April 27, 2024, 02:36:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ehhhh......taj Gadafi...  (Pročitano 40087 puta)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #165 poslato: Mart 24, 2011, 10:16:14 pre podne »
Bio sam sarkastican. Normalno da je strasno. Nego kako kad to urade stranci je mnogo strasno i svi se zgrozimo...al zaboravimo da su pripadnici naseg naroda radili mnogo gore stvari od slikanja sa lesevima.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #166 poslato: Mart 24, 2011, 10:54:10 pre podne »
Bio sam sarkastican. Normalno da je strasno. Nego kako kad to urade stranci je mnogo strasno i svi se zgrozimo...al zaboravimo da su pripadnici naseg naroda radili mnogo gore stvari od slikanja sa lesevima.

Ma da mi je iz oka ispao strašno je.Skontao sam te.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #167 poslato: Mart 24, 2011, 11:15:02 pre podne »
U ratu se uvek desavaju takve stvari uvek se nadju devijantni umovi da isplivaju na povrsinu sa bolesnim  idejama na obe strane ! Normalan covek se grozi nasilja i priroda mu nije takva da ide u rat da ratuje da oduzima tudje zivote ... strasne su to stvari , hvala bogu pa danas covek ima iole nekog izbora, nekada se nije pitalo da li hoces da ratujes , koliko imas godina.. itd nego mobilizacija , puska u ruke i cao zdravo...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #168 poslato: Mart 24, 2011, 11:47:57 pre podne »
Sta mi je sve covjek pricao sta su ljudi radili za vrijeme rata, to ni najgora zvijer ne bi uradila...

Samo dokaz koliko daleko moze ici ljudski um kada se nesto u njega usadi...

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #169 poslato: Mart 24, 2011, 11:59:55 pre podne »
isprani mozgovi

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #170 poslato: Mart 24, 2011, 12:02:26 posle podne »
Bio sam sarkastican. Normalno da je strasno. Nego kako kad to urade stranci je mnogo strasno i svi se zgrozimo...al zaboravimo da su pripadnici naseg naroda radili mnogo gore stvari od slikanja sa lesevima.

Jeste mi smo veciti "olos" pa mi nije toliko cudo kad nasi prave sranja ali mi je mnogo cudno kad ovako dobra, Bogom dana nacija, MILOSRDNI ANDJELI, naj pravicniji i nepogresivi prave ovako nesto.
« Poslednja izmena: Mart 24, 2011, 12:07:10 posle podne IGOR_X3M »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #171 poslato: Mart 24, 2011, 12:07:48 posle podne »
Bio sam sarkastican. Normalno da je strasno. Nego kako kad to urade stranci je mnogo strasno i svi se zgrozimo...al zaboravimo da su pripadnici naseg naroda radili mnogo gore stvari od slikanja sa lesevima.
ti si bio tu pa si vidio to jel tako?

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #172 poslato: Mart 24, 2011, 12:12:18 posle podne »
Bio sam sarkastican. Normalno da je strasno. Nego kako kad to urade stranci je mnogo strasno i svi se zgrozimo...al zaboravimo da su pripadnici naseg naroda radili mnogo gore stvari od slikanja sa lesevima.
Koliko si ti imao godina kad si se nagledao toga 90 tih i gde si se nagledao?
Jeste mnogo lose kada zaboravljas sta su radili pripadnici tvoga naroda, ali je mnogo mnogo gore kada zaboravljas ili se pravis da ne znas sta su radili pripadnicima tvoga naroda i to pogotovu na danasnji dan
« Poslednja izmena: Mart 24, 2011, 01:03:58 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #173 poslato: Mart 24, 2011, 12:14:34 posle podne »
Bio sam sarkastican. Normalno da je strasno. Nego kako kad to urade stranci je mnogo strasno i svi se zgrozimo...al zaboravimo da su pripadnici naseg naroda radili mnogo gore stvari od slikanja sa lesevima.

buraz preterao si i to bas onako...
natasa kandic fore su stvarno degutantne i kada ovako nesto kaze bilo ko a da ne razume ama bas nista onda svaki daljnji razgovr gubi smisao..

mislim da nije fer sto ovako pricas.....iz jednog razloga STO POJMA NEMAS KO JE RADIO,KAKO JE RADIO,GDE JE RADIO itd itd itd itd
da je zlocin sranje...sranje je..
ti ga nikada video nisi i onda nemas prava da o njemu pricas ma ko god da ga ja pociinio..hrvat,srbin,musliman, ili za koga god vec smatras da je tvoj narod...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #174 poslato: Mart 24, 2011, 12:53:14 posle podne »
@Ted , Pedja
x2
Citat
ti ga nikada video nisi i onda nemas prava da o njemu pricas ma ko god da ga ja pociinio..hrvat,srbin,musliman, ili za koga god vec smatras da je tvoj narod...

