Mart 28, 2024, 11:21:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Tu sam i ja :)  (Pročitano 8930 puta)

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #15 poslato: Mart 17, 2011, 12:24:43 pre podne »
xaxaxaxaxaxa kako me ubode druze....xaxaxaxaxax
Ja da moram da biram izmedju teretane i faxa ja pogodi cega bi se odrako  ;D al posto me niko ne tjera na to gura se polako i fax...
Hvala na pohwali  ;)
Shut the fuck up and train

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #16 poslato: Mart 17, 2011, 12:29:28 pre podne »
vala kad ja mogu da idem na posao svaki dan,pa da jos idem i na fax pa povrh svega da treniram onda mozes i ti samo organizacija i to je to,i sredi ishranu koliko si u mogucnosti i to je to :)
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #17 poslato: Mart 17, 2011, 12:32:22 pre podne »
Naravno da moze, sve se moze kad se hoce tako da...ishrana-boricu se maximalno...da su finansije bolje lakse bi islo al dbr...barem nisam jedan od onih pasteta bildera  ;D
Shut the fuck up and train

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #18 poslato: Mart 17, 2011, 10:11:18 pre podne »
Evo da se i ja ukljucim u pricu i da bacim komentar na Acove slike... Dragi sugradjanine ovo je sve vise nego dobro,s obzirom da te ja gledam cesce pa imam priliku da se iz prve ruke uvjerim kako se mijenjas (nabolje naravno). Elem, Alex je sjajan momak i pravi sportista. On dobro zna koliko ima momaka koji vjezbaju i po 10 godina kod nas i ne mrdaju nidje i jednostavno je van pameti kako se ne zapitaju sta ne rade kako treba. Kad dobije ispravan savjet jednostavno ne moze da pokusa nego nastavlja po svome. E kad opet ne mrdnu pricaju kako ih ne "radi " protein,kreatin i sl. jer oni suplementaciju dozivljavaju kao carobni napitak iz Asterixa i Obelixa. Aco to vrlo dobro zna,izvinite na off-u al ovo sam napisao da bi objasnio kako je ovaj mladi gospodin prilicno drugaciji od pomenutih i za razliku od istih spreman je da uci i poslusa kvalitetan savjet.
Alex druze,samo ti nastavi da bucas,sto treba tu sam,naravno i peijatelj veliki Vlad. cijim savjetima i logistici ja takodje dugujem mnogo.
Veliki poz. Mile J.
Κύριε ἐλέησον

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #19 poslato: Mart 17, 2011, 12:29:51 posle podne »
xaxaaxaxxa Mile nemoj puno da me hvalis opusticu se  ;D .... salim se naravno, brate hvala puno na ovom komentaru. Veci dio svega dugujem tebi, od samog starta kad smo se upoznali nikad te nije mrzjelo da mi objasnis nesto kad god da mi je trebalo, savjet od iskusnih uvjek poslusam i rezultata naravno ima, a o tome koliki je strucnjak nas Vlad ne treba komentarisati zaista. Slusam, ucim i treniram maximalno a rezultata ima hvala bogu....
A ove pasteta bildere (kako ih ti nazivas  ;D ) necemo komentarisati a ni dirati....Brojniji su  ;D
A poslo sam ti por na tel pa provjeri, i provjeri lager  :D sorry za off
Shut the fuck up and train

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #20 poslato: Mart 18, 2011, 04:15:42 posle podne »
extra Alex

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #21 poslato: Mart 18, 2011, 05:04:08 posle podne »
Hvala, trudim se  ;)
Shut the fuck up and train

Van mreže Damir G

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #22 poslato: Mart 18, 2011, 05:55:23 posle podne »
Brate moj....i ja da te ovako zvanično i javno pohvalim... napredak nemoguć, razlika nebo-zemlja samo od prošlog marta od kad te ja znam...
Pašteta bilderi, sezonski bilderi, vikend bilderi kao i oni prije grada.... odgovor je u njihovom mentalitetu, željom i znanjem za korišćenjem kompjutera i interneta, a iznad svega želja za informisanjem i učenjem!
Ti brate samo gazi ovim tempom i nema brige!
KEEP PUMPING!

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #23 poslato: Mart 18, 2011, 08:04:58 posle podne »
hvala brate a od proslog marta sam poceo da koristim suplemente pa je zato napredak malo ubrzan  ;D
O ovim tipovima "vjezbaca" nemamo sta komentarisat, nazalost takvih ima na pretek i imace ih uvjek  :-\
Shut the fuck up and train

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #24 poslato: April 19, 2011, 11:57:35 pre podne »
Da li neko zna moze li se iz Canade prenijeti whey, tj oce li ga konfiskovat na aerodromu?  ???
Pitam jer brat mi za nekih mjesec dana dolazi i sad svakome oce nes da pokloni tako da sam mu ja rekao da mi donese 2 kese od 4,5 kg optimum golda i da mi ne treba nista vise  ;D
Shut the fuck up and train

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #25 poslato: April 19, 2011, 12:02:12 posle podne »
stim se nikad ne zna...

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #26 poslato: April 19, 2011, 12:13:32 posle podne »
Bem li ga, ne bi volio da uzme to i da mu ovamo to oduzmu, ako neko ima iskustva sa tim neka javi, bio bi zahvalan ;) :D
Shut the fuck up and train

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #27 poslato: April 19, 2011, 12:22:00 posle podne »
Da li neko zna moze li se iz Canade prenijeti whey, tj oce li ga konfiskovat na aerodromu?  ???
Pitam jer brat mi za nekih mjesec dana dolazi i sad svakome oce nes da pokloni tako da sam mu ja rekao da mi donese 2 kese od 4,5 kg optimum golda i da mi ne treba nista vise  ;D

Drugar iz Kanade je bio nekih mesec dana prosle godine ovde, poneo sebi covek kantu wheya i pakovanje BCAA, bez problema, niti je koga pitao niti kome prijavljivao, niti mu je ko zagledao prtljag.

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #28 poslato: April 19, 2011, 12:33:51 posle podne »
xaxaxaxaxxa ocigledno je imao srece, a mozda i dijelom jer je to bila jedna kanta i bcaa al ovo je malo veca kolicina, 9kg proteina i ako uspije neke bcaa i glutamin nego dobro to moze a i ne mora. Ja znam kad sam ja bio u canadu kod brata ovoj jednoj zeni su oduzeli prsutu, vjerovali ili ne.
Shut the fuck up and train

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Tu sam i ja :)
« Odgovor #29 poslato: April 19, 2011, 03:49:21 posle podne »
oduzimanje pršute, kajmaka, ... nije neuobičajeno.
propisi o unošenju hrane su prilično jasni i restriktivni.
ovde se radi o zapakovanoj robi, sa deklaracijom. mislim da nema razloga za brigu. pa nije granična policija od juče, mislim i dobavljači uvoze te stvari, zar ne? :)