Jun 16, 2024, 08:13:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK  (Pročitano 47213 puta)

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #60 poslato: Maj 01, 2011, 08:55:09 posle podne »
Svaka cast KOLUNDZIJI I OSTALIM SUDIJAMA

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #61 poslato: Maj 02, 2011, 04:25:32 pre podne »
samo mogu da kazem " NASTA SPADE KUCA PETROVICA " ovo nije normalno umjesto da se poboljsava kvalitet takmicara iz godine u godinu desava se suprotno  jednostavno nemam rijeci .  evo kod nas u bosni to ide uzlaznom putanjom kvalitet i broj takmicara se svake godine povecava sad smo imali izmedju 30-40 takmicara od ukupnog broja dvije trecine su bili super spremni a sad na balkansko reprezentacija bih broji oko 20 takmicara. a sto se tice modela tu treba selekcija odma na vaganju od svih ovih ucesnica samo  dvije mogu zadovoljiti kriterije a ostale mogu na bazen. i da nisam mogo da vjerujem da su stojke i pionesa bili druga mjesta u svojim kategorijama .

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #62 poslato: Maj 02, 2011, 09:44:34 pre podne »
samo mogu da kazem " NASTA SPADE KUCA PETROVICA " ovo nije normalno umjesto da se poboljsava kvalitet takmicara iz godine u godinu desava se suprotno  jednostavno nemam rijeci . 
Uze mi rec iz usta.....   
Valjda ce biti bolje.... jednom

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #63 poslato: Maj 02, 2011, 12:39:04 posle podne »
Pionesa, Stojke i devojka koja je bila druga u bodyfitnes-u su TEŠKO POKRADENI, ali navikli smo na sjajne odluke naših sudija,ništa novo...mada moguće da niko osim njih nema oči i ne zna ništa o ovom sportu ipak su oni bogom dani...stvarno mi se gadi više da gledam šta rade ljudima koji se muče i ulažu svoje pare u sve ovo
« Poslednja izmena: Maj 02, 2011, 01:13:29 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #64 poslato: Maj 02, 2011, 07:29:55 posle podne »
Sada sam saznao da ce reportaza sa takmicenja da bude na RTS 2  sutra u 16.45h
« Poslednja izmena: Maj 02, 2011, 07:38:01 posle podne GORAN_ILIC »
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #65 poslato: Maj 02, 2011, 11:42:02 posle podne »
Presedan je napravljen junior apsolutni svaka čast i to 100% zasluženo...iskreno mnogo je lepše gledati takmičenje nego nastupati više u to sam se uverio :))

Van mreže CrazyVictor

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
  • get big or die tryin...
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #66 poslato: Maj 03, 2011, 01:19:03 pre podne »
Ok , svi smo pametni i tu smo da kritikujemo , a imali neko ideju kako da se nesto promeni ?! Naravno na bolje !

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #67 poslato: Maj 03, 2011, 11:29:11 pre podne »
Ok , svi smo pametni i tu smo da kritikujemo , a imali neko ideju kako da se nesto promeni ?! Naravno na bolje !
:thumbsup:

Van mreže meyo_car

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #68 poslato: Maj 03, 2011, 05:28:24 posle podne »
Vec duze vreme nisam pratio takmichenja i mogu reci samo jedno UZASSSSS!!!!!!! Hey bre ljudi pa ovo je smeshno, stvarno nemam nameru nikoga da vredjam ali ovo takmichenje je definitivno najveca bruka koja se desila u poslednjih 10 godina... Prosto ne mogu da verujem da su ljudi ovakvi izlazili na takmichenje, u jednom momentu imao sam utisak da kada bih otishao u 10 teretana izvukao po dva lika namazao ih bojom bili bi duplo bolji od svega prikazanog... Na kraju sam bio ubedjen da ovo vishe nije IFBB vec udruzenje bodybuilding amatera, josh jednom ponavljam ne zelim nikoga da vredjam jer znam koliko je odricanja potrebno da bi se izashlo na takmichenje ali ovo je bilo jadno.... Pre 4 godine bio sam svedok da je chovek odustao od takmichenja jer je smatrao da nece biti treci u teshkoj, a zaklecu se da je bio barem duplo bolji od svega vidjenog... Ona predstava sa bikinijima popunila je samo vreme, takmichara nije bilo, ja sam se istripovao da su prikupili prvih 20 riba sa ulice

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #69 poslato: Maj 03, 2011, 05:39:39 posle podne »
kakva drzava takav i sport

