Mart 29, 2024, 12:35:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Tu sam i ja :)  (Pročitano 8932 puta)

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Tu sam i ja :)
« poslato: Mart 16, 2011, 06:02:22 posle podne »
Zovem se Aleksandar Radojevic, imam 19 godina, treniram nesto vise od 2 godine sa 1 prekidom od 2-3 mjeseca, suplemente koristim zadnju godinu dana!! a ovo sam ja prije teretane, ustv na ovim slikama ima malo sprava, kilaza na ovim slikama je bila oko 72kg a prije i sprava je bila 68kg....
Shut the fuck up and train

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #1 poslato: Mart 16, 2011, 06:06:27 posle podne »
a ovo su sad slike od skoro....
Shut the fuck up and train

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #2 poslato: Mart 16, 2011, 08:20:07 posle podne »
dobar,dobar odlicno samo tako nastavi keep pumping iron man :)
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #3 poslato: Mart 16, 2011, 08:32:11 posle podne »
vidna razlika,odlično

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #4 poslato: Mart 16, 2011, 08:49:10 posle podne »
VR :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #5 poslato: Mart 16, 2011, 09:02:25 posle podne »
vrlo dobar, odlican, 4+, ako hoces napisi ishranu i suplementaciju.

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #6 poslato: Mart 16, 2011, 10:09:42 posle podne »
evo i noge posto sam njih zab  ;D
Shut the fuck up and train

Van mreže iKobeWhiteGirls

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #7 poslato: Mart 16, 2011, 10:24:30 posle podne »
Bravo! Razlika zilion posto

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #8 poslato: Mart 16, 2011, 10:36:05 posle podne »
Dobar. KEEP PUMPING!

Pozdrav,
V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #9 poslato: Mart 16, 2011, 10:59:54 posle podne »
Hvala svima, ovo mi daje motivaciju da guram dalje a cini mi se da me neko pitao za ishranu i suplementaciju....pa owako, hrana mi je srednja zalost, ogranicen finansijama al evo npr moj jedan dan...
ustajanje u 6 i jede se suvo grozdje i suve smokve i pijem whey (suve smokve i grozdjice jedem da ne bi pio whey na prazan stomak, znam da bi trebao ovsene da stavim u whey ali toliko su mi odvratne da ih ne podnosim, ako pojedem 10g ocu da povratim) nakon pola sata 4 bjelanca i 2 cijela jajeta + razani hleb.
oko 10h jedem 150g pileca ili cureca prsa u crijevu, 2 zdenke light u pola vekne razenog hleba omega3 (jbg, na fax sam nmg da spremam a s obzirom da mi je fax udaljen od gradanmg uzeti nista bolje) u pitanju je Donja Gorica-Podgorica a ja putujem iz Niksica (Vladar najbolje zna gdje je  ;D )
oko 2 se pretezno vracam sa faxa i onda svratim na rostilj i uzmem 200g pileceg bijelog, lepinju i u prilog kupus.
oko 4h se pije 10g bcaa, 5g glutamina al stavim ja malo vise jer na mjericu mi ostane ono brdasce, 5g kreatina, kasika i po dexa i na trening. Trening mi traje oko 45min i u PWM ide mjerica i po wheya 10g bcaa, 5g glutamina, 5g monohidrata, kasika i po dexa.
Obrok: 200g ribe (oslica) oko 300g krompira, omega3
i sledeci obrok mi bude oko 10 i tu ide indeticno kao prvi obrok, 4 bjelanca i 2 cijela jajeta, zdenka light ili posni sir i parce razanog hleba.
ako se zalomi da ne odem u krewet i da ostanem malo duze popijem mjericu Tested Blend-a oko 12 i to je to...
E kad nisam na fax znam da odspawam do 12 nekad i onda mi 1 obrok bude tek u 1 al onda ostanem do 1 uvece da bi potkrpio 5 obroka...
Suplemente sam tu nabrojao i to bi bilo to...e da ako se ne krsi sa pravilima, pozdrav za Vladara mog snadbijevaca suplemenata  ;D
Shut the fuck up and train

