Mart 29, 2024, 07:09:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: upala pluca....  (Pročitano 1382 puta)

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
upala pluca....
« poslato: April 06, 2011, 03:08:43 pre podne »
e ovako, imao sam upalu pluca sad u januaru, pocetak februara, sve je to proslo bla bla, e sad, ovaj msm nzm gde sam trebao da postavim ovu temu da li ovde ili u AAS, jbg, nego da predjem na stvar, posto normalno kao i svaki peti stanovnik nase drage srbije nemam para da kupim animal cuts, niti imam para da experimentisem sa drugim sagorevacima, posto sam samo animal koristio do sad i clenbuterol, e sad bih opet uzeo clenbuterol (jeftiniji jbg), da se topim malo :D ishrana sredjena, sve je na nivou, msm koliko mi finansije dozvoljavaju normalno, pa ono uzimao sam clenbuterol proslo leto u avgustu, istopio me je super, uzimao sam ga ono 2 on 2 off, e da se vratim na temu, posto sam skoro imao upalu pluca jel nije zajebano ako sad za otprilike dve  nedelje, uzmem ponovo clenbuterol, posto je on za asmaticare, za pluca i tako to....msm ono upala pluca mi je prosla, zdrav sam ko dren sad :D  nego ono da ga jebem cimam se malo....????