Mart 28, 2024, 11:53:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: 4 nedelje do takmicenja :D  (Pročitano 145679 puta)

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #90 poslato: April 02, 2011, 03:59:28 posle podne »
hvala svima :D mnogo znaci pogotovo kad je 3 nedelje do takmicenja telo je nemoze vise sad samo je psihicki da izdrzim kolena pocinju da bole celo telo jos 3 nedelje jebene sve cu da ti od sebe :) sajem slike u ponedeljak ;) da vidimo dal se forma promenula malo ...danas sam pocepo ruke i zadnju lozu sutra odmor...ponedeljak ledja i zadnja ramena naravno ima da picim deadlift heavy nema light weight :D hvala svima puno mnogo znaci podrska u ovim trenucima nije lako ako ja mogu da uradim to mogu svi imaj te cilj ako imas neki cilj lakse je mnogo nemoj nikad da se predate treba se bori ti za taj cilj koji imate...jos jednom hvala pedji za pomoc bez njega kozna sta bi ja sam uradio :D haha ubaci cu slike u pon kad sam imo 115 kila

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #91 poslato: April 02, 2011, 04:45:28 posle podne »
Bravo za formu i izgled. A da li mi se cini ili ti imas malo pectus excavatum?

Meni ne izgleda tako, možda što je podigao ruku pa ti se čini.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #92 poslato: April 02, 2011, 07:01:53 posle podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #93 poslato: April 03, 2011, 08:46:58 pre podne »
gary

e pedjose da je bebac ovo rekao...:)

hahhahahaha,da,da..
stari dobri bebs

ma momak se zove dragan a gore u finland ga zovu gary

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #94 poslato: April 03, 2011, 05:09:12 posle podne »
ovo mi je recimo malo cudno,kako ti se ne raspadnu noge,posle toliko trcanja imas iskorake koje radis skoro svaki dan,kako ti ne dodje do katabolizma ako ti je ,kao sto Pedja kaze, losa genetika,btw svaka cast ovaj tvoj izgled je za svaku pohvalu!!!!!!!!!!!!
Beat the genetics!

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #95 poslato: April 03, 2011, 08:09:12 posle podne »
buraz hvala puno mnogo znaci evo jedan primer ja ne trcim nego vozim kucno bicklo neradim hit trening nego low intesy cardio :) u te katabolizme nikad nisam verovo da mozes da se pretreniras i to sigurno mozes,,nego kad pogledamo ove iz 80s arnold franco ,zane oni su trenirali svaki dana dva puta ujutru na primer grudi i ledja uvece noge plus cardio i to svaki dana to je primer imam bas njegovu knjigu sto je napiso ..onda se malo zacudim treniro je listove svaki dan kako ih nije pretreniro od tolikog treniranja ti kad treniras cepas misicno tkivo ako cepas svaki dan on nemoze da raste jel tako treba da se oporavi !!njemu su se uvecali listovi od silnog treniranja hmm..svako telo je razlicito treba sve probati i videti svi smo mi razlicito gradjeni....meni taj iskorak je napravi cudo od nogu nemogu da se zalim jeste da je dosadan radi ti ali razvalio mi def na noge ....na neko ovo moze da radi na nekoga ne...kao sto sam reko svi smo razlici ti :) i sam znas nema sta ja da ovde pricam balavac :D ja verujem ako tesko radis mozes stici negde verujem u hardwork... hvala jos svima na podrsci mnogo znaci mnogo mi je drago da ima tako dobri ljudi koji daju podrsku ja nedobijam tolku podrsku ovde u finskoj samo od mog brata i ovde na forumu hvala vam jos jednom puno :) slike nove sajem sutra poslepodne :)

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #96 poslato: April 03, 2011, 08:27:29 posle podne »
samo napred

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #97 poslato: April 03, 2011, 08:50:53 posle podne »
hvala kopa :)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #98 poslato: April 03, 2011, 09:12:19 posle podne »
Svaka cast za odradjeni posao, izdrzi do kraja...

p.s. cekamo slike od 115 kg :)

Van mreže srdjanm

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
    • X3M FORUM
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #99 poslato: April 04, 2011, 02:00:30 pre podne »
svaka cast za gradju...extra napredak

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #100 poslato: April 04, 2011, 06:16:02 pre podne »
buraz hvala puno mnogo znaci evo jedan primer ja ne trcim nego vozim kucno bicklo neradim hit trening nego low intesy cardio :) u te katabolizme nikad nisam verovo da mozes da se pretreniras i to sigurno mozes,,nego kad pogledamo ove iz 80s arnold franco ,zane oni su trenirali svaki dana dva puta ujutru na primer grudi i ledja uvece noge plus cardio i to svaki dana to je primer imam bas njegovu knjigu sto je napiso ..onda se malo zacudim treniro je listove svaki dan kako ih nije pretreniro od tolikog treniranja ti kad treniras cepas misicno tkivo ako cepas svaki dan on nemoze da raste jel tako treba da se oporavi !!njemu su se uvecali listovi od silnog treniranja hmm..svako telo je razlicito treba sve probati i videti svi smo mi razlicito gradjeni....meni taj iskorak je napravi cudo od nogu nemogu da se zalim jeste da je dosadan radi ti ali razvalio mi def na noge ....na neko ovo moze da radi na nekoga ne...kao sto sam reko svi smo razlici ti :) i sam znas nema sta ja da ovde pricam balavac :D ja verujem ako tesko radis mozes stici negde verujem u hardwork... hvala jos svima na podrsci mnogo znaci mnogo mi je drago da ima tako dobri ljudi koji daju podrsku ja nedobijam tolku podrsku ovde u finskoj samo od mog brata i ovde na forumu hvala vam jos jednom puno :) slike nove sajem sutra poslepodne :)

ali Arnold i Franco su bili na mnogo cemu pa i ne brinushe o katabolizmu...ali skroz nebitna stvar,tebi radi i to je bitno,samo napred :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #101 poslato: April 04, 2011, 07:58:47 pre podne »
Noge posle kardia 3 weeks out

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #102 poslato: April 04, 2011, 08:03:24 pre podne »
Posle kardia

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #103 poslato: April 04, 2011, 09:46:23 pre podne »
Citat
ali Arnold i Franco su bili na mnogo cemu pa i ne brinushe o katabolizmu.

ali arni i franko nisu uzuimali ono STA SPRECAVA KATABILIZAM kaa si natural tj nisu uzimali ono i sta si TI uzimao na kg dok si bio natural..zar ne? ;) ;)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #104 poslato: April 04, 2011, 09:53:55 pre podne »
Ma ne kazem,nisam nikad ni probao kardio pa da sudim koliko je to katabolicno :/ niti njemu mogu da kazem da ne valja kad ocigledno valja :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure