April 27, 2024, 06:06:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Steroidi prvi put !  (Pročitano 12968 puta)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #30 poslato: Jul 26, 2011, 05:29:39 posle podne »
wtf

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #31 poslato: Jul 26, 2011, 07:05:47 posle podne »
u jebote al ste ludi obojica  :o

jbg, nemogu svi da budu retardi ko ti :)

ovo sto sam napisao jednostavno sam morao jer mi je pun k...vise takvih LIKOVA koje svakodnevno srecem, odrade dva tri ciklusa i odma "LUDI" svi postaju.... sta ce onda oni profi bodi bilderi koji koriste pola zivota AAs da rade......................
ovo nije bila prozivka ili kako god to shvatio samo realno pricam a to sto se svadjate sa ljudima mislim da nije ni malo uredu iako je taj bes prisutan, sto je normalno u nekoj manjoj dozi opet se morate kontrolisati....................

ja ne znam kako dominikanac to tako olako shvata, ali kod nas da je to uradio, bi blio  okarakterisano kao napad na sluzbeno lice a to se najstorzije kaznjava, + nesto ni ne verujem da bi smeo tako interventnoj da se ponasa.....

vidim da pogresno sve shvatate tako da se izvinjavm obojici........

Evo ti  odgovora....

Znaci mleko.. Litre i litre mleka dnevno... Znaci plazma.. Znaci jaja.. Znaci krompir.. Znaci snicla..  Naravno STEROIDI su zakon. To ti je najbolje za pocetak.. Znaci masa je mama!!!
Nedelje prolaze tezine se povecavaju... misici sve veci veci.. Dizes sve vise i vise.. I ta ga tu iznenadis drknes mu amino kiseline... I dalje povecavas tezine. U jednom momentu prestane da ti se dize. Ali to je samo na nekoliko nedelja jebi ga... moras da se zrtvujes a ne kao ona picka od bruce lee-ja koji je sibao koks i jebao svako vece!. To nije sportista!!! Kad primetis da bi prebio caleta sto ti nije pozeleo dobro jutro odmoris malo od steroida!! Tad pojacas klo[u kajganu od 10 jaja litre mleka ceo fazon... Tad pocinju amfitamini... Nocima ne spavas a mnogooo si jak. Ides 3 x dnevno u teretanu guras kontejnere do save i nazad i jedes kao lud.. Ako imas sta ako ne jebi ga samo guras kontejnere... I tada znas da si sprema... kada provedes 5 godina u paklu teretane kada su ti ruke sunke a telo kasa. Kada levom ubijas a desne se i sam plasis.. Tada znas da si spreman da ubijes spahiju. Da ubijes indijanca iz gandijeve!!!! :):)

http://www.youtube.com/watch?v=PoOml271M2I&feature=related

xaxaxaxa ludače 1
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #32 poslato: Jul 26, 2011, 07:22:56 posle podne »
u jebote al ste ludi obojica  :o

jbg, nemogu svi da budu retardi ko ti :)

ovo sto sam napisao jednostavno sam morao jer mi je pun k...vise takvih LIKOVA koje svakodnevno srecem, odrade dva tri ciklusa i odma "LUDI" svi postaju.... sta ce onda oni profi bodi bilderi koji koriste pola zivota AAs da rade......................
ovo nije bila prozivka ili kako god to shvatio samo realno pricam a to sto se svadjate sa ljudima mislim da nije ni malo uredu iako je taj bes prisutan, sto je normalno u nekoj manjoj dozi opet se morate kontrolisati....................

ja ne znam kako dominikanac to tako olako shvata, ali kod nas da je to uradio, bi blio  okarakterisano kao napad na sluzbeno lice a to se najstorzije kaznjava, + nesto ni ne verujem da bi smeo tako interventnoj da se ponasa.....

vidim da pogresno sve shvatate tako da se izvinjavm obojici........

a izvini zar ti ne zvuci da je logicnije da aas uticu vise i vecim privremenim promenama na nekog ko ih ne koristi stalno naspram nekog ko je par decenija na njima bez skidanja i vec je navikao na sve to?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #33 poslato: Jul 26, 2011, 08:55:31 posle podne »
Ajde ljudi smirite se

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #34 poslato: Jul 26, 2011, 09:18:45 posle podne »
Koja dobra tema  ;D

Samo cekam da neko pita: Cao ljudi ovo je mozda moj prvi post na forumu, imam 16 godina sta mislite da idem metan 6 nedelja solo, recite mi samo sta da uzmem za zastitu, moj drugar je dobio 25kg cistih  :D


Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #35 poslato: Jul 26, 2011, 10:49:36 posle podne »
Samo cekam da neko pita: Cao ljudi ovo je mozda moj prvi post na forumu, imam 16 godina sta mislite da idem metan 6 nedelja solo, recite mi samo sta da uzmem za zastitu, moj drugar je dobio 25kg cistih  :D


Ako veruješ ja sam to već čuo x puta :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #36 poslato: Jul 26, 2011, 10:55:55 posle podne »
ma pusti, ja sam se neki dan posvadjao....trazila mi recept...malo je reci da me spopao roid rage :D

E Veljo samo kazes: Ok ako necete vi dace ovi pored :D Vade odmah znam iz iskustva :)))

Van mreže hattab

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Steroidi prvi put !
« Odgovor #37 poslato: Avgust 19, 2011, 10:30:34 pre podne »
u BiH je Test Depo u apoteci 1ampula 250ml=1,25eur
Mozes se i jeftinie naci!