April 29, 2024, 08:50:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Oralni aas  (Pročitano 31097 puta)

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Oralni aas
« Odgovor #15 poslato: April 02, 2011, 05:15:34 posle podne »
Eto opet je greska u meni...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Oralni aas
« Odgovor #16 poslato: April 02, 2011, 05:43:36 posle podne »
pa ti onda uzmi te magicne steroide, pa kad ni sa njima nista ne uradis mozda i sam shvatis gde je greska


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Oralni aas
« Odgovor #17 poslato: April 02, 2011, 06:15:34 posle podne »
Kad budem imao para za bacanje onda cu mozda uzeti te magicne steroide...

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #18 poslato: April 02, 2011, 06:28:39 posle podne »
svi pricate o dobroj ishrni,suplimentaciji,dobrom treningu...sve je to ok
a onda vidim lika od 20god na hemiji i smorim se skroz i pitam se sta je radim pogresno....a da hemija!
svi pricate o dobroj ishrni,suplimentaciji,dobrom treningu...sve je to ok
a onda vidim lika od 20god na hemiji i smorim se skroz i pitam se sta je radim pogresno....a da hemija!
to nije nista kod mene likovi jos ni 18 a ruke 45cm i pritom nesto manje od god dana idu u gym..:(

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Oralni aas
« Odgovor #19 poslato: April 02, 2011, 06:35:28 posle podne »
ali nije to zbog steroida,vec ljudi znaju sta rade.

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #20 poslato: April 02, 2011, 06:40:20 posle podne »
da deca znaju sta rade..sigurno treniraju na magicnim spravama..;)

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Oralni aas
« Odgovor #21 poslato: April 02, 2011, 06:45:10 posle podne »
Vidis oni dobro treniraju,jedu...znaju sta rade...a to sto mi mislimo da su uz pomoc steroida postali takvi e tu smo pogresili....

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #22 poslato: April 02, 2011, 07:19:33 posle podne »
ma hajde nemaju pojma o ishrani,nikad nisu culi za vlakna,ali znaju za aas..ali to je danasnje vreme veoma slobodno..tebi niko ne brani aas samo te savetuju da moze i drugacije..aas su za stare dane :)

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Oralni aas
« Odgovor #23 poslato: April 02, 2011, 07:21:35 posle podne »
ma hajde nemaju pojma o ishrani,nikad nisu culi za vlakna,ali znaju za aas..ali to je danasnje vreme veoma slobodno..tebi niko ne brani aas samo te savetuju da moze i drugacije..aas su za stare dane :)
sa hoces da kazes, da mozes dobro da izgledas koristeci samo aas  A NE HRANITI SE DOBRO????????

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Oralni aas
« Odgovor #24 poslato: April 02, 2011, 07:25:41 posle podne »
A moje pitanje i dalje stoji:
Vi imate sredjenu ishranu, trening i supse u fullu i to u periodu od makar godinu dana, ali vas i dalje jebu momci na oralima sto treniraju samo god dana i jedu sta stignu?

Off> Primecujem da mnogi pocetnici ne prave razliku izmedju kvalitetne mase i retenzije vode, nekada cak ni slanine...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Oralni aas
« Odgovor #25 poslato: April 02, 2011, 07:35:40 posle podne »
ma hajde nemaju pojma o ishrani,nikad nisu culi za vlakna,ali znaju za aas..ali to je danasnje vreme veoma slobodno..tebi niko ne brani aas samo te savetuju da moze i drugacije..aas su za stare dane :)
sa hoces da kazes, da mozes dobro da izgledas koristeci samo aas  A NE HRANITI SE DOBRO????????

Pa zavisi sta je poimanje dobrog izgleda, ja sam video "solidne" izglede sa losom hranom. Pod solidnim mislim da je to losije od boljih naturalaca na forumu. Jednostavno ima ljudi koji ne zele toliko da se cimaju oko hrane itd...

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Oralni aas
« Odgovor #26 poslato: April 02, 2011, 07:38:13 posle podne »
Oces da kazes da steroidi NE POMAZU da nabaci misicna masa?

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #27 poslato: April 02, 2011, 07:39:54 posle podne »
ma hajde nemaju pojma o ishrani,nikad nisu culi za vlakna,ali znaju za aas..ali to je danasnje vreme veoma slobodno..tebi niko ne brani aas samo te savetuju da moze i drugacije..aas su za stare dane :)
sa hoces da kazes, da mozes dobro da izgledas koristeci samo aas  A NE HRANITI SE DOBRO????????
pa znas kako po onome sto sam ja video hm..momci su ogromni ali i dosta su vodeni tako da ne mogu da tvrdim da izgledaju extra bez ishrane,a da su ogromni jesu

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Oralni aas
« Odgovor #28 poslato: April 02, 2011, 07:45:29 posle podne »
A moje pitanje i dalje stoji:
Vi imate sredjenu ishranu, trening i supse u fullu i to u periodu od makar godinu dana, ali vas i dalje jebu momci na oralima sto treniraju samo god dana i jedu sta stignu?

Off> Primecujem da mnogi pocetnici ne prave razliku izmedju kvalitetne mase i retenzije vode, nekada cak ni slanine...
mi samo pricamo o njima kako su ogromni a nemaju pojma o ishrani..to je poenta..i da su ''preko noci''dosli do toga

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Oralni aas
« Odgovor #29 poslato: April 02, 2011, 07:52:09 posle podne »
ma hajde nemaju pojma o ishrani,nikad nisu culi za vlakna,ali znaju za aas..ali to je danasnje vreme veoma slobodno..tebi niko ne brani aas samo te savetuju da moze i drugacije..aas su za stare dane :)
sa hoces da kazes, da mozes dobro da izgledas koristeci samo aas  A NE HRANITI SE DOBRO????????

Pa zavisi sta je poimanje dobrog izgleda, ja sam video "solidne" izglede sa losom hranom. Pod solidnim mislim da je to losije od boljih naturalaca na forumu. Jednostavno ima ljudi koji ne zele toliko da se cimaju oko hrane itd...
pogresno se izrazih za nekog je i manekenski izgled dobar....