April 25, 2024, 12:16:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kevin Levrone...  (Pročitano 120054 puta)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #45 poslato: Avgust 18, 2010, 03:09:21 posle podne »
Shawn je extra alone ,ali kad je stajao na bini bio je previse neupecatljiv sto se tice velicine

slazem se,mada nisu mu puno bezali,al nadji mi u toj generaciji ili u tom vremenu kako god,skladnijeg BB i bolji stomak,tj trbusnjake,nije sve u velicini....
a sto se kevina tice u  top 5 BB svih vremena...

Ken Wheeler,Bob Paris,Vince Taylor dok se nije pregruvao...po meni mnogo kompletnije slike

dobro svako ima drugacije misljenje,i to je ok...
ken wheeler me je razocarao kada sam cuo da je gurao ono prokleto ulje u svoje misice,al i dalje mislim da ima najbolja ledja u svetu BB...
steta za kevina sto nije osvojio bar jednu mr.o. takodje i za shawna...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #46 poslato: Avgust 18, 2010, 07:00:28 posle podne »
Shawn je extra alone ,ali kad je stajao na bini bio je previse neupecatljiv sto se tice velicine

slazem se,mada nisu mu puno bezali,al nadji mi u toj generaciji ili u tom vremenu kako god,skladnijeg BB i bolji stomak,tj trbusnjake,nije sve u velicini....
a sto se kevina tice u  top 5 BB svih vremena...

Ken Wheeler,Bob Paris,Vince Taylor dok se nije pregruvao...po meni mnogo kompletnije slike

ken wheeler me je razocarao kada sam cuo da je gurao ono prokleto ulje u svoje misice,
mislis da ostali mr olimpija ranga to ne koriste?
koriste ono ako ne svi, bar 80 %- cak je i Sarcev to pokusao da unese, ali eto, nije mu se dalo...
Flex je bar  imao meru i znao sta radi...otuda i onakav izgled..

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #47 poslato: Avgust 18, 2010, 08:11:07 posle podne »
Shawn je extra alone ,ali kad je stajao na bini bio je previse neupecatljiv sto se tice velicine

slazem se,mada nisu mu puno bezali,al nadji mi u toj generaciji ili u tom vremenu kako god,skladnijeg BB i bolji stomak,tj trbusnjake,nije sve u velicini....
a sto se kevina tice u  top 5 BB svih vremena...

Ken Wheeler,Bob Paris,Vince Taylor dok se nije pregruvao...po meni mnogo kompletnije slike

ken wheeler me je razocarao kada sam cuo da je gurao ono prokleto ulje u svoje misice,
mislis da ostali mr olimpija ranga to ne koriste?
koriste ono ako ne svi, bar 80 %- cak je i Sarcev to pokusao da unese, ali eto, nije mu se dalo...
Flex je bar  imao meru i znao sta radi...otuda i onakav izgled..

pa gledaj moguce je,ali ja sam samo za njega cuo od tih boljih BB...
joj cuti znam to za Sarceva,dobro je ziv ostao.... :( :( :( :(
cak i Markus Ruhl tvrdi da ne koristi to ulje,strasno....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #48 poslato: Avgust 18, 2010, 08:24:12 posle podne »
Shawn je extra alone ,ali kad je stajao na bini bio je previse neupecatljiv sto se tice velicine

slazem se,mada nisu mu puno bezali,al nadji mi u toj generaciji ili u tom vremenu kako god,skladnijeg BB i bolji stomak,tj trbusnjake,nije sve u velicini....
a sto se kevina tice u  top 5 BB svih vremena...

Ken Wheeler,Bob Paris,Vince Taylor dok se nije pregruvao...po meni mnogo kompletnije slike

ken wheeler me je razocarao kada sam cuo da je gurao ono prokleto ulje u svoje misice,
mislis da ostali mr olimpija ranga to ne koriste?
koriste ono ako ne svi, bar 80 %- cak je i Sarcev to pokusao da unese, ali eto, nije mu se dalo...
Flex je bar  imao meru i znao sta radi...otuda i onakav izgled..

pa gledaj moguce je,ali ja sam samo za njega cuo od tih boljih BB...
joj cuti znam to za Sarceva,dobro je ziv ostao.... :( :( :( :(
cak i Markus Ruhl tvrdi da ne koristi to ulje,strasno....
pa Flex je jedini javno priznao... svi ostali su "natural" ... pogotovo Markus :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #49 poslato: Avgust 18, 2010, 08:43:22 posle podne »
Shawn je extra alone ,ali kad je stajao na bini bio je previse neupecatljiv sto se tice velicine

slazem se,mada nisu mu puno bezali,al nadji mi u toj generaciji ili u tom vremenu kako god,skladnijeg BB i bolji stomak,tj trbusnjake,nije sve u velicini....
a sto se kevina tice u  top 5 BB svih vremena...

