April 26, 2024, 02:31:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: ***Training***  (Pročitano 13507 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ***Training***
« Odgovor #15 poslato: Mart 24, 2011, 06:01:46 pre podne »
Ma dobro , to sad bacimo na stranu...Ja moram da improvizujem trening ovako u uslovima kojim raspolazem...:D PItanje je da li je dovoljno ovih 3x nedeljno sa istim rezimom rada.. ?

necemo da bacamo nista na stranu jer ne vredi da se ide nigde dalje ako se ne poznaje osnova i razbiju predradude
ja imam sina koji je 95 god i koji je u teretanu krenuo samonom (zbog fizickih pripriema ) jer se bavi sa rukometom  sa 13 god
i ja u moja suprugu samo prilcino niski tj ja 170 a onda 167 ali je on sada sa 15.5 god na 183 cm...
nije on samo primer gluposti koju ja tebi recena vec je to na zalost tako jer obicno i pretpostavljam da u familiji imasn nekog lekara koji "zna" da je to tako
dakle GLUPOST
sledece
taj tvoj rocky sitem,propadanja,trba itd jpooma lepa stvar AKO ZELIS DA BUDES U KONCOIJI i to ce vise nego da ti pridonese tome
slazem se i natavi tako da radis i da jedes kako jedes jer je prilicno ok,mada ima velikih gresaka ali naravno ne treba ni to da se ulazi u pllemiku sa tobom jer verovatno ti vec znas da je to zdravo i da je neko rekao da je to tako pa onda ok
prevedno
imati ces odlicnu kondicju,treba da se bavis sa fizi aktivnosti zarad bolesti koja je iza tebe,
od povecanja snage ,hipetr4fije i bilo cega drugog i bilo kakviih drugih ppojmova vezanih za to -ZABORAVI jer od toga nema nista
jednotavno
dobro ces se osecati i to ej to

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #16 poslato: Mart 24, 2011, 01:27:26 posle podne »
I da , ja ne bih voleo da budem mnoogo veliki , zeleo bih vise neku definiciju kao Taylor Lautner , al nzm kako da vam postavim slike...Ali me zanima da li sa ovim mojim radom mogu da se dovedem do tog nivoa ili jednostavno da krenem u teretanu?

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: ***Training***
« Odgovor #17 poslato: Mart 24, 2011, 01:35:59 posle podne »
I da , ja ne bih voleo da budem mnoogo veliki , zeleo bih vise neku definiciju kao Taylor Lautner , al nzm kako da vam postavim slike...Ali me zanima da li sa ovim mojim radom mogu da se dovedem do tog nivoa ili jednostavno da krenem u teretanu?

Hhahahaha e kad bi bilo lako da tako budes mnogo veeeeeeeliki :) hahahhaha
Dobro je bar neces da budes kao Justin BIber :P
Jednostavno kreni u teretanu, ne moze da ti naskodi samo da ti ucini dobro.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: ***Training***
« Odgovor #18 poslato: Mart 24, 2011, 01:40:03 posle podne »
I da , ja ne bih voleo da budem mnoogo veliki , zeleo bih vise neku definiciju kao Taylor Lautner , al nzm kako da vam postavim slike...Ali me zanima da li sa ovim mojim radom mogu da se dovedem do tog nivoa ili jednostavno da krenem u teretanu?

Hhahahaha e kad bi bilo lako da tako budes mnogo veeeeeeeliki :) hahahhaha
Dobro je bar neces da budes kao Justin BIber :P
Jednostavno kreni u teretanu, ne moze da ti naskodi samo da ti ucini dobro.


Hahaha, hteo sam nesto slicno da kazem, al da ne bude da prozivam. :D

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #19 poslato: Mart 24, 2011, 01:48:39 posle podne »
Ma ne kazem ja da je lako , ali svejedno ne zelim takav izgled.. :) Ne svidja mi se onoliki misici i tako , jer ne planiram da bude bb. :)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: ***Training***
« Odgovor #20 poslato: Mart 24, 2011, 01:51:29 posle podne »
Ma ne kazem ja da je lako , ali svejedno ne zelim takav izgled.. :) Ne svidja mi se onoliki misici i tako , jer ne planiram da bude bb. :)

A ok ako nisi planirao. :D

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #21 poslato: Mart 24, 2011, 02:15:48 posle podne »
Planiram maximum kilazu do 80 kg i to je to.. :D

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: ***Training***
« Odgovor #22 poslato: Mart 24, 2011, 02:20:20 posle podne »
Planiram maximum kilazu do 80 kg i to je to.. :D

Zao mi je sto cu bas ja da ti saopstim da deda mraz ne postoji :)
Kapiram ja kakvih ti 80kg zelis... ali da bi dosao na tih 80 ti moras jos da dodas, pa da posle to lepo izrezes i tek posle toga mozes
da setas iste ribe kao Taylor Lautner .
Ti su jos uvek u rebusu gde da vezbas.. polako kreni i vremenom (citaj godinima) ce doci sve na svoje. Ne opterecuj se i bice ok.
Pozdrav Taylor ;)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #23 poslato: Mart 24, 2011, 02:57:31 posle podne »
Hvala na odgovoru , samo me zanima da li mogu nesto barem tako priblizno da postignem tim metodima , samo sklekovi,trbusnjaci,propadanja,zgibovi ? :D

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #24 poslato: Mart 24, 2011, 03:39:42 posle podne »
Citao sam i trazio po forumu oko trbusnjaka,zgibova,propadanja i sklekova i uglavnom sam nailazio na odgovore da je to cisto da se covek dobro oseca i da stekne snagu...E , sad , ja znam dosta drugova koji su tako vezbali 1 godinu samo te 4 stvari  i bas su se lepo izgradili,definisali i povecali se...Zasto se ovde drugacije tvrdi ?

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: ***Training***
« Odgovor #25 poslato: Mart 24, 2011, 03:51:20 posle podne »
e moj Rade
citaj forum
jbt
sklekovi,trbusnjaci,zgibovi na to se telo brzo adaptira i vise misic ne raste
a teretana je druga pricha
uz ishranu i suplementaciju
neces brze napredovati nigde
osim u teretani

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #26 poslato: Mart 24, 2011, 05:05:21 posle podne »
Pa ne znam , ja znam slucajeve koji su na osnovu tih vezbi napredovali ihi hii , bas dosta..Zato mi je cudno.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: ***Training***
« Odgovor #27 poslato: Mart 24, 2011, 05:34:17 posle podne »
Pa ne znam , ja znam slucajeve koji su na osnovu tih vezbi napredovali ihi hii , bas dosta..Zato mi je cudno.

Pa drugacija su poimanja sta je napredak. Ovde se misli na malo ozbiljniji napredak.

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #28 poslato: Mart 24, 2011, 05:37:08 posle podne »
Pa znas kako , ako trebam da odem u teretanu i da vezbam po nekom odredjenom programu i da za 1,2 meseca vidim prve , makar malo vidljive rezultate...Sigurno cu to da uradim.. xD

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #29 poslato: Mart 24, 2011, 05:38:49 posle podne »
I da , pre nego sto sam se razboleo  , kada sam radio po ovom mom fazonu , posle svakog treniga sam se osecao napucano i vide mi se crte i sve je mng cool ,ali to nestane u roku od pola sata.... :( xD Koliko vremena treba da mi to sve ostane , a ne da mi nestane posle pola sata.?