April 29, 2024, 06:13:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Prohormoni  (Pročitano 11443 puta)

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Prohormoni
« poslato: April 15, 2011, 07:55:41 posle podne »
Koliko se moze primetiti po sajtovima i blogovima, prohormoni postaju neka moda u zadnje vreme. Ali nema bas mnogo tekstova o njima, evo jedan od malobrojnih http://articles.elitefts.com/articles/training-articles/prohormone-basics/
Ima li neko iskustva, koliko vidim u pitanju su proizvodi u slobodnoj prodaji. Dobri linkovi za citanje bi takodje dobro dosli.
Pozdrav svima

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prohormoni
« Odgovor #1 poslato: April 15, 2011, 08:06:14 posle podne »
vise stete nego koristi
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Prohormoni
« Odgovor #2 poslato: April 15, 2011, 08:37:10 posle podne »
njesra. za amere kojima je nabaviti test = nabaviti kokain.
No curling in the squat rack!

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Prohormoni
« Odgovor #3 poslato: April 15, 2011, 11:55:24 posle podne »
bili su popularni prije par godina, sjecam se da su FLEX, MUSCLE & FITNESS i ostali americki casopisi bili puni reklama o prohormonima.

ali kako su se pokazali, predpostavljam, losima, vise se i ne pojavljuju...

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Prohormoni
« Odgovor #4 poslato: April 16, 2011, 01:51:15 pre podne »
bili su popularni prije par godina, sjecam se da su FLEX, MUSCLE & FITNESS i ostali americki casopisi bili puni reklama o prohormonima.

ali kako su se pokazali, predpostavljam, losima, vise se i ne pojavljuju...
pa da :D da su valjali i dalje bi ih bilo... i pricalo se o njima nitko ih i nespominje :) sux...

Van mreže mikson

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Prohormoni
« Odgovor #5 poslato: April 19, 2011, 02:20:14 posle podne »
veliki procenat takozvanih prohormona su oralni aas. samo treba da znas sta da uzmes. sranje su isto toliko koliko su i orali. ovo ti pisem iz licnog iskustva jer sam koristio neke,za razliku od ovih sto pisu svasta,a nisu imali prilike da koriste. recimo mesec dana sam uzimao trenadrol u dozi od 60mg dnevno i rezultat u stecenoj masi mi je bio isti kao na 10 nedelja 500mg depoa. inace trenadrol ti je oralni trenbolon. od onih koji su sranje,tj od kojih nisam imao zadovoljavajuce rezultate je epistan,isto oralni aas koji se vodi kao prohormon. mada su ti sada svi oni zabranjeni u usa, i tesko se mogu pronaci,a i nema logike uzimati ih jer imas i orala i injekcionih u izobilju da biras kod nas.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prohormoni
« Odgovor #6 poslato: April 19, 2011, 04:21:56 posle podne »
nije lupanje,toliko je pisano po netu o tome koliko ti vise jebu sistem od oralnih aas.

Imas negde uporedo te slike na trenadolu solo i na depou solo?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže mikson

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Prohormoni
« Odgovor #7 poslato: April 19, 2011, 08:13:23 posle podne »
nisam se slikao na depou,ove slike  ovde su bile nesto posle trenadrola. ovo sto kazes je delimicno tacno,jer prohormoni moraju da se u jetri pod dejstvom enzima konvertuju u aas i procenat konverzije je poprilicno nizak,ali napisao sam vec veliki broj ph su u stvari pravi aas koji nemaju u sta da se konvertuju-recimo trenadrol je 17 beta metoxy trienbolone,a epistan je methepitiostane. a ima i takozvanih dizajnerskih aas. ja sam ih uzimao par puta jer sam se plasio igle. ameri ih uzimaju jer im je to legalan nacin da kupe oralni aas ili nesto najblize oralima,ali u svakom slucaju za nase uslove ih je glupo uzimati jer mozes da kupis pravu stvar za manje para i naravno da naneses manje stete organizmu.(mislim na injekcione)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Prohormoni
« Odgovor #8 poslato: April 19, 2011, 08:24:50 posle podne »
Pa prohormonski ekvivalent oralnog aas je:
1. Stetniji jel vise nusprodukata ostaje
2. Neizvesniji je ishod uzimanja
Znaci glupost ih je uzimati u nasim uslovima
No curling in the squat rack!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prohormoni
« Odgovor #9 poslato: April 19, 2011, 08:32:19 posle podne »
To ja i pricam,stetniji su mg po mg od orala. I bas to sto kazes,hrpa amera se nalozila na njih a opet citao sam po forumima da kad uporede rezultate sa aas,dosta slabije ih "rade" prohormoni.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže mikson

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Prohormoni
« Odgovor #10 poslato: April 20, 2011, 06:46:40 posle podne »
stetniji su naravno,ali ako umes ph koji je aas onda je isti djavo kao i oralni. jbg,ja sam bas zapeo da probam i posto imam familiju u usa uzeo sam povoljno. inace rezultat trena je bio 7kg za mesec dana,nakon par meseci ostalo mi je 3. kura depoa je bila 10 nedelja po 500mg nedeljno,nabacio sam 7kg ostalo 4,uz prilicno ne sredjenu ishranu.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prohormoni
« Odgovor #11 poslato: April 20, 2011, 07:31:29 posle podne »
znam druze video sam slike ne kazem da ti ne verujem,ali pazi kad ti ja kazem da ja za sebe ne mogu da tvrdim koliko mi ostane koliko ode misica posle kure jer nisam u nekoj formi ispod 3% pa da vidim svaki kg koji ostane.Ovako na dnevnom nivou mogu carirati 5-