April 29, 2024, 08:43:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: mISLJENJE  (Pročitano 9204 puta)

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #15 poslato: April 12, 2011, 10:02:10 posle podne »
Sad sam pogledao slike na fb..
Po meni imas dosta visok bf..ja bi prvo neku dijetu odradio
da dodjes na neki ok nivo masti pa onda moze i neka kura..
tako bi imao bolji uvid na napredak..s tim lakse bi i kontrolisao ;)
pozz

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #16 poslato: April 12, 2011, 10:22:02 posle podne »
slazem se s tim ...jbg volim da jedem svasta (A I SLIKE NISU NAJ MERODAVNIJE JER SU STARE "TIPA PRE GODINU DANA"  NEVOLIM NON-STOP DA SKLJOCAM)...medjutim zbog toga mislim da mi je pametno ovog leta da uzmem kuru jer tad dosta redukujem ishranu a i brate vrucina mi ne dozvoljava da zderem nekako imam osecaj da sedim na suncu i topim se...:)...hvala za sugestiju ...KONACNO NESTO ISKRENO I PRAVO...

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #17 poslato: April 12, 2011, 11:47:09 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,20247.0.html

seto sam se ja tebe od nekud...dobro se odelji pa ce posle sve da se primi...
ako do sad nikad nisi bio na dijeti i kardio varijanti sad je momenat...ali bas sad...

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #18 poslato: April 12, 2011, 11:53:03 posle podne »
hvala brate na savetu.,..da da ja sam to pisao ali nisam bio SHVACEN-MISLIM svi se nesto smeju niko da kaze nesto prvo kao ti "farmaceut"...cenim tvoje misljenje ...hvala brate slazem se s tvojom konstatacijom...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #19 poslato: April 13, 2011, 07:06:40 pre podne »
Trenbolon ne topi salo.Winstrol ne topi salo.Sustanon ne topi salo.NISTA NE TOPI SALO!Salo se topi kalorijskim deficitom,vise aman koliko puta treba to reci!!! Da trenbolon topi salo,to bi znacilo da mozes biti na 6000 kalorija,al ces i dalje gubiti mast...sto ej glupost!!! Na definiciji ce ti hvala bogu ici masti dole,ali ne od trena nego od DIJETE!

Ne znam zasto ce ti propionat ili sustanon za dijetu,ja sam na dijeti bio na depou.Nije mi cilj bio 0% masti i takmicarska forma pa ne vidim sta ce ti znaciti koji je estar u pitanju.A ne kontam uopste kako nisi uspeo naci propionat a uspeo si ovo ostalo?

KOmbinacije je losa iz cistog razloga sto kao sto rekoh NEMAS UOPSTE BLAGE VEZE SA EFEKTIMA BILO KAKVOG AAS NA SEBI,a vec mesas mnoge stvari.Drugo bi bilo da si iaao samo depo ili samo propionat,a ne nekoliko estara u jednom (sustanon) ne vidim sta ce ti to??

Trenbolon je jako zajebat lek i uopste nije za prvu kuru.Ti mislis da te ja hejtujem ili pljujem,ali veruj mi da sam blazi od onoga sta bi ti Pedjos recimo napisao...

Dakle ti svoje znanje baziras samo na nekom sajtu i nekom liku,ja ga baziram na gomili razgovora sa takmicarima i dugogodisnjim iskusnim korisnicima aas sto preko neta sto uzivo i zato ti sve ono napisah u prvom postu.
Ti kazes sustanon za defku?? Aj bas me interesuje koji takmicar ga koristi pred takmicenje kad je on za defku??MOgao si lepo depo kad vec ne mozes naci propionat da bi ti bila stabilnija koncentracija u krvi,ali tvoja stvar.

Tren je rekoh vec malo 200mg week enantata,ne znam sta mislis da ces dodatno imati od njega u toj dozi.Pogotovo nikakvog efekta topljenja sala to budi siguran.

znaci ako ne zelis menjati onda idi Sustanon svaki drugi dan apliciranje jer ima i kratkih estara u sebi,a tren na 400mg.iako opet kazem zestoko za prvu kuru kao sto su ti vec pisali ljudi u onoj temi iz septembra al kako oces.

