April 20, 2024, 09:16:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: ***Training***  (Pročitano 13488 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ***Training***
« Odgovor #45 poslato: Mart 25, 2011, 01:46:05 pre podne »

izvini,kako se to "skracuje misic"?? prvi put cujem za to a da nije u pitanju PUCANJE misica sto bi jako bolelo veruj mi.Ne mozes skratiti misic,samo povecati i gluposti su da to utice na rast.
[/quote]

Misic je privezan za kosti , a kada kosti prestanu da rastu , ne moze ni misic pravilno da se razvija,eto tako se skracuje misic.
[/quote]

ti u stvari ne znas ni sta pricas ;D prvo kazes da se kosti skracuju tako sto se skrati misic,a ja kad ti kazem da misic ne moze da se skrati ti mi kazes da moze skracivanjem kostiju...znaci ako se kosti ne skrate misic se ne skracuje...genijalno zar ne

dakle kosti se skracuju skracivanjem misica,to smo shvatili da je glupost,ajmo dalje kako se to skrate kosti?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #46 poslato: Mart 25, 2011, 02:10:49 pre podne »
Vezbanjem u toku razvica coveka se ZAUSTAVLJA RAST KOSTIJU , a misic su povezani za kosti . Ne znam kako drugacije da objasnim. xD

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ***Training***
« Odgovor #47 poslato: Mart 25, 2011, 02:54:32 pre podne »
Ima li neka studija ili istrazivanje koje potkrepljuju te tvrdnje da se kosti skracuju vezbanjem?? Zasto sam ja jbt vislji od keve i caleta onda??Zasto je Arnold visok 187cm a uzimao steroide od 15te godine i vezbao od 14te?? Cak je i Lee Priest najvisi u svojoj kepechkoj porodici...Kolega na faksu koji trenira americki fudbal ima 193cm,tegove dize od 12te!!!


i ono najbitnije,objasni mi razliku izmedju vezbanja sa tegom i vezbanja sa svojom tezinom??Mozda je ISTO jer se radi o vezbanju sa opterecenjem buduci da je tvoja tezina OPTERECENJE! Mucni glavom malo jbt.Zbog takvih glupsoti oko skracivanja kostiju deca beze od sporta i igraju wow i slicno ceo dan i debljaju se ko manijaci.


Dovedi mi jednog uglednog sportskog lekara koji ce izjaviti ovakvu glupost pa jos i da raspravljamo,ali ti koji si nacuo to negde pa jos da trosim vreme s tobom ili bilo ko da trosi...pa jesam kreten sto pisem.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ***Training***
« Odgovor #48 poslato: Mart 25, 2011, 05:48:26 pre podne »
Ima li neka studija ili istrazivanje koje potkrepljuju te tvrdnje da se kosti skracuju vezbanjem?? Zasto sam ja jbt vislji od keve i caleta onda??Zasto je Arnold visok 187cm a uzimao steroide od 15te godine i vezbao od 14te?? Cak je i Lee Priest najvisi u svojoj kepechkoj porodici...Kolega na faksu koji trenira americki fudbal ima 193cm,tegove dize od 12te!!!


i ono najbitnije,objasni mi razliku izmedju vezbanja sa tegom i vezbanja sa svojom tezinom??Mozda je ISTO jer se radi o vezbanju sa opterecenjem buduci da je tvoja tezina OPTERECENJE! Mucni glavom malo jbt.Zbog takvih glupsoti oko skracivanja kostiju deca beze od sporta i igraju wow i slicno ceo dan i debljaju se ko manijaci.


