April 27, 2024, 01:43:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ehhhh......taj Gadafi...  (Pročitano 40078 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #15 poslato: Mart 17, 2011, 11:59:14 posle podne »
Udri pukovnice po govnima izdajnickim ;D ;D ;D

Pukovnik je veliki prijatelj naseg naroda,a ova vlast je prekinula svaku vojnu saradnju sa Libijom.

Stoka igra onako kako gazde kazu...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #16 poslato: Mart 18, 2011, 12:17:18 pre podne »
Ma oni samo nisu svesni u kakva ce govna da upadnu ako njega sruse...pa mi smo zivi primer sta se desava sa drzavom kad jedan veliki covek nestane (mislim na Tileta,da DS-ovci odmah ne misle na Djindjica,jer on nista nije uradio).

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #17 poslato: Mart 18, 2011, 12:24:37 pre podne »
meni to tako kul zvuci
lik koji vlada 40 godina i ima 50 milijardi evra u dzepu i koji bez blama gazi tenkovima po svom narodu samo zato sto mu je "fotelja" mila


Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #18 poslato: Mart 18, 2011, 12:44:56 pre podne »
kul ili ne
ali Pukovnik je covjek koji je izgradio svoju zemlju i brine o svojim gradjanima...na njegovom primjeru bi moglo da se uci
pa i pobunjenici su izjavili da se ne bune jel im je lose u zivotu, nego zato sto je Pukovnik na vlasti toliko godina...pa jbg sad...samo je Pukovnik mudar covjek, koji ne naucio kakav je to USA standard za demokratiju, a pogotovo instaliranje iste, pa se pripemio
I sad, naivan je svaki onaj koji misli da tamo ratuju Libijci protiv Libijaca...narod se pobunio hahahhaa, prica za malu djecu

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #19 poslato: Mart 18, 2011, 02:07:21 pre podne »
Bice cupavo, izgleda da i Libijcima ne gine novi "Milosrdni Andjeo'". 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #20 poslato: Mart 18, 2011, 06:18:00 pre podne »
ma nema nista bez EU i USA
to je ono sto je svima potrebno i gde ih ceka blagostanje ipre odlska u raj :D
zato narode

ako necete vi,nabaviti ce mo mi neki bolji narod

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #22 poslato: Mart 18, 2011, 09:18:43 pre podne »
meni to tako kul zvuci
lik koji vlada 40 godina i ima 50 milijardi evra u dzepu i koji bez blama gazi tenkovima po svom narodu samo zato sto mu je "fotelja" mila



Brate,na tebe izgleda bas uticu medijski izvestaji CNN-a,BBC-a,SKY-a...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #23 poslato: Mart 18, 2011, 09:21:24 pre podne »
Eh sad kad dodju "oslobodioci" pa pristave svoje pumpe za pumpanje nafte itd... ;)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #24 poslato: Mart 18, 2011, 10:46:32 pre podne »
Eh sad kad dodju "oslobodioci" pa pristave svoje pumpe za pumpanje nafte itd... ;)
Pa litar je u USA oko 50 din...sad ce biti 30 :)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #25 poslato: Mart 18, 2011, 11:19:40 pre podne »
meni to tako kul zvuci
lik koji vlada 40 godina i ima 50 milijardi evra u dzepu i koji bez blama gazi tenkovima po svom narodu samo zato sto mu je "fotelja" mila



Brate,na tebe izgleda bas uticu medijski izvestaji CNN-a,BBC-a,SKY-a...
ne, nit gledam nit me zanima
to ti je moj stav kad sam sve sabrao i oduzeo
iskreno me zabole kurac za amere i njihovu politiku, njih mi je preko glave i njih gotivim isto ko Gadafija..
ali kad vidim tog nasminkanog govnara koji sedi na vlasti vise od 40 godina i poistovecuje se sa bogom i koji u privatnom posedu ima nepregledna polja, brda i doline , milijarde i milijrade u dzepu i i dalje toliko milo drzi fotelju, nije mi dobro
kad je neko za taj presto spreman da zrtvuje sve ljudske zivote koje moze da zrtvuje , o cemu je rec...ludi ego manijak koji sebe vrednuje vise nego bilo koga drugog...
kod nas svi odlepe kad cuju da je neko u vladi kupio stan i hoce da ga lincuju i smenjuju (sto i ja podrzavam)...
pitam se da je ovakav lik u Srbiji i da trese milijarde i da pocne da puca na  sve od Vranja do Novog Sada koji se protive tome, dal bi ga onda podrzavali..
da me neko ne shvati pogresno, nemam nameru da se raspravljam niti svadjam (daleko od toga)...
i ja volim da neko jebe Amere u zdrav mozak ... kao recimo sto Cavez radi u Vencueli....
 ali ovde   nije takav slucaj

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #26 poslato: Mart 18, 2011, 11:21:05 pre podne »
Daj bre Vlado zar ne vidis, isti scenario kao za Kosovo, zlocini protiv civila, ovo ono, i sad ce da bombarduju. A posle da uzmu naftu. A obicnim Libijcima nece biti nista bolje, cak stavise, za par godina, kad prodaju sve  sto imaju e onda ce da prave Gadafija od blata...
Da ne pominjem sto je covek uvek bio na nasoj strani u proslosti... I potpuno se legitimno bori protiv oruzane pobune u zemlji...
No curling in the squat rack!

