Mart 28, 2024, 07:31:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: 4 nedelje do takmicenja :D  (Pročitano 145660 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #150 poslato: April 05, 2011, 05:31:16 posle podne »
mislim da odista tema ide u krvim smeru...
hmmm/.
lock...ouu nou..
ali zato CTRL+ALT+DELETE.

hahhah

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #151 poslato: April 05, 2011, 05:37:31 posle podne »
ovaj Burner je najveca trolcina i provokator na forumu.. pusti neki komentar i onda se povuce i gleda reakcije, valjda mu je dosadno ili krivo ili sta vec

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #152 poslato: April 05, 2011, 06:12:23 posle podne »
ne znam zasto cim se spomene hemija svi skoce, ja sam samo izneo svoje misljenje nisam hteo niciji rad da umanjim ili nekog da omalovazim,
natural ili ne za ovo je potrebno puno odricanja i discipline i decku svaka cast.  a to sa kilazom pa nije valjda kilaza samo pokazatelj dal neko koristi hemiju. ja jednostavno mislim da ovakav volumen,punocu misica i bf tesko moze postici neko ko ne koristi hemiju a ne jos neko sa losom genetikom.
naravno ovo je samo moje misljeneje i moguce je da gresim

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #153 poslato: April 05, 2011, 06:32:08 posle podne »
mislim ja da uzimam hemiju prizno bi reko bi uzimam i nestidim se al kad neuzimam zato reko sam razlog ja nemam nista protiv hemije ko zna mozda je uzmem u buducnosti sve zavisi  sta ocu da uradim sa ovim sportom mislim glupo je sto bi lago ko sto svi znate ishrana je 80 posto trening 20 ja dosta para ulazem u ishranu i proteine i treniram ko konj ne izlazim skoro nikad samo kuca i teretana nemam ni vremena za moju devojku sad zbog ovog takmicenja kolko ulazerm u njega nego da uzimam hemiju prizno bi bilo bi glupo sad da lazem i da vicem da sam naturalac ako uzimam hemaru kao sto sam reko natural sam skroz u finskoj uzimaju testove pogotovo u ovom klasik bb ovde nije ko u srbiji u srbiji mozes u apoteci kupi ti ovde je sve strogo zabranjeno...svako ima svoje misljenje ja to respektujem ja nemogu nikome da promenim misljenje jel je sam znam da neuzimam moj brat zna i pedja zna i ovu u takmicenju koji ce uzeti test tamo 22 aprila da ako se tribulus neracuna ko hemara ;) to derem :D kao sto sam reko mozes dosta dugurati bez hemare samo treba strpjenje i disciplina moze te sami i da pitate pedju nepostoji magicna tableta koja ce te uveca ti za noc ishrana dosta radi i dobar trening i disciplina ako nemas disciplinu ti nemozes biti bilder ...dosta toga treba da se odreknes ovo je sebican sport i dosta se ulaze hrana kosta piletina i riba nisu jeftine ja radim extra poso da bi imo da se ranim 8 sati na dan radim plus trening i cardio ustajem u 3 ujutru da radim cardio jedem poso mi pocinje od 6 radim do 2 trening jedem spremim hranu za sledeci dan pa opet cardio nije to lako sve se moze ako se hoce ...

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #154 poslato: April 05, 2011, 06:40:02 posle podne »
mislim ja da uzimam hemiju prizno bi reko bi uzimam i nestidim se al kad neuzimam zato reko sam razlog ja nemam nista protiv hemije ko zna mozda je uzmem u buducnosti sve zavisi  sta ocu da uradim sa ovim sportom mislim glupo je sto bi lago ko sto svi znate ishrana je 80 posto trening 20 ja dosta para ulazem u ishranu i proteine i treniram ko konj ne izlazim skoro nikad samo kuca i teretana nemam ni vremena za moju devojku sad zbog ovog takmicenja kolko ulazerm u njega nego da uzimam hemiju prizno bi bilo bi glupo sad da lazem i da vicem da sam naturalac ako uzimam hemaru kao sto sam reko natural sam skroz u finskoj uzimaju testove pogotovo u ovom klasik bb ovde nije ko u srbiji u srbiji mozes u apoteci kupi ti ovde je sve strogo zabranjeno...svako ima svoje misljenje ja to respektujem ja nemogu nikome da promenim misljenje jel je sam znam da neuzimam moj brat zna i pedja zna i ovu u takmicenju koji ce uzeti test tamo 22 aprila da ako se tribulus neracuna ko hemara ;) to derem :D kao sto sam reko mozes dosta dugurati bez hemare samo treba strpjenje i disciplina moze te sami i da pitate pedju nepostoji magicna tableta koja ce te uveca ti za noc ishrana dosta radi i dobar trening i disciplina ako nemas disciplinu ti nemozes biti bilder ...dosta toga treba da se odreknes ovo je sebican sport i dosta se ulaze hrana kosta piletina i riba nisu jeftine ja radim extra poso da bi imo da se ranim 8 sati na dan radim plus trening i cardio ustajem u 3 ujutru da radim cardio jedem poso mi pocinje od 6 radim do 2 trening jedem spremim hranu za sledeci dan pa opet cardio nije to lako sve se moze ako se hoce ...
druze ako je ovo bilo iskreno evo ja skidam kapu do poda, i slobodno mogu reci da si jedini naturalac kog sam JA video da je postigao ovako nesto. samo napred  i sve najbolje na ovom a i na buducim takmicenima. sad moram da demantujem pedju da decko ima losu genetiku :)
jedino sto ja vidim lose je list .