slazem se, to je van svake pameti , pa niko u svetu ne prica lose o svom narodu ni u kakvom kontekstu.. samo mi  jbt, sta god da se desilo bilo je ... zasto se varacati na stare generacije koje su vodile svoju borbu i prisecati se tih stvari , drugo kad Nemci koji imaju mozda najmracniju istoriju ne pricaju o sebi lose ili izbegavaju te teme , kad oni ne plljuju po svom narodu , zasto bi iko to radio ...zasto bi iko bio toliko glup i nerazuman...  to mi je jedna od najogavnijih pojava u nasem drustvu , pored one druge krajnosti ... pri cemu je ova prva vise nego samodestruktivna...

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #175 poslato: Mart 24, 2011, 02:40:42 posle podne »
Kako mi se gadi dvolicnost Obame i Sarkozya , fuj ! Kazu da zastite narod ...
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #176 poslato: Mart 24, 2011, 06:57:53 posle podne »
@Pedja

samo tebi cu da odgovorim...posto jedino tebe i postujem sa ovog foruma.

Nagledao sam se ja svega i svacega (izmedju ostalog otac mi bio novinar pa je dobijao neke sveze stvari pre nego sto odu dalje pa sam na zalost vidjao sve i svasta). Ja samo kazem da ne treba pljuvati druge a da ne pogledamo u svoje dvoriste. Imamo i mi ratne zlocince i najgore manijake ne samo druge drzave.

Gledao sam dosta klipova gde neki Ameri se izivljavaju. Ubijaju, siluju, pale kuce, bacaju stence sa mosta itd. Sve to mi je gadno i smatram da ih sve koji to cine treba pobiti. Al ono sto sam hteo da kazem je da nisu drugi najgori a mi savrseni...posto bas zbog toga "drugi su krivi" smo gde smo danas. Sami svoje probleme nismo resili al bi ovde da podrzimo Gadafija i Libiju i da pljujemo SAD.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #177 poslato: Mart 24, 2011, 07:17:13 posle podne »
@Pedja

samo tebi cu da odgovorim...posto jedino tebe i postujem sa ovog foruma.

Nagledao sam se ja svega i svacega (izmedju ostalog otac mi bio novinar pa je dobijao neke sveze stvari pre nego sto odu dalje pa sam na zalost vidjao sve i svasta). Ja samo kazem da ne treba pljuvati druge a da ne pogledamo u svoje dvoriste. Imamo i mi ratne zlocince i najgore manijake ne samo druge drzave.

Gledao sam dosta klipova gde neki Ameri se izivljavaju. Ubijaju, siluju, pale kuce, bacaju stence sa mosta itd. Sve to mi je gadno i smatram da ih sve koji to cine treba pobiti. Al ono sto sam hteo da kazem je da nisu drugi najgori a mi savrseni...posto bas zbog toga "drugi su krivi" smo gde smo danas. Sami svoje probleme nismo resili al bi ovde da podrzimo Gadafija i Libiju i da pljujemo SAD.

buraz
ja ne pricam o tome ko je vise video ili slicno,nego jednostavno smatram da bez obzira koliko god covek bio nepravedan ili pravedan NE MOZE DA POSTOJI SAMO JEDAN STRANA
ne mogu samo jedni da budu krvnici a da su drugi nevini kao detesca...
jednostanvo to tako ne ide
svaki naravno navija za svoje a ja jednostavno ne volim kada neko a da je pripadnik tog naroda prica protiv svog a pogtovo ako postoje cinjenice da nije bas tako kako se prica..o tome se radi..

ali ovo je mnogo teska tema i ne bi bas da u to ulazim

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #178 poslato: Mart 24, 2011, 07:27:35 posle podne »
Slazem se. Samo sam rekao da nisu Ameri jedini krvnici na svetu. I da toga uvek treba da budemo svesni.

Uzdravlje
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ehhhh......taj Gadafi...
« Odgovor #179 poslato: Mart 24, 2011, 07:32:05 posle podne »
Slazem se. Samo sam rekao da nisu Ameri jedini krvnici na svetu. I da toga uvek treba da budemo svesni.

Uzdravlje

tacno
ali bi ih ja sa velikim uzivanjem prve zapalio
jbg...sta cu..bolna su mi tacka..:D