Maj 02, 2024, 12:27:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Bad Boy se vraća  (Pročitano 2523 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Bad Boy se vraća
« poslato: April 01, 2011, 10:03:19 pre podne »
Bad Boy se vraća

Povratak zvijezde u ring zakazan je za 14.05.2011. kada će s njim u ring ući Tony Gregory. Borba će se održati u Lyonu, Francuskoj.

Najpoznatiji K-1 borac, Marokanac Badr Hari, najavljuje veliki povratak.
Nakon niza kriznih situacija koje su ga zahvatile po pitanju privatnog ali i sportskog života ovaj vrhunski borac najavljuje veliki povratak u organizaciji It' Showtime.

Badr Hari imao je dovoljno vremena da još malo odraste i napokon sazrije i u onom sportskom smislu te nauči što je to sportsko ponašanje.
Da li je prisilno dato vrijeme iskoristio za pozitivne promjene i u psihičkom a ne samo fizičkom smislu vidjeti ćemo uskoro.

Nema sumnje da će njegov povratak itekako utjecati na gledanost ovog eventa. Bad Boy, i kada je loš i kada je dobar, glavna je tema sportskog borilačkog svijeta.
Pozitivan i negativan publicitet od njega su stvorili zvijezdu. Njegovo ime donosi posebnu težinu na svakom turniru na kojemu se on pojavi.

To je on, borac koji ruši sve pred sobom, vrlo temperamentan i često neshvaćen ali uvijek vrhunski spreman. Dečko koji uzburkava sve oko sebe kada i gdje god sa se pojavi. Njega ili volite ili mrzite. Nema između. Svatko ima svoje mišljenje o njemu.

Možda zaslužuje i pokoju lošu riječ na svoj račun ali realno gledano da nema njega K-1 ne bi bio toliko zanimljiv. Ne bi se o njemu toliko pričalo. On je čovjek koji trenutno nosi Showtime organizaciju i ljudi će doći ponovo pogledati njegovu borbu, iako ih je prošli puta razočarao sa svojim nesportskim ponašanjem.

Nadamo se da neće tako biti i ovaj put. Želimo napokon vidjeti Badr Hari-a u punom s jaju. Želimo vidjeti vrhunsku borbu. Hoće li nam ju Badr pružiti? To nam preostaje tek za vidjeti ....

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6YQScDnHG2Y
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Bad Boy se vraća
« Odgovor #1 poslato: April 01, 2011, 02:46:44 posle podne »
dosao je i taj trenutak da se BAD BOY vrati u ring :)
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: Bad Boy se vraća
« Odgovor #2 poslato: April 01, 2011, 02:51:56 posle podne »
Nadam se da k1 nece umreti

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Bad Boy se vraća
« Odgovor #3 poslato: April 01, 2011, 06:10:38 posle podne »
i ja se nadam da nece... ne mogu da gledam vise ove kako se valjaju u parteru, a komentatori govore kako je to u stvari bruka zabavno... mozda je zanimljivo borcima, ali gledaocima nije sigurno.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Bad Boy se vraća
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2011, 08:48:12 posle podne »
i ja se nadam da nece... ne mogu da gledam vise ove kako se valjaju u parteru, a komentatori govore kako je to u stvari bruka zabavno... mozda je zanimljivo borcima, ali gledaocima nije sigurno.

Pa ako se nerazumijes sigurno da ti nije zabavno,svako ima svoje a da nije zabavno cisto sumljam jer puno je popularnije "valjanje " od K1-
Drago mi je za Badr Hari,  jako dobar borac

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Bad Boy se vraća
« Odgovor #5 poslato: April 01, 2011, 08:49:15 posle podne »
i ja se nadam da nece... ne mogu da gledam vise ove kako se valjaju u parteru, a komentatori govore kako je to u stvari bruka zabavno... mozda je zanimljivo borcima, ali gledaocima nije sigurno.

Pa ako se nerazumijes sigurno da ti nije zabavno,svako ima svoje a da nije zabavno cisto sumljam jer puno je popularnije "valjanje " od K1-
Drago mi je za Badr Hari,  jako dobar borac
neoj sveznalicu da ispravljas nikako on je opasan :)

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Bad Boy se vraća
« Odgovor #6 poslato: April 02, 2011, 02:07:41 posle podne »
WAR HARI !