April 27, 2024, 01:39:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ehhhh......taj Gadafi...  (Pročitano 40076 puta)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #30 poslato: Mart 18, 2011, 11:49:06 pre podne »
Daj bre Vlado zar ne vidis, isti scenario kao za Kosovo, zlocini protiv civila, ovo ono, i sad ce da bombarduju. A posle da uzmu naftu. A obicnim Libijcima nece biti nista bolje, cak stavise, za par godina, kad prodaju sve  sto imaju e onda ce da prave Gadafija od blata...
Da ne pominjem sto je covek uvek bio na nasoj strani u proslosti... I potpuno se legitimno bori protiv oruzane pobune u zemlji...
kako im nece biti bolje...a mito i korupcija, a krediti u zapadnim bankama
a svjetske cijene nafte i hrane...a svjetska cijena struje?
pa sad kad budu sipali na Shell-ovoj pumpi ima sve da im bude bolje, jos kad im uvede da placaju zdravstveno osiguranje, osnovno i visoko obrazovanje...ima nogama u dupe od zapadnajcke srece da se biju

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #31 poslato: Mart 18, 2011, 11:52:05 pre podne »
To ti pricam. Ne od blata od peska ce ga praviti
No curling in the squat rack!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #32 poslato: Mart 18, 2011, 12:03:00 posle podne »
ali najjace u cijeloj prici je nesposobnost pobunjenika ( govnara ) da nadju sa cime da se identifikuju.
Pazi bore se protiv autokratije Gadafija, a istakli zastave monarhije...pa jbt, smijesno.
A Libija bila monarhija 18 godina...kakva duga i slavna istorija monarhije

Van mreže Jelena_Kresojevic

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 154
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #33 poslato: Mart 18, 2011, 12:19:35 posle podne »
cudi me kad je tako dobro da vecina nasih ljudi ne ide tamo :)


Isao i nas prijatelj,i bio je prezadovoljan...

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #34 poslato: Mart 18, 2011, 12:37:22 posle podne »
U nedelju je u Bg organizovan neki skup podrske Pukovniku...Jos kad bi nasi do tad oslobodili Bengazi,pa da proslavimo...

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #35 poslato: Mart 18, 2011, 12:46:32 posle podne »
Citat
lik koji vlada 40 godina i ima 50 milijardi evra u dzepu

Isti q..c ti je i sa demokratama samo sto su oni malo namazaniji, samo se rotiraju, sad ministar za ovo sutra za ono i tako godinama u krug i svi pune dzepove.

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #36 poslato: Mart 18, 2011, 12:56:49 posle podne »
Citat
lik koji vlada 40 godina i ima 50 milijardi evra u dzepu

Isti q..c ti je i sa demokratama samo sto su oni malo namazaniji, samo se rotiraju, sad ministar za ovo sutra za ono i tako godinama u krug i svi pune dzepove.

Upravo to,evo primer kog sam se odma setio,Snezana Samardzic je u prosloj vladi bila savetnik ministra odbrane,u ovoj je ministar za omladinu i sport...Kako se tako brzo prekvalifikovala,kako uopste ona moze da bude najstrucnija osoba u zemlji za obe stvari?
A ima takvih primera,nazalost....

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #37 poslato: Mart 18, 2011, 02:15:08 posle podne »
ma ja sam pacifisticki jako nastrojen... i pogadja me kad vidim da se ljudi ubijaju bilo gde... a pogotovo kad vidim da se isti narod medjusobno obracunava... sto bi se reklo "brat sa bratom"... jer prosli smo sve to i ne ponovilo se.. i uvek mi u glavi stoji da je sve to moglo da se izbegne, i kod nas, a evo sad i kod njih...
sad bas vidim savet bezbednosti bez glasa protiv, usvojio napad na Libiju... Rusi i Kinezi bili su uzdrzani na glasanju, ni rec protiv nisu rekli... sve je prevara i trgovina.. kakvi crni "tradicionalni prijatelji" , svi su prijatelji dok interes postoji... cak su Iran i Vencuela podrzali "akciju" protiv Gadafija...
ko zna sta se tamo desava... znam samo da nece na dobro da izadje...

