana ce biti odlicna, sad jos uvijek ulazim lagano u to..
i znam da nije carobna pilula :)