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #10 poslato: Mart 16, 2011, 11:26:07 posle podne »
Ovsene (Hanne - imas ih u Volijevim marketima i jedine su prihvatljive od ovih koje imas po CG) prokuvaj u vodi i dodaj proteina - dobijes cvrscu kasu koja bude korektnog ukusa, ako ti je to bas neprihvatljivo ubaci malo malomasnog mlijeka ili jogurta i tako napravi obrok, ako ti nije bas do toga - pusti whey i uzmi jaja sa nekim carbsima - crni, razani hleb ili nesto slicno. Znaci zahebi smokve, grozdjice na sabajle.  ;)

Salame od kobajagi pilecih prsa zamjeni sa Vindonovom Royal sunkom - jedina pristojna na nasem trzistu od koje se moze napraviti dobar sendvic, umjesto Zdenke - potrazi Zbregov svjezi posni sir, ukusan i povoljan, opet bi bilo bolje da iskombinujes neki kvalitetan komad mesa sa malo pirinca koje ces ponijeti iz kuce - jednostavno tempo koji imas te tjera da ranije spremas i nosis hranu sa sobom. Ako vec ides na brzu hranu - imas Krunu - sjedi i izaberi dobar komad mesa i krompira - zahebi lepinje. Isto te kosta.

Taj dex prije treninga ti ne treba nista u zivotu - ovo ostalo bi bilo pozeljno da se malo podeblja kada su aminokiseline u pitanju, ali opet vidi sta mozes da istrpis.

Nakon treninga - meso i carbsi ok, a taj obrok prije spavanja nek budue veca kolicina svjezeg posnog sira, sa nekom salatom i hladno cjedjenim maslinovim - ne trebaju ti tu carbsi. Izmedju ovih obroka kad nemas sto pametnije rokni Blend sa sakom ljesnjika/badema/oraha.

Malo bolje da se organizujes i za iste pare ces sebi obezbjediti komad kvalitetniju prehranu.  8)

Sto se tice saplementacije - posto si se aktivirao na nasem forumu racunaj na extra rabat sledeci put kad budes trgovao.

Pozdrav, V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #11 poslato: Mart 16, 2011, 11:35:46 posle podne »
Sada znate zasto sam rekao da je hrana srednja zalost  :-\ ali svakako da cu pokusat da to sto bolje iskombinujem i hvala na korisnim inf  ;)
Zao mi je sto nisam imao priliku da se upozna msa vama jer ne idem kod vas u radnju kad trgujem nego uzmem kod Mila J posto smo blizu jedan drugog i super smo drugari (bez obzira sto je meni 19g  ;D) ali to je ustv vasa roba mada planirao sam negdje navratit do vas sa nekim pitanjima al sve cemo se dogovoriti blagovremeno nadam se...izvinite sto sam malo u off otisao  ;D I jos jednom veliko Hvala!!!!
Shut the fuck up and train

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #12 poslato: Mart 16, 2011, 11:54:05 posle podne »
Odlicno, Mile je moj prijatelj i covjek koji drzi Niksic sa mojim proizvodima, sledeci put kada budes uzimao robu napomeni me na PM, pa cemo ti nesto spakovati. Takodje, kad god si raspolozen svrati kod mene u klub, bice mi zadovoljstvo da se upoznamo i ako u bilo cemu mogu da ti pomognemo na raspolaganju sam ti.

Pozdrav i do gledanja!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #13 poslato: Mart 17, 2011, 12:05:10 pre podne »
Svakako da hocu, ako budem u mogucnosti i da odradim par treninga sa vasim instrukcijama ali da sad ne komplikujemo jednostavno....Zadovoljstvo je moje svakako, veliko Hvala  ;)
Shut the fuck up and train

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #14 poslato: Mart 17, 2011, 12:20:11 pre podne »
svaka cast samo naprijed,vidi se razlika itekako ! i ne zapustaj fakultet ! :)
pozdrav za Vladara !
...idemo treninzi ko nekad...