April 28, 2024, 09:19:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Winstrol+tostesteron?  (Pročitano 9115 puta)

Van mreže cro-cop

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Winstrol+tostesteron?
« poslato: April 14, 2011, 01:01:43 pre podne »
Ukratko cu...planiram da uzmem ovo gore sto sam pomenuo.uzimao sam winstrol ali u tablete nikad preko igle.
sad sam ga uzeo u tecnom stanju,i imam par pitanja povodom toga ukoliko neko moze da me posavjetuje ili uputi,
jer sam pretrazivao po forumu i od kad sam clan nasao sam mnogo mnogo odgovora na neka moja pitanja,ali nisam
nasao konkretno o ovome....tako da...savjetovan sam da uzimam ovakve doze: 0.8mg winstrola i 1.0mg tostesterona,
jedan dan winstrol drugi dan tostesteron,tako 2x nedeljno.mene zanima da li mogu u isti dan da uzmem i winstrol i tosteron,i ako
mogu da li bi to bilo dva puta nedeljno? i da li sam dobro upucen povodom upotrebe? hvalaaa unaprijed!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #1 poslato: April 14, 2011, 01:42:00 pre podne »
Vidim, u ovom podforumu svakog dana sala salu stize.

0.8mg, 1.0mg

tostesteron

Lose si upucen. Da bi ti neko dao kvalitetan savjet treba da zna mnogo vise o tebi od nicega sto si o sebi napisao, a drugi preduslov je da ti makar imas elementarno znanje o ljekovima kojima zelis da bombardujes svoju masinu.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže cro-cop

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #2 poslato: April 14, 2011, 01:48:31 pre podne »
preko 190 cm,oko 115kg,dosta misicne mase. samo molim ukoliko zeli neko da mi pomogne da me posavjetuje ako vec nisam u pravu u kojim kolicinama da ga uzimam i na koji nacin je najjbolja kombinacija.inace koristio sam winstrol oralno prije god,takodje i od suplemenata ne znam sta sve nisam.hvala.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #3 poslato: April 14, 2011, 02:04:57 pre podne »
Sta znaci 0.8mg, 1.0mg? Jeli ti taj "savjetnik" preporucio mg ili ml?

Testosteron, valjda na njega mislis, obicno dolazi u dozama 100, 250, 350mg po ml, winn inj obicno 50mg/ml.

Koliko puta ces aplicirati neki testosteron zavisi od vrste, 2, 3, 7, 14 x nedjeljno.

Injektivni winn se ide ED ili EOD, kolicina zavisno od korisnika, iskustva.

Ako nemas suspenziju, test i winn ces aplicirati posebno, oce li to biti isti dan nije toliko vazno, ali ne moze u isti spric, i tako dalje i tome slicno.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #4 poslato: April 14, 2011, 02:05:35 pre podne »
tipican primer za udzbenik,kako neko hoce da se za 3 meseca dovede u vrhunsku formu za leto............

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #5 poslato: April 14, 2011, 10:54:01 pre podne »
a gdje smo mi ovo?
:D

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #6 poslato: April 14, 2011, 11:18:47 pre podne »
a gdje smo mi ovo?
:D
U TOSTESTERONU Hehehhehe :D :)

Van mreže cro-cop

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #7 poslato: April 14, 2011, 03:35:47 posle podne »
@Vlad moja greskaa u kucanjuuu...ml su naravno u pitanju,a sto se tice tost. to su oni na 2x nedeljno,
konkretno me je zanimalo dali je bolje da ih uzimam isti dan ili postoji razlika.uzimacu onda isti dan,
i jedno i drugo 2x nedeljno,po 1.0ml odnosno 0.8ml, i ja mislim da je to ok? HVALA!
@ostali....mislim da nije blam pitati,ili ste vi naucenji rodjeni? ako ne znate konkretno da me posavjetujete
ne morate nista ni pisati.a to dal je za udzbenike ili ne to je moja stvar,i koliko dugo treniram i koliko dugo koristim
preparate,hemiju ili sta vec....samo sam pitao za najjbolji nacin upotrebe,jer volim vise da cujem vise misljenja nego da
se odmah oslonim na ovo sta su mi rekli.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #8 poslato: April 14, 2011, 03:37:43 posle podne »
Prijatelju 1.0ml moze biti sve od 100 do 500mg u zavisnosti od koncentracije. Kako neko moze nesto da ti preporuci ako ne znas to?
No curling in the squat rack!

Van mreže jokso

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #9 poslato: April 14, 2011, 08:33:36 posle podne »
tipican primer za udzbenik,kako neko hoce da se za 3 meseca dovede u vrhunsku formu za leto............
Ih sta se sve moze za 3 mjeseca ;D

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #10 poslato: April 15, 2011, 12:10:46 pre podne »
 ;D pa citaj malo pa onda opici po arsenalu hahahahhah...ljeto ide pitanja dolaze heheheheh

Van mreže cro-cop

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #11 poslato: April 15, 2011, 01:51:05 pre podne »
e ovako...u pitanju je testosteron propionate i na bocicu pise 1ml - 100ml/mg a vinstrol stanobolik 1ml - 50ml/mg.
e imam jos dva pitanja,da li je ispravno 3x nedeljno da uzmem po 1ml od oba?
i koliko nedelja mogu da ih uzimam jer ga imam za 21 dan,mogu li jos 21 dan da opalim po isto odnosno da li mogu da uzimam ukupno 6 nedelja?
i da li bi trebao da uzmem jos nesto pri kraju,sta bi mi preporucili tipa nesto usput ciscenje i sl?
kazem,citao sam cijeli forum i svaki put sam nasao ono sta mi treba i dobio odgovore sa vasih komentara,pitanja i sl... ali o ovome,konkretno nisam
nista nasao bez samo nesto objektivno a to mi ne odgovara.hvala.

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #12 poslato: April 15, 2011, 03:48:51 posle podne »
jesi li naisao na forumu da ti niko nece napisati ciklus???
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #13 poslato: April 21, 2011, 07:38:54 posle podne »
Ni ciklus ni dietu ti niko nece napisati.  i ja sam nov na forumu i shvatio sam to. Testosteron mozes uzimati do 400mg nedeljno nemoj vise od toga to je moje nestrucno misljenje tu su strucniji da me isprave. Winstrol nemoj vise od 200. Koristi neke tablete protiv ginekomastije, i posle ciklusa testosterona hcg da bi tvoje telo opet pocelo da luci testosteron. Nije mi jasno zasto mu nikood ljudi koji znaju ne napise, jel vi pomogli ili ne on ce se osinuti hemijom. Bolje da mu se daju neke smernice da ne pretera, ili da je se ne truje dzabe tj premalim kolicinama ako se vec truje. Mozes ih uzimati isti dan ali ne zanjedno u spric, svaki posebno u svoj spric i eto miline.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže cro-cop

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #14 poslato: April 23, 2011, 04:09:42 posle podne »
Hvala Dominikanac u svakom slucaju...evo vec 6-ti put apliciram i zadovoljan sam nacinom uzimanja jer sam prepustio sve to strucnijim od mene odnosno ljudima
koji se bave sa tim,koji je priblizan nacinu koji si ti rekao...ja sam pitao i isto se kao i ti pitam zasto ljudi ovdje nece da pomognu daju savjet i sl,ne trazim ja sad da mi napise neko roman o tome jer je to nezahvalno mozda nekom,nego samo da savjetuje ili bolje uputi neko ko je vec to koristio itd itd...nego ovdje oni koji pojma nemaju o tome a misle da znaju pametuju,odnosno kako cu ja da se napucam sto prije,budem spreman za ljeto,nisam upucen i tipa tih komentara,oni koji to znaju u pola dana i pola noci vjerovatno su vise i oni oguglali na pitanja i podpitanja ali mozda ih u neku ruku razumijem....inace ovo je forum i sluzi za neku edukaciju i sl. da ne idem vise u off hvala u svakom slucaju.