Ken Wheeler,Bob Paris,Vince Taylor dok se nije pregruvao...po meni mnogo kompletnije slike

ken wheeler me je razocarao kada sam cuo da je gurao ono prokleto ulje u svoje misice,
mislis da ostali mr olimpija ranga to ne koriste?
koriste ono ako ne svi, bar 80 %- cak je i Sarcev to pokusao da unese, ali eto, nije mu se dalo...
Flex je bar  imao meru i znao sta radi...otuda i onakav izgled..

pa gledaj moguce je,ali ja sam samo za njega cuo od tih boljih BB...
joj cuti znam to za Sarceva,dobro je ziv ostao.... :( :( :( :(
cak i Markus Ruhl tvrdi da ne koristi to ulje,strasno....
pa Flex je jedini javno priznao... svi ostali su "natural" ... pogotovo Markus :)

i za to mu skidam kapu...........odosmo u off malo... :) :) :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #50 poslato: Avgust 18, 2010, 09:43:32 posle podne »
Flex nije znao sto radi zato sto je upotreba synthola bila extremno vidljiva, pogotovoo pred kraj karijere, a masivna upotreba hemije kojom je nadoknadjivao nerad u teretani i nedisciplinu u predtakmicarskom periodu, ga je dovela do transplantacije oba bubrega i jos gomilu drugih zdravstvenih problema... Tako da je na kraju ostao i bez prebijene banke i danas zivi od milostinje koju dobija od poslodavaca za to malo imena sto mu je ostalo.

Velika vecina Pro BB sigurno nijesu za primjer bilo kome.

Pozz  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #51 poslato: Avgust 18, 2010, 10:05:24 posle podne »
Velika vecina Pro BB sigurno nijesu za primjer bilo kome.

Slazem se skroz.






Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #52 poslato: Avgust 19, 2010, 11:32:39 pre podne »
Flex nije znao sto radi zato sto je upotreba synthola bila extremno vidljiva, pogotovoo pred kraj karijere, a masivna upotreba hemije kojom je nadoknadjivao nerad u teretani i nedisciplinu u predtakmicarskom periodu, ga je dovela do transplantacije oba bubrega i jos gomilu drugih zdravstvenih problema... Tako da je na kraju ostao i bez prebijene banke i danas zivi od milostinje koju dobija od poslodavaca za to malo imena sto mu je ostalo.

Velika vecina Pro BB sigurno nijesu za primjer bilo kome.

Pozz  ;)

citao sam da je Flex od tinejdzerskih dana pa do kraja karijere bez prestanka koristio AAS, sto mu je nacisto unistilo bubrege
Samsung NX1000

Van mreže Sport boy

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #53 poslato: Avgust 19, 2010, 11:41:11 pre podne »
Nevezano za temu,ali u ovom sportu se ide do besmislenih granica...mislim da se i preteruje

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #54 poslato: Avgust 19, 2010, 11:45:26 pre podne »
sram ih bilo.......... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #55 poslato: Avgust 19, 2010, 11:47:32 pre podne »


Pozz  ;)

citao sam da je Flex od tinejdzerskih dana pa do kraja karijere bez prestanka koristio AAS, sto mu je nacisto unistilo bubrege
[/quote]

Tačno, 18 godina neprekidnog uzimanja AAS mu je takođe ugušilo prirodnu proizvodnju testosterona, pa će do kraja života primati injekcije istog.
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #56 poslato: Avgust 19, 2010, 11:51:26 pre podne »
izvinjavam se ako je slika velika,tek sam sad video........ :( :( :( :(

Nevezano za temu,ali u ovom sportu se ide do besmislenih granica...mislim da se i preteruje

u svakom sportu se preteruje,na ovaj ili onaj nacin....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #57 poslato: Avgust 19, 2010, 04:54:08 posle podne »
Ovo je iz onog dela kada radi transformacije ima na youtube kroz svaku nedelju
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #58 poslato: Avgust 19, 2010, 05:02:20 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=ZYA3KbQBDH4&feature=player_embedded

Da li ima neko mozda onaj mp3 snimak "My voice in your speakers while you doing bench press - kevin lavrone, ja sam imao to negde ali mora da sam slucajno obrisao?
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Kevin Levrone...
« Odgovor #59 poslato: Avgust 21, 2010, 10:44:27 posle podne »
dobar je ali ni blizu onih monstruoznih ramena koje je imao
No time...