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #38 poslato: Mart 18, 2011, 02:51:02 posle podne »
Jesam li ja to dobro cuo....kazu, pitanje je sati kada ce da pocne bombardovanje Gadafijevih snaga od strane Medjunarodne zajednice ??? ??? ???
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #39 poslato: Mart 18, 2011, 03:10:02 posle podne »
Tako kazu Gorane...

Posle usvajanja rezolucije Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija o zabrani letova nad Libijom, NATO "hitno razmatra dalje korake", a početak vojne intervencije u Libiji "pitanje je sata". - Blic

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #40 poslato: Mart 18, 2011, 03:29:44 posle podne »
Tako kazu Gorane...

Posle usvajanja rezolucije Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija o zabrani letova nad Libijom, NATO "hitno razmatra dalje korake", a početak vojne intervencije u Libiji "pitanje je sata". - Blic
jos da imaju cime da intervenisu...pa i odrzavanje no fly zone ce biti dosta zahtjevno
a sto se tice vazdusnih udara, nece to biti tako jednostavno za izvesti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #41 poslato: Mart 18, 2011, 03:41:50 posle podne »
opa.
znaci ciste hangare u AVIANU..
lepo...vec se paucina bila navatala.....

MAMU IM BRE JEBEM ONU NENORMALNU...pa kako njih nece da macne jedan 12 po rihteru..ma sta bre 12...19,tako da im san francisko  bude glavni grad fiji-a.....

jbt pa dal je moguce da ovaj medvedev toliko suti.ili ga boli paja za sve...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #42 poslato: Mart 18, 2011, 03:55:53 posle podne »
Sta se Generale cudis..pa ko da su Rusi bolji?
Pa i oni gleaju svoje dupe...nemojte se cuditi ako za jedno godinu dana opet prasnu Gruziju ili nekog ko im smeta, kao i Kinezi. Svi oni cute i gledaju svoj interes.
Pa Rusima je glavni izgovor za Gruziju bilo Kosovo...cisto da se zna sa na koga se oslanjamo.

A ovi implementatori demokratije...ne znam sta reci, sta je Japan kriv da im se ono sranje desi, ljudi nikog prstom nisu takli 60 godina, a vidi...
kako Amerima nije neka nuklearka zviznula...eeeee, jbt ili jos bolje onim govnarima Franzucima...jos mu Gadafi finansirao kampanju za predsednicke izbore

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #43 poslato: Mart 18, 2011, 05:29:00 posle podne »
Sta se Generale cudis..pa ko da su Rusi bolji?
Pa i oni gleaju svoje dupe...nemojte se cuditi ako za jedno godinu dana opet prasnu Gruziju ili nekog ko im smeta, kao i Kinezi. Svi oni cute i gledaju svoj interes.
Pa Rusima je glavni izgovor za Gruziju bilo Kosovo...cisto da se zna sa na koga se oslanjamo.

A ovi implementatori demokratije...ne znam sta reci, sta je Japan kriv da im se ono sranje desi, ljudi nikog prstom nisu takli 60 godina, a vidi...
kako Amerima nije neka nuklearka zviznula...eeeee, jbt ili jos bolje onim govnarima Franzucima...jos mu Gadafi finansirao kampanju za predsednicke izbore
pa nista nije slucajno, nisu bas Japanci nevinasca, nije rat jedino zlo na ovoj planeti, oni se ubise od unistavanja prirode iprirodnih resursa godinama, a po izlovljavanju ribe su br 1 u svetu, lobirali su i podmicivali po celom svetu ne bi li nesmetano vrsili pokolj delfina i time hranili skolsku decu iako je dokazana ogromna koncentracija olova u tom mesu. Takodje kada jedan narod samo gleda kako da zgrne i zaradi pare i ne buni se ni za sta, a nuklearke im na svakom cosku...e to ce se i nama desiti, stoka na vlasti hoce da pravi nuklearku, a nas zabole, niko ni rec, a posle cemo se iscudjavati, kao Japanci, sta nas snadje jadni mi
Sto se Kosova tice ne tnam sto bi e Rusi borili za to na bilo koji nacin kada nasa vlada viri iz dupeta EU i Americi, hocemo u NATO, odrekli smo se mi sami Kosova odavno, a ocekujemo da nam ga Rusi odbrane. Nama politicari rade sta hoce i mi cutimo, e pa sta god nas snadje zasluzili smo...
« Poslednja izmena: Mart 18, 2011, 05:58:04 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...


Uploaded with ImageShack.us