April 29, 2024, 05:50:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Animal Cut vs Protein+Kreatin  (Pročitano 9761 puta)

Van mreže Boer

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Animal Cut vs Protein+Kreatin
« poslato: Avgust 18, 2006, 08:45:26 posle podne »
Imam 20 god, 180cm visok, 98kg, 104cm obim struka, jedem sve zivo shta keva skuva, nemam odredjeni jelovnik

Pre dve godine sam imao isto sve samo manje godina pa sam probao protein+kreatin i uspeo sam da stignem do 85kg, dobio sam na masi a salo je otishlo, ukinuo sam veceru i vozio bicikli 30min 6 dana u nedelji kao i trening sa tegovima, teshko otishlo lako doshlo. Ulenjio sam se i kile su samo dolazile.

Vishe mi je dosadilo pa sam resio da uradim neshto po tom pitanju. Dali je bolje Animal Cut ili Protein+Kreatin, u oba slucaja bi prepolovio ishranu?? Koja varijanta bi bila bolja brza... Mislio sam da sad probam Animal pa onda kad malo skinem masti da udarim po proteinu i kreatinu da dobijem mase.

Shta vi mislite o ovome, koji preparat da uzmem?? Ako neko moze neshto da mi kaze shta da izbegavam od hrane??

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #1 poslato: Avgust 18, 2006, 08:51:53 posle podne »
o svemu tome se dosta pisalo na forumu vjerujm mi samo malo pretrazi,nemoras prepoloviti ishranu ,nego pazi sta,kako i kada jedes,pisalo se o svemu,pogotovo o ishrani,ima toga koliko hoces i naci ces sve sto te zanima,malo prelistaj ;)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #2 poslato: Avgust 18, 2006, 09:36:11 posle podne »
najmanje efektan nacin za skidanje kilograma je izgladnjivanje.
Organizam ce onda stvarati rezerve (masti) cim dobije hranu, tako da ti mozes da izgubis u kilazi, ali imaces veci BF (gubis misice, nabacujes salo, a salo je lakse od misica).
Nadji po forumu neki jelovnik.

Van mreže Boer

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #3 poslato: Avgust 18, 2006, 09:52:28 posle podne »
A shta mislite o preparatima??

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #4 poslato: Avgust 18, 2006, 09:58:08 posle podne »
pa ni jedna ni druga opcija ti ne valjaju.
Protein i glutamin uzmi obavezno.
ako ostane kesa BCAA, Creatine, Animal Cut,

i pogledaj obavezno pod clancima temu, skidanje potkoznog masnog tkiva, tu ima dosta stvari objasnjenih

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #5 poslato: Avgust 19, 2006, 05:10:11 pre podne »
ako mu je cilj skidanje masnog tkiva..kreatin en dolazi u obzier ni u jendoj varijatni

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #6 poslato: Avgust 19, 2006, 11:11:35 pre podne »
Citat: pedjos
ako mu je cilj skidanje masnog tkiva..kreatin en dolazi u obzier ni u jendoj varijatni


Kako to?! Zar nije obrnuto?! Mislim kreatin navlači vodu unutar "MIŠIĆNE" stanice (što je pozitivno, znači hidrira mišić). A voda ispod kože tj u tijelu ili salu (usljed velike konzumacije soli, alkohola itd...) nije pozeljna niti dobra pa imamo detaljan izraz "vodenast" izgled?!

Može li malo pojašnjenje malo sam zbunjen sad jer sam mislio da je kreatin uvijek dobar jer voda je sastavni dio mišića i to u velikoj većini zar ne?!

Eh da pardon, radi so o kombinaciji kreatina sa definicijom takozvanom ili ti ga skidanjem masnih naslaga...


Pozdrav i hvala.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #7 poslato: Avgust 19, 2006, 11:58:45 pre podne »
Citat: N_E_Z_N_A_L_I_C_A
Citat: pedjos
ako mu je cilj skidanje masnog tkiva..kreatin en dolazi u obzier ni u jendoj varijatni


Kako to?! Zar nije obrnuto?! Mislim kreatin navlači vodu unutar "MIŠIĆNE" stanice (što je pozitivno, znači hidrira mišić). A voda ispod kože tj u tijelu ili salu (usljed velike konzumacije soli, alkohola itd...) nije pozeljna niti dobra pa imamo detaljan izraz "vodenast" izgled?!

Može li malo pojašnjenje malo sam zbunjen sad jer sam mislio da je kreatin uvijek dobar jer voda je sastavni dio mišića i to u velikoj većini zar ne?!

Eh da pardon, radi so o kombinaciji kreatina sa definicijom takozvanom ili ti ga skidanjem masnih naslaga...


ma ovde kratko i jasno da ne zalazim u dubiozu jel mogu samo da te jos vise zbunim....

ti si samo povrsno inofrmisan..tj znas samo povrsno info...dakle...tacno je da kreatin sluzi za misicunu volumizaciju...ali akda govorimo o gubljenju SALA onda pricamo o gubljenu SALA ILI AMSNOG TKIVA a ne vode....

