April 19, 2024, 09:29:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: "Pocetnik" - help  (Pročitano 10375 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #15 poslato: Maj 01, 2011, 10:32:55 posle podne »
A šta je sa onom pričom da teretana zaustavlja rast? Možda dečko nije postigao svoju krajnju visinu a sad je navalio da diže tegove? hmmmm

To svakako moze da se desi, ako mu teg od 100kg padne na glavu, e zasigurno vise nece da raste...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #16 poslato: Maj 02, 2011, 12:09:58 posle podne »
A šta je sa onom pričom da teretana zaustavlja rast? Možda dečko nije postigao svoju krajnju visinu a sad je navalio da diže tegove? hmmmm

ja neznam gde si ti procitao da teretana rast zaustavlja??
nijedna studija to nije dokazala

 Nisam pročitao nego znam dosta ljudi koji su kao osnovci počeli da dižu tegove i kasnije su ostali na toj visini ili su nešto malo porasli... Možda je i slučajnost, da su tada već izrasli svoj maximum, ne znam. 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #17 poslato: Maj 04, 2011, 11:47:57 pre podne »
...stari mit koji nikada nece izbiti iz naroda srpskog ako i da postoji trening za masu i trening za definciju i idem da uzmem 5 tbl naposima da odradim masu za plazu..

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #18 poslato: Maj 04, 2011, 12:08:15 posle podne »
...stari mit koji nikada nece izbiti iz naroda srpskog ako i da postoji trening za masu i trening za definciju i idem da uzmem 5 tbl naposima da odradim masu za plazu..

hehehe. Najjace kod mene na poslu kad su pricali kako je trening za definiciju kad dizes manje kilaze vise puta a vece kilaze manje puta je za masu, a u tom trenuntku ja jeo i kazem im jel znate u cemu je razlika izmedju mase i def? -Podizem konzervu tunjevine i kazem ‚‚u ovome'' , a oni umrli od smeha kao vidi ovu budalu, ali najgore je kad znas da si u pravu a ne mozes to da dokazes :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #19 poslato: Maj 04, 2011, 12:23:45 posle podne »
pa nema potrebe ni da dokazujes
sada uprav pre 5 min covek kod mene u radnji (ima svojih 34god) i kupio je creatin nedavno ali ga buni jer su mu rekli u jednoj eminentnoj radnji u ns da treba uiz creatin da pije i dex pa sam ga ja pitao zasto b to radio i objasnio mu sve (bar pokusao) da mu kazem da je to takojder jedan od velikih srpskih mitova da je creatin za masu i naravno dextroza pred treninga da bi mu upala MAMA (dobro ste culi)_ mada upada u radnju i napljulje ga kao majmuna i istera ga napolje uz povike..STA CE TI TO-JEL VIDIS NA STA ON LICI (pokazaujuci na mene:D)

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #20 poslato: Maj 04, 2011, 12:47:18 posle podne »
hahahahahahahahahahahahahahaha  pao sam.

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #21 poslato: Maj 04, 2011, 04:21:01 posle podne »
 Ok Peđa, nema razloga da ti ne verujem,ipak imaš 20 godina iskustva pa znaš bolje... Ja sam to razumeo kao priču da u vreme kada treba da izrasteš, tj. kosti počinu da se izdužuju, teški treninzi povećavaju mišiće pa ti mišići faktički kontriraju rastu...Mada možda to nema nikakve veze. Pretpostavljam da postoji specifičan trening za tinejdžere u odnosu na trening za "matore" :D
 Malo je off, ali jedan lik je tvrdio da je nabacio 10 kg čistih mišića a da nije uzimao nikakva "sranja", nego samo jaja, i to u roku od mesec dana...Kaže on, jbt pa ja ću za godinu dana nabaciti još 40 kg mišića, ima ko Roni da budem...:D lol

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #22 poslato: Maj 04, 2011, 04:57:48 posle podne »
Ok Peđa, nema razloga da ti ne verujem,ipak imaš 20 godina iskustva pa znaš bolje... Ja sam to razumeo kao priču da u vreme kada treba da izrasteš, tj. kosti počinu da se izdužuju, teški treninzi povećavaju mišiće pa ti mišići faktički kontriraju rastu...Mada možda to nema nikakve veze. Pretpostavljam da postoji specifičan trening za tinejdžere u odnosu na trening za "matore" :D
 Malo je off, ali jedan lik je tvrdio da je nabacio 10 kg čistih mišića a da nije uzimao nikakva "sranja", nego samo jaja, i to u roku od mesec dana...Kaže on, jbt pa ja ću za godinu dana nabaciti još 40 kg mišića, ima ko Roni da budem...:D lol


a ja vidim da si ti bas lakoveran,znam da bi voleo da je to istina ali na zalost nije
kroz citanje ovog foruma uvideces da je stvaranje misica proces koji traje duze nego sto ti taj tvoj drug prica

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #23 poslato: Maj 04, 2011, 06:32:29 posle podne »
 Jesi primetio smajlija kojim slučajem? I lol znači da mi je smešno to što je izjavio pajser iz teretane...
Još jedna mala napomena, sa teretanom sam počeo 2002 tako da sam do sada dosta toga na sebi isprobao i ne verujem u gluposti...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #24 poslato: Maj 04, 2011, 06:57:36 posle podne »
STA CE TI TO-JEL VIDIS NA STA ON LICI (pokazaujuci na mene:D)
Mozda je mislila na kosu ;) :D :D

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #25 poslato: Maj 04, 2011, 07:30:40 posle podne »
Ali 34god a mama!
Pa taj sto ga mama jos izdrzava u 34god. i ne treba da trazi supse, nego da gleda da se osamostali. Magarac matori!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: "Pocetnik" - help
« Odgovor #26 poslato: Maj 05, 2011, 10:24:38 pre podne »
Citat
Mozda je mislila na kosu

pa on je prilicno boldy  ;D ;D ;D..ali ostavljam mogucnost da je mislila na kosu  :D :D

@thor
OK