Dovedi mi jednog uglednog sportskog lekara koji ce izjaviti ovakvu glupost pa jos i da raspravljamo,ali ti koji si nacuo to negde pa jos da trosim vreme s tobom ili bilo ko da trosi...pa jesam kreten sto pisem.

easy fico
postoje jednostavno bezpredmente tacke po kojima ne vredi udarati
nemas razlog da se nerviras,jer ovo dete nije krivo vec je kriv neko od "lekara" u njegovoj porodici
nije mi odgovrio na pitanje ali pretpostavjam da to znaci da..
tako da...
nije on kriv,ipak je jos uvek dete,jeste da je mogoa da nauci,ali znas kako to ide kada iz kuce ide sve

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: ***Training***
« Odgovor #49 poslato: Mart 25, 2011, 07:28:13 pre podne »
aaaha,ne nadjoh godine u tekstu i ne skontah da je ovo 94 u nicku u stvari godiste :/
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Aca94

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 227
  • I CAN! I WILL! I MUST!
Odg: ***Training***
« Odgovor #50 poslato: Mart 25, 2011, 08:05:33 pre podne »
ljudi i ja sam 94godiste i meni su mnogo govorili da su protein,bcaa i kreatin hemija ili otrov i da necu imati dece takodje i jedna glupost da cu umreti : D :D ali zahvaljujuci vama sam mnogo naucio,tako da rade brate ovde na forumu od ovih ljudi ces nauciti samo najbolje ,niko ti nece reci nesto pogresno a da to ne bude demantovano,i te gluposti kao usporavas rast,skracujes misic izbaci iz glave jbt,ja sam vezbao u teretani 6meseci i smrsao 40kg+ ,i vec 2meseca radim po programu koji sam sastavio uz pomoc ovih ljudi ovde,takodje i ishrana,i napredujem neverovatnom brzinom.Pozdrav :D
;)

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #51 poslato: Mart 25, 2011, 12:33:17 posle podne »
Pedjo,potpuno si u pravu sto se toga tiche...Borim se ja vise godina sa ovima kuci oko proteina i treniranja,ali sam na kraju popustio..Receno mi je kao da je protein sintetski napravljen i kao sve sto je sintetski , vestaci ne valja...Ne znam vise ni sta mislim , tako da sam veoma zbunjen ... :S

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: ***Training***
« Odgovor #52 poslato: Mart 28, 2011, 01:09:08 pre podne »
jbga nema svatko iste roditelje primjerice meni nisu suplamente nikad branili danas kad mi ih nestane mama pita sta je...stari veli kupi sebi...mnogima ce to biti cudno neshvacaju svaci roditelji isto to...meni roditelji kupe vitamine i minerale ja ovo ostalo :D...
cudno je to pogotovo u malim sredinama... ja u svom fitnesu izvadim shake vele narkoman :D cijeli grad ce brujati...onda pricaju roditeljima sto im sin koristi kupuje i tako...mislim da je bolje da popije 2kg wheya  nego da pije 2l viskija mjesecno...ako ti brane tako i plase te nebavi se sportom nikako :D!!obitelj mora biti uz tebe u svakom sportu ;) tako i u ovom...ja sam rekreativac al da mi nije obitelji nebih sigurno mogao hraniti ovako...mjesecno jedem 300 bjelanjaka i pojedem 20kg mesa najmanje...sve to treba spremati al tu da nije obitelji puno bi mi teze bilo...to bi sve morao sam spremati...


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ***Training***
« Odgovor #53 poslato: Mart 28, 2011, 03:14:22 posle podne »
Pedjo,potpuno si u pravu sto se toga tiche...Borim se ja vise godina sa ovima kuci oko proteina i treniranja,ali sam na kraju popustio..Receno mi je kao da je protein sintetski napravljen i kao sve sto je sintetski , vestaci ne valja...Ne znam vise ni sta mislim , tako da sam veoma zbunjen ... :S

veoma teska tema a o ovoj i slicnim smo pricali sigurno 100ak puta do sada

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #54 poslato: Mart 28, 2011, 09:35:38 posle podne »
Cekam ja da se oporavim i krecem sa treninzima u teretani , pa cu da vidim da stavim slichke.. Radicu bez proteina,kreatina i tih stvarcica. :)

Van mreže Aca94

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 227
  • I CAN! I WILL! I MUST!
Odg: ***Training***
« Odgovor #55 poslato: Mart 28, 2011, 10:01:59 posle podne »
stvarcica :DD
;)

Van mreže rade94

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: ***Training***
« Odgovor #56 poslato: Mart 28, 2011, 10:59:25 posle podne »
Hahahaahha.. xDDDDD :D