POGOTOVO NE VODE IZ MISICNE CELIJE....

dakle..s obizrom znajuci da jedan veliki deo MANSOG TKIVA ispunjava tj cini voda onda ti se namece logican zakljucak sta je potrebnnmo...i kako stvari funkiconu u priordi..

priliko odlaksa na dijeti najdrmaticnji su prvih 7 dana...tada se gubi navjise i pisas kao konj..zar ne...ili nisi bio na dijet jos opa neznas??.

enivej..dakle..kada zavrsi posao gubitka viska POTKOZNE VODE..A NE INTMUSKULRANE onda pocnje proces LIPOZE tj razgradnje masnoca...

kakve veze kreatin ima u toj prici ja bi voleo da ti meni obajsnis..

a ja cu ti samo reci da moze da te ometa u tome da stalno izlgeda BAS ONAKO KAKO SI REKAO..VODEN I DA mislis da rezulatat nema nigde.....

nadam se da sam upseo da te ubedim zasto kreatin ne bi trebao uzimatu priliko nastojnja da se baci suvisno masno tkivo.....

Pozdrav i hvala.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #8 poslato: Avgust 19, 2006, 12:01:29 posle podne »
i jos samo jedno....sam naslov..animal cut vs protein i crea.....je katastrofa.....pa kako neko moze da poredi babe i zabe..

isto bi bilo pitanje da neko savi..

kreatin vs glukozamin...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #9 poslato: Avgust 19, 2006, 12:42:39 posle podne »
sustanon vs arandjelovdan
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Boer

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #10 poslato: Avgust 19, 2006, 12:57:09 posle podne »
Ok kontam da nemam pojma  :D

Meni su protein i kreatin stvarno pomogli da skinem salo, zato sam napisao ono vs jer neznam shta da uzmem od preparata.

Znaci da uzmem Animal Cut, BCAA, Protein i Glutamin??

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #11 poslato: Avgust 19, 2006, 01:17:19 posle podne »
a jebo ga jarac sve ti fino detaljno pishe na ovom podforumu za svaki preparat.
fino malo  porceshlaj pa ces imat pojma.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #12 poslato: Avgust 19, 2006, 01:24:27 posle podne »
@Pedjos

Stvarno poučno, nisam ovo znao. Bio sam na dijeti i još sam (skinuo sam 4-5kg shit-a, trenutnih 115kg), mozda sam nesvjesno mokrio previse zbog toga jer sam i pio puno da ubijem glad i ove sparine su krive. Stvarno nisam znao za kreatin i dijetu, sad kad smo vec oko njega i banalnih stvari, da li ce moje uzimanje od 5 grama u PWM-u (konstantno) utjecat na to da prestanem na neko vrijeme i vratim se nakon defke na staro, mislim samo djelovanje da li ce biti ucinkovitije ili slabije. Ne znam da li sam dobro objasnio, uglavnom princip kao kod efedre, ako ju puno koristis izgubi efekat a kad nastavis nakon pauze radi opet, uglavno u tome je poanta.

A što se tiče mog znanja ime samo govori NEZNALICA, moram puno da učim i da jedem i da treniram a pa da mogu rec da znam nesto, uglavnom tko pita taj ne skita! Hvala na odgovorima!

A ovo usporedjivanje je stvarno smijesno, znam da smo isli u Off ali mislim da ima koristi iz ovog.

Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #13 poslato: Avgust 19, 2006, 02:49:23 posle podne »
nisam sa uporedbom kreatin vs glukozamin hteo nista da ti smesno akzem..samo da objasnim prncip bezpotrebne kompracije 2 prozivda koji nemaju ama bas nikakve veze jedan sa drugim....

dakle...meni je drago sto volis da sluss.....

sto se tice kreatina kod tebe..ako si vec na dijeti i radis cutting,ja ti predlazem da se skines sa kreatina jer ces imati i bolji ucinak same diejte a i kasnije kada se vratis na mass cycle i fazu dobijanja misicne mase i krenes sa kreatinom sve ce biti mnogo bolje...

dali treba raditi pauzu od kreatina...defitivno..e samo ej pitanje kako ciji organizam reaguje an celu pricu....ali to ti ne mogu reci ni ja ni pero ni marko...samo expremint sam sa sobom i kada vidis da vise nema efekta..bacis na neko vreme....

u svkom slucaju....nastavi diejtu sa kreatinom i posveti se bcaa.glm.whey..to je carobni kurg..

ne moras da se bojis 50 gr dextroze u pwm..to je sve ok...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: Animal Cut vs Protein+Kreatin
« Odgovor #14 poslato: Avgust 19, 2006, 03:04:16 posle podne »
Ostalo je vec sve na mjestu, samo me iteresiralo ovo uz Creatin, tu sam se malo kopkao, ja pijem  5 g. svaki dan!
Pozdrav