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #27 poslato: Mart 18, 2011, 11:23:07 pre podne »
Eh sad kad dodju "oslobodioci" pa pristave svoje pumpe za pumpanje nafte itd... ;)
Pa litar je u USA oko 50 din...sad ce biti 30 :)
X2

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #28 poslato: Mart 18, 2011, 11:23:41 pre podne »
Daj bre Vlado zar ne vidis, isti scenario kao za Kosovo, zlocini protiv civila, ovo ono, i sad ce da bombarduju. A posle da uzmu naftu. A obicnim Libijcima nece biti nista bolje, cak stavise, za par godina, kad prodaju sve  sto imaju e onda ce da prave Gadafija od blata...
Da ne pominjem sto je covek uvek bio na nasoj strani u proslosti... I potpuno se legitimno bori protiv oruzane pobune u zemlji...
x2

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #29 poslato: Mart 18, 2011, 11:32:26 pre podne »
meni to tako kul zvuci
lik koji vlada 40 godina i ima 50 milijardi evra u dzepu i koji bez blama gazi tenkovima po svom narodu samo zato sto mu je "fotelja" mila



Brate,na tebe izgleda bas uticu medijski izvestaji CNN-a,BBC-a,SKY-a...
ne, nit gledam nit me zanima
to ti je moj stav kad sam sve sabrao i oduzeo
iskreno me zabole kurac za amere i njihovu politiku, njih mi je preko glave i njih gotivim isto ko Gadafija..
ali kad vidim tog nasminkanog govnara koji sedi na vlasti vise od 40 godina i poistovecuje se sa bogom i koji u privatnom posedu ima nepregledna polja, brda i doline , milijarde i milijrade u dzepu i i dalje toliko milo drzi fotelju, nije mi dobro
kad je neko za taj presto spreman da zrtvuje sve ljudske zivote koje moze da zrtvuje , o cemu je rec...ludi ego manijak koji sebe vrednuje vise nego bilo koga drugog...
kod nas svi odlepe kad cuju da je neko u vladi kupio stan i hoce da ga lincuju i smenjuju (sto i ja podrzavam)...
pitam se da je ovakav lik u Srbiji i da trese milijarde i da pocne da puca na  sve od Vranja do Novog Sada koji se protive tome, dal bi ga onda podrzavali..
da me neko ne shvati pogresno, nemam nameru da se raspravljam niti svadjam (daleko od toga)...
i ja volim da neko jebe Amere u zdrav mozak ... kao recimo sto Cavez radi u Vencueli....
 ali ovde   nije takav slucaj

Ti stvarno mislis da on puca na nevine civile?

Ili su to mozda ipak ljudi placeno od strane nekih koji imaju interes da Gadafi sidje sa vlasti,a oni preuzmu libijsku naftu?

Ista stvar se desila kod nas '99 kad nam nisu dali da sredimo stvari u sopstvenoj drzavi i zaustavimo teroriste koji su pravili haos na Kosovu-na NASOJ teritoriji...

A sto se tih poseda tice i njegove imovine,bolje da ima on i njegova porodica,nego da krade nekoliko desetina hiljada ljudi bliskih vlasto,kao sto je to slucaj kod nas...

Da je ovo stvarno pobuna naroda kojem je dosadilo ugnjetavanje ili nesto slicno (sto tamo nije slucaj),pa da kazes ok,i treba da ga skinu...Ali ovo je klasicna placena pobuna,zamajavanje neinformisanog naroda,bas kao sto se i kod nas desilo 2000. kad Ameri i ostali uvode demokratiju,koja naravno radi samo u njihovu i korist onih koje su platili,a narod ispasta,drzava propada...

Ajde da nam se nije isto desilo u par navrata,da nemamo pojma kako to ide...Ali svedoci smo sta se radilo kod nas i kako su nas americki i evropski "prijatelji" unistili,kako smo postali njihova kolonija...sve zarad "demokratije"...

Zasto su ti "pobunjenici" prvo zauzeli naftna polja,a onda stizu Ameri u pomoc...Slucajnost?Sto neko napisa,zar se u revoluciji prvo ne zauzimaju organi vlasto,televizije,radija...?

I jos jedno pitanje,sta bi Obama i ostali u radili da se u njihovim zemljama pojave naoruzani pobunjenici i traze njihov silazak sa vlasti...?

Muka mi je vise od tih govana,a jos vise mi je muka od ovih nasih smradova koji im se uvlace u guzicu n a svakom koraku...

Gazi Bengazi ;D ;D ;D ;D

 
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!