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #70 poslato: Maj 03, 2011, 06:41:34 posle podne »
po cemu je devojka koja je bila druga u body fitnesu bolja od one koja je prva? (po vasem misljenju)  
meni izgleda da je ta sto je prva bas u formi, i ne deluje mi da je ta sto je druga bas toliko pokradena koliko vi pisete.  
nisam neki strucnjak, i nisam kompetentan, ovo je samo moje misljenje  :)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #71 poslato: Maj 03, 2011, 07:27:15 posle podne »
mrzi me da pisem sada u detalje,ali evo nekoliko stvari u kojima je drugoplasirana bolja. Kao prvo mnogo je skladnija, vizuelno vitkija i zenstvenija sto je veliki plus jer ovo nije bodybuilding da se gleda ko je krupniji i masivniji, kao drugo pobednica apsolutno nije spremna sto se najbolje vidi u ledjnim pozama, zadnjica je masna , zadnja loza se ne vidi ni u bocnim pozama jer je potpuno zalivena i zbog toga bih joj ja cak dao trece mesto , a sto se kompletne definicije tice tu ni jedna nije potpuno spremna,mada je vrlo diskutabilno koliki nivo definisanosti je uopste potreban u ovoj kategoriji, sto se toga tice tu je treceplasirana jos i najspremnija ,ali je drugi nedostaci stavljaju u drugi plan u ovoj prici
« Poslednja izmena: Maj 03, 2011, 07:31:33 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #72 poslato: Maj 03, 2011, 07:43:57 posle podne »
Ted arcidi hvala na odgovoru, koliko sam ja svatio znaci nije bas tacno definisano sta se trazi u body fitnesu, u svakom slucaju najbitnija je skladnost, a da drugoplasirana deluje zenstvenije, deluje, to je tacno.
« Poslednja izmena: Maj 03, 2011, 07:48:14 posle podne ile »

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #73 poslato: Maj 03, 2011, 07:57:57 posle podne »
Ted arcidi hvala na odgovoru, koliko sam ja svatio znaci nije bas tacno definisano sta se trazi u body fitnesu, u svakom slucaju najbitnija je skladnost, a da drugoplasirana deluje zenstvenije, deluje, to je tacno.
pazi u pravilniku je sve definisano, ali je problem sto se sudi po potrebi tj kako kome i kada odgovara, u Evropi se generalno trazi "odran" i misicav izgleda, dok u Americi previse misicave i definisane takmicarke se losije ocenjuju,a kod nas...e pa kod nas se obicno sudi prema tome ko je ciji


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: IFBB KUP SRBIJE 30.04.2011 CACAK
« Odgovor #74 poslato: Maj 03, 2011, 08:09:46 posle podne »
mrzi me da pisem sada u detalje,ali evo nekoliko stvari u kojima je drugoplasirana bolja. Kao prvo mnogo je skladnija, vizuelno vitkija i zenstvenija sto je veliki plus jer ovo nije bodybuilding da se gleda ko je krupniji i masivniji, kao drugo pobednica apsolutno nije spremna sto se najbolje vidi u ledjnim pozama, zadnjica je masna , zadnja loza se ne vidi ni u bocnim pozama jer je potpuno zalivena i zbog toga bih joj ja cak dao trece mesto , a sto se kompletne definicije tice tu ni jedna nije potpuno spremna,mada je vrlo diskutabilno koliki nivo definisanosti je uopste potreban u ovoj kategoriji, sto se toga tice tu je treceplasirana jos i najspremnija ,ali je drugi nedostaci stavljaju u drugi plan u ovoj prici

...verovali ili ne imamo isto mišljenje :)

Po meni:
1. Ivana Dimitrijevic OLYMPIA Kragujevac
2. Ivana Markus PAN GYM Novi Sad
3. Marija Veres TOLDI B.Topola

Ne sada što je Ivana Dimitrijević je iz Olimpije ali mi nekako ima figuru za tu kategoriju, Ivana Markus je isečena do bola i po meni je NAJSPREMNIJA od sve 3, Marija je super ali po meni nedovoljno spremna za 1mesto, kad bi se odrala nebi imala premca, ima zavidnu mm.

Mene je najviše impresionirala Ivana Markus PAN GYM Novi Sad gde se vidi da je krv svoju propišala da dođe do onog izgleda, a Dimitrijević je baš pogodila po meni šta treba, ima visinu i lepe oblike.

Iz takmičenja u takmičenje vidimo da je suđenje "čudno", e sad dokle će to tako...samo Bog zna :(
Pain is temporary, Pride is forever