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #155 poslato: April 05, 2011, 07:21:42 posle podne »
pa ovisi sta ti gledas kao dobru genetiku kada je ovaj sport u pitanju.momak ima [rilicno losu genetiku da to sigurno ne obuhvata samo pricu o pojedinim misicima kao sto si ti ocenio npr list vec se u obizr uzima mnogo vise paramtera i faktora.
ali dobro..nije ni bitno...
i onako imas pogresno totalno misljenje kada je ovaj momak u pitanju pa onda nije probiem jedno vise i u vezi genetike..

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #156 poslato: April 05, 2011, 07:26:56 posle podne »
ja se slazem sa filipom i filip najbolje prica na ovom forumu...pa momak ima 186cm i 80kg definicije neznam sta je vama tu cudno??
nije rijec o 186cm i 115kg isjecen do kosti??
i meni neizgleda kao neko ko uzima kemiju...a momku svaka cast i zelim mu sto bolji plasman na takmicenju :D

Van mreže Äsko

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #157 poslato: April 05, 2011, 07:27:43 posle podne »
Mozda on ima losu genetiku, ali zato ima volju da trenira tesko , a to je veoma vazno u tom sportu! :)

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #158 poslato: April 05, 2011, 08:36:11 posle podne »
Pa ljudi on ustaje u 3 da radi cardio...
A mene mrzi da ustanem u 10 da jedem..:D
Druze svaka cast..sve najbolje!!!

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #159 poslato: April 05, 2011, 08:46:20 posle podne »
pa ovisi sta ti gledas kao dobru genetiku kada je ovaj sport u pitanju.momak ima [rilicno losu genetiku da to sigurno ne obuhvata samo pricu o pojedinim misicima kao sto si ti ocenio npr list vec se u obizr uzima mnogo vise paramtera i faktora.
ali dobro..nije ni bitno...
i onako imas pogresno totalno misljenje kada je ovaj momak u pitanju pa onda nije probiem jedno vise i u vezi genetike..
kao dobru genetiku gledam kad neko potigne ovo bez hemije.
ja bih voleo da jos neko da primer natralnog vzbaca koji je postigao ovako nesto!?

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #160 poslato: April 05, 2011, 09:02:13 posle podne »
hvala pejabg mnogo znaci lepo receno hvala puno ali pedja je upravu imam losu genetiku ali to nema veze ja volim da treniram i nikad se necu predati dosta vremena treba da se napravi dobra simetrija tela sto kazu na engleski good fysik uzme dosta vremena nemoze sve preko noci da se desi ja imam strpjenja  :)

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #161 poslato: April 05, 2011, 09:04:23 posle podne »
nego jel gari odma udario po keto ili je bio neki uvod u vidu roracija ili low carb? sve najbolje na takmicenju.

Van mreže jaycutler

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
  • jay
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #162 poslato: April 05, 2011, 09:14:38 posle podne »
prvo sam radio carb onda sam poco sa pedjom da radim sve je onda na bolje krenula on zna dosta mnogo je dobar trener i preporucujem ostalima kojima treba pomoc pedja odlican ...videte kako je meni pomogo samo se treba drzati toga sto on kaze...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #163 poslato: April 05, 2011, 09:39:21 posle podne »
pa ovisi sta ti gledas kao dobru genetiku kada je ovaj sport u pitanju.momak ima [rilicno losu genetiku da to sigurno ne obuhvata samo pricu o pojedinim misicima kao sto si ti ocenio npr list vec se u obizr uzima mnogo vise paramtera i faktora.
ali dobro..nije ni bitno...
i onako imas pogresno totalno misljenje kada je ovaj momak u pitanju pa onda nije probiem jedno vise i u vezi genetike..
kao dobru genetiku gledam kad neko potigne ovo bez hemije.
ja bih voleo da jos neko da primer natralnog vzbaca koji je postigao ovako nesto!?

ja opet kazem ne znam sta ti vidis...ja cu cekati da vidim slike sa takmicenja u punoj figuri da dajem ocene.A natural je apsoulutno moguce imati ovakvu formu.Ali bi mogao da je ima malo sutra da ima 95kg tj da isece na toliko.Evo ovako ako rasparcavam momka po partijama-ima bidzu za 10,triceps nesto losiji,kvad dosta dobar(opet ponavljam za velicinu cu znati kada vidim celu figuru),grudi slabije,ledja nisam video.

a sad cvrstina i izgled misica...krecem se svaki dan medju ljudima koji su user-i i znam kako to izgleda kada skines na ovaj bf i jos si na propiju trenu i drolu.Ja ponavljam,SKINITE PRVO NA OVAJ NIVO bf% pa cete videti koliko to hemicarski izgleda.

Za istinu ne znam mnogo naturalaca koji su se skinuli do jako niskog bf%,ali to nije razlog da odmah kazemo to nije moguce.Ja znam par ali nisu na netu,niti bi mozda i tome iko verovao da su natural iako imaju slicnu visinu i tu negde oko 75-78kg :D Covek namerava da se takmici u kategoriji gde bi mogao imati 92kg ako se ne varam po pravilima,a on ce izaci sa 80! Ajde da sacekamo slike sa takmicenja. a ja btw uopste nemam problem ni da kazem Pedji da nije u pravu ili bilo kom drugom,pogotovo kada se prica o natural takmicarstvu,al ja ovde izkreno ne kontam oko cega frka.Ajde da sacekamo slike celog tela i takmicenje pe misljenja jeste-nije on ili off,slazete se?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: 4 nedelje do takmicenja :D
« Odgovor #164 poslato: April 05, 2011, 09:39:47 posle podne »
« Poslednja izmena: April 05, 2011, 09:41:42 posle podne opaquer »