Ono najbitnije,uopste ne bih isao na kuru dokle god imam iznad 12-14% masti jer sto je vise sala,veca aromatizacija testa u estrogen.Odradi prvo diejtu pa sa hemijom idi na masu,jer ce ti bzvz biti ocekivanje da nabacis 5kila misica i da pritom skines 10kila masti....to mozda moze kad si na debelim dozama trena,propija,GH,t3 itd itd itd...
« Poslednja izmena: April 13, 2011, 07:11:11 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #20 poslato: April 13, 2011, 10:26:55 pre podne »
TO STO SAM NOV ovde NE ZNACI DA veze nemam sa zivotom...svestan sam toga da ne ide da se bodem i sedim kuci i kenjam salo i masti ...ko me malo bolje poznaje zna da treniram ludacki i da sam vredan i marljiv u teretani...a kaloriski deficit mi je najveci tokom leta zbog aerobnog angazovanja i redukovane ishrane...

propionat sam naso ...sve sam naso ali mi je cilj sto manje inekcija (mrzi me svaki drugi dan)

to si mogao reci i bez "drvlja i kamenja" u prvom komentu...nisam pisao ovo ovde da bih se svadjao nego da mi pomognete...
drugo ...mnogi pricaju da je depo...trenutno  nekvalitetan to je jedini razlog zbog koga sam se odlucio na sus...

ovo sto ti pricas za dijetu na depou...pa i ja znam lika koji je "vecerao jednu jabuku",i ujutru na prazan stomak trenirao i gutao "plava srca" pa je izgledao bogovski iscepano-ALI MISLIM DA JE TO ISCRPLJIVANJE ORGANIZMA i greska koju mnogi cine po teretanama zato sam se i obratio ovde a vi ne budite nadmeni nego kolegijalni pa mi lepo ukazite na neke stvari...kao sto rekoh ovo su stare slike -NISAM JA TOLIKO MASTAN-odradicu dijetu i krenuti (razmislicu o ovome sto si napisao i hvala)...
JAKO CENIM SVE SUGESTIJE

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #21 poslato: April 13, 2011, 10:38:08 pre podne »
Kako depo (legalni farmacetuski proizvod) namenjen lecenju bolesnika od hipogondaisma, testiran po raznoraznim zavodima, moze biti nekvalitetan? Da je nekvalitetan, povukli bi ga iz prodaje.
Samo da znas, kratki estri pruzaju neke beneficije, ali testosteron depo kao jedini legalno proizveden proizvod u celoj prici ti je najsigurnija kupovina. Uvek ce biti sigurniji od UG labova, ali uvek.
No curling in the squat rack!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #22 poslato: April 13, 2011, 11:35:47 pre podne »
TO STO SAM NOV ovde NE ZNACI DA veze nemam sa zivotom...svestan sam toga da ne ide da se bodem i sedim kuci i kenjam salo i masti ...ko me malo bolje poznaje zna da treniram ludacki i da sam vredan i marljiv u teretani...a kaloriski deficit mi je najveci tokom leta zbog aerobnog angazovanja i redukovane ishrane...

propionat sam naso ...sve sam naso ali mi je cilj sto manje inekcija (mrzi me svaki drugi dan)

to si mogao reci i bez "drvlja i kamenja" u prvom komentu...nisam pisao ovo ovde da bih se svadjao nego da mi pomognete...
drugo ...mnogi pricaju da je depo...trenutno  nekvalitetan to je jedini razlog zbog koga sam se odlucio na sus...

ovo sto ti pricas za dijetu na depou...pa i ja znam lika koji je "vecerao jednu jabuku",i ujutru na prazan stomak trenirao i gutao "plava srca" pa je izgledao bogovski iscepano-ALI MISLIM DA JE TO ISCRPLJIVANJE ORGANIZMA i greska koju mnogi cine po teretanama zato sam se i obratio ovde a vi ne budite nadmeni nego kolegijalni pa mi lepo ukazite na neke stvari...kao sto rekoh ovo su stare slike -NISAM JA TOLIKO MASTAN-odradicu dijetu i krenuti (razmislicu o ovome sto si napisao i hvala)...
JAKO CENIM SVE SUGESTIJE

za depo pricaju dileri da je nekvalitetan.Kako i ne bi kad nemaju nista od njega.Samo ne znam sto se u insotarnstvu razgrabljuje nas depo dok kazes test,i da ne pominjem da mu je cena nekoliko puta veca...al mi uvek znamo svoje da pljujemo a ne znamo zasto.Depo ti je najsigurniji lek koji mozes nabaviti jer znas da je 100% farmaceutske cistoce a ne iz nekog podruma,i fala bogu znas da nije fake.


a sustanon si zueo jer hoces manje uboda?Pa jel citas sta ti napisah,i sustanon bi trebalo ici svaki drugi dan jer nije on samo spor estar!Ima tu i dosta toga brzog te ne znam sta onda uzimas sust ako neces ici redovnije injekcije jbg.

Ne razumem ovu konstatciju ja znam lika koji je jeo jabuku i plava srca....pa cek ti hoces da uzmes hemiju il se ja varam??Ja ti pricam da te ne reze hemija nego dijeta a ti mi pricas o nekom liku.Iscrpljivanje organizma je biti na normlanoj diejti i biti na depou vise nego sto ti hoces na diejtu i tren-sust-wins??E svaka cast na konstataciji da je depo vece opterecenje od tog arsenala koji si ti nameracio.
Mislim sada je totalno nebitno to sto ti aj pricam da gresis jer ces ti to uzeti sta si namerio pa makar crko.Dobio si ja mislim dovoljno saveta,ako ima nesto spec nejasno onda pitaj sta te jos tacno zanima.
« Poslednja izmena: April 13, 2011, 11:37:39 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #23 poslato: April 13, 2011, 05:39:17 posle podne »
Ovo nisi ti...
On je,znam i gde trenira i ko je, samo verovatno nece da ostali vide facu zbog kure, ali posto je stavio do fb-a nalog ... :)
Samo po meni prvo bi trebao da odradis priming pa posle kuru. Pozdrav
« Poslednja izmena: April 13, 2011, 05:41:54 posle podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #24 poslato: April 13, 2011, 06:12:40 posle podne »
ma reko sam nalog jer me iznervira ovaj s ovom prijavom "ovo nisi ti"(ne nego je on pa mu ja kradem slike) ...

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #25 poslato: April 13, 2011, 07:59:03 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,20247.0.html

seto sam se ja tebe od nekud...dobro se odelji pa ce posle sve da se primi...
ako do sad nikad nisi bio na dijeti i kardio varijanti sad je momenat...ali bas sad...

aha pa ti si ovaj isti lik..jbg.

Spartak

  • Gost
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #26 poslato: April 13, 2011, 09:43:29 posle podne »
Aco ti si bio vec na forumu ako se ne varam ?

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #27 poslato: April 13, 2011, 09:43:50 posle podne »
i na kraju sve oragnizujes i sredis,kad krk fejk preparati...nemoj to da ti se desi...to ce te unazaditi...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #28 poslato: April 14, 2011, 02:08:09 pre podne »
Ja bih poceo odavde....

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12657.0.html

Dok to odradis imaces dovoljno vremena da malo bolje priblizis sebi materiju.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže aca1984

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: mISLJENJE
« Odgovor #29 poslato: April 14, 2011, 02:54:12 pre podne »
jesam bio sam na forumu ...
"fejk" nebi trebalo da bude...e sad jbg niko ne moze biti siguran 100%
 a priming sam procitao jedno 10 puta i naravno da ga radim zadnje 2 nedelje i planirao sam jos 4 pa da krenem...