April 27, 2024, 01:26:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ehhhh......taj Gadafi...  (Pročitano 40073 puta)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #150 poslato: Mart 22, 2011, 08:06:01 posle podne »
Iskreno ljudi vise mrzim srbiju nego ameriku. I prvom prilikom bih pobegao odavde bespovratno. I mogu vam reci posto sam prosle godine bio u americi, da mozemo samo da im zavidimo. Tek sam onda skontao koja je srbija qrcina u svemu tome. A za razliku od nas za jedan zivot tamo vredi ratovati i umreti.

Bravo, to je to otprilike!           

Ima i druga strana svega toga, al sad jbg...
« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 08:08:13 posle podne vlado0550 »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Re: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #151 poslato: Mart 22, 2011, 08:10:14 posle podne »
Iskreno ljudi vise mrzim srbiju nego ameriku. I prvom prilikom bih pobegao odavde bespovratno. I mogu vam reci posto sam prosle godine bio u americi, da mozemo samo da im zavidimo. Tek sam onda skontao koja je srbija qrcina u svemu tome. A za razliku od nas za jedan zivot tamo vredi ratovati i umreti.
ni USA nije vise kao sto je nekad bila, zivot samo naizgled izgleda bolje nego u ostatku sveta ... svi oni zive od kredita i ostalih zajbenacija koje kad tad ce morati da plate... drugo na njhovimm ulicama ima toliko sranja i lopovluka , kriminala da je to za ne verovati ...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #152 poslato: Mart 22, 2011, 08:12:24 posle podne »
Pa tacno,kad pogledas Srbija je u zestokom qurcu...

Ali ZBOG CEGA?

Zbog tih Americkih i ostalih govana kojima nije odgovarala jaka SFRJ i cije su resurse hteli za sebe,zbog govana koja su nas zavadila '91,a bombardovala '99...Zbog retardiranih idiota koji zive zivot kako im se na tv-u plasira,zbog stoke koja ne razmislja svojim mozgom...

Stoka ide po planeti,ubija i crpi resurse,kako bi njihovom retardiranom narodu bilo bolje...I ne ziveli dobro...

Serem im se u retardirani nacin zivota!!!

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #153 poslato: Mart 22, 2011, 08:18:11 posle podne »
Srbija i jeste sada ovakva, zato sto prihvata njihov usrani sistem vrednosti


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #154 poslato: Mart 22, 2011, 08:26:37 posle podne »
pa ne bi,ali bi drugi isto imali pravo da nas mrze.Sad ja ne treba da mrzim americku vladu zato sto bi i sprska isto radila u teoretskom univerzumu

nije nego je to sve smjesno, recimo sad si u prilici da mrzis amere, a kad kod istih tih amera treba da izadjes na takmicenje recimo, svi su dobri...druga prica...

Ja pricam o Americkoj vladi,ne o 100% naroda amerike.Ima tamo i pametnih i dobrih ljudi,nazalost idotska vecina vlada
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #155 poslato: Mart 22, 2011, 08:31:01 posle podne »
a i nije mi jasno kakve veze ima nastupanje na takmicenju u Americi sa ljubavlju ili mrznjom prema njima, valjda je Dzesi Ovens nacista i Hitlerov sledbenik posto je nastupio na Olimpijadi u Berlinu i primio 4 medalje od njega?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #156 poslato: Mart 22, 2011, 08:53:36 posle podne »
zivot samo naizgled izgleda bolje nego u ostatku sveta ... svi oni zive od kredita i ostalih zajbenacija koje kad tad ce morati da plate... drugo na njhovimm ulicama ima toliko sranja i lopovluka , kriminala da je to za ne verovati ...
to su otrcane fraze vec, ako si normalan i ako radis ti bez problema mozes imati i kucu nova kola i prehranjivati porodicu itd. Poslova na sve strane... roditelji ih izbace iz kuce sa 18 godina i oni nastavljaju da zive lepo odvojeno radeci svoj posao itd. kao sto bi trebalo i biti
 
Pa tacno,kad pogledas Srbija je u zestokom qurcu...

Ali ZBOG CEGA?

Zbog tih Americkih i ostalih govana kojima nije odgovarala jaka SFRJ i cije su resurse hteli za sebe,zbog govana koja su nas zavadila '91,a bombardovala '99...Zbog retardiranih idiota koji zive zivot kako im se na tv-u plasira,zbog stoke koja ne razmislja svojim mozgom...
ako cemo iskreno sami sebe smo unistili, nije nam niko tad bio kriv
Citat
Stoka ide po planeti,ubija i crpi resurse,kako bi njihovom retardiranom narodu bilo bolje...I ne ziveli dobro...

Serem im se u retardirani nacin zivota!!!

da, bas nenormalno i blesavo kako ti kazes retardirano

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #157 poslato: Mart 22, 2011, 09:19:21 posle podne »
Uh ovo je teska tema, pogotov za ovaj forum, neznam mozeli i Off ovo podnjeti... mislim da bi se oko pan erotike zacas slozili...

ni USA nije vise kao sto je nekad bila, zivot samo naizgled izgleda bolje nego u ostatku sveta ... svi oni zive od kredita i ostalih zajbenacija koje kad tad ce morati da plate... drugo na njhovimm ulicama ima toliko sranja i lopovluka , kriminala da je to za ne verovati ...

kako to naizgled pa sto nije kod nas naizgle bolji, oni kredite imaju od cega vracati, mada to nije pojenta, a kod nas covjek izvrsi samoubistvo kad potrosi pare od kredita, a svugdje ima sranja i lopovluka, a o kriminalu , haj bay the way kako znas, jesi bio tamo...

Evo ja sam bio na jednoj utakmici NBA, koja se svaki dan moze viditi na TV-u, ljudi su uzbudjeni, radosni, navijaju...

...bio sam i na utakmici na fudbalskoj reprezentaviji Sprbije, brate divljastvo je mala rijec... prijateljka utakmica je bila usput receno, a isto se mislim moze vidjeti i na utakmici Partizan - Zvezda...


Stoka ide po planeti,ubija i crpi resurse,kako bi njihovom retardiranom narodu bilo bolje...I ne ziveli dobro...


Mi bi bili jos veca stoka, samo da mozemo, to je pokazao i raspad SFRJ

itd.



a i nije mi jasno kakve veze ima nastupanje na takmicenju u Americi sa ljubavlju ili mrznjom prema njima,

pa ima veze zato sto automatski ako nesto u rijeci ima amerika - nevalja



Da vidim sta ima od erotike novo, a mrznju zajebi, ne vrijedi...

« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 09:22:54 posle podne vlado0550 »

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #158 poslato: Mart 23, 2011, 10:40:49 pre podne »
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Re: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #161 poslato: Mart 23, 2011, 07:03:57 posle podne »
zivot samo naizgled izgleda bolje nego u ostatku sveta ... svi oni zive od kredita i ostalih zajbenacija koje kad tad ce morati da plate... drugo na njhovimm ulicama ima toliko sranja i lopovluka , kriminala da je to za ne verovati ...
to su otrcane fraze vec, ako si normalan i ako radis ti bez problema mozes imati i kucu nova kola i prehranjivati porodicu itd. Poslova na sve strane... roditelji ih izbace iz kuce sa 18 godina i oni nastavljaju da zive lepo odvojeno radeci svoj posao itd. kao sto bi trebalo i biti


nisu fraze.. moja tetka zivi u DC vec 15 godina ... kapitalizam je tamo vrlo izrazajan

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #163 poslato: Mart 24, 2011, 08:37:04 pre podne »
Sta je tu strasno? Pa 90-tih smo se nagledali takvih slika kolko neces.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #164 poslato: Mart 24, 2011, 09:05:52 pre podne »
Sta je tu strasno? Pa 90-tih smo se nagledali takvih slika kolko neces.

Daj brate ne zezaj, i tad mi je bilo strašno, strašno mi je i sad.
Pa radio ga moj Šumadinac ili neki Albanac ili Amerikanac opet je strašno.

Pain is temporary, Pride is forever