April 29, 2024, 04:31:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Winstrol+tostesteron?  (Pročitano 9116 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #15 poslato: April 26, 2011, 03:23:39 pre podne »
Hvala Dominikanac u svakom slucaju...evo vec 6-ti put apliciram i zadovoljan sam nacinom uzimanja jer sam prepustio sve to strucnijim od mene odnosno ljudima
koji se bave sa tim,koji je priblizan nacinu koji si ti rekao...ja sam pitao i isto se kao i ti pitam zasto ljudi ovdje nece da pomognu daju savjet i sl,ne trazim ja sad da mi napise neko roman o tome jer je to nezahvalno mozda nekom,nego samo da savjetuje ili bolje uputi neko ko je vec to koristio itd itd...nego ovdje oni koji pojma nemaju o tome a misle da znaju pametuju,odnosno kako cu ja da se napucam sto prije,budem spreman za ljeto,nisam upucen i tipa tih komentara,oni koji to znaju u pola dana i pola noci vjerovatno su vise i oni oguglali na pitanja i podpitanja ali mozda ih u neku ruku razumijem....inace ovo je forum i sluzi za neku edukaciju i sl. da ne idem vise u off hvala u svakom slucaju.

Iskreno iako nemam pojma ni o cemu u bodybuildingu pocinjem da ih razumem citajuci forum. Ljudi koji nikada nisu drzali ni dietu dolaze i zele da pocnu sa teskom artiljerijom kao ja na primer. Onda im je smor i da bilo sta objasnjavaju jer kao sto svi oni znaju prirodni put je najbolji. Dovesti telo do granice prirodnim putem, i onda ako pozelis preteras tu granicu hemijom. Tako ja vidim to, imam 32 godine i sad cu prvi put poceti da treniram bez hemije i da drzim dietu pa ti vidi. A do sada sam u zivotu bio bar na 10 ciklusa od po 6-8 nedelja, prosto sramota....
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #16 poslato: April 26, 2011, 09:53:12 pre podne »
@Dominikanac

nije to druze sramota, vec je to ogroman korak naprijed...priznati sebi i smoci snage da ides dalje pravom stazom.
Svaka cast

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Winstrol+tostesteron?
« Odgovor #17 poslato: April 26, 2011, 11:30:56 pre podne »
dominikanac druze sve je to okejy...ides dalje sto je tu je...NEMA LABAVO...gledaj u tvom sportu izgled ti mozda nije bio bitan nego preformanse za taj tvoj sport pa si imao ciklusa iza sebe koliko ih vec imas....ovdje je stvar u izgledu i sad hoces  jeli  da izgledas bijesno :D... napominjme bodybuilding je vizualan sport i ti hoces da izgledas mocno....fora je u tome sto  si takav izgled mogao postici natural hranom i supsima po mom misljenju ;) ako ne i bolje bi izgledao da si se hranio kosto se decki ovde hrane :D...al jbga ti se nisi bavio vizualnim sportom ....sada :) hoces da se bavis...sredis hranu i supse i vidjet ces sto ces napraviti...onda dalje sam odlucis sto i kako...samo pumpaj i citaj forum bit ce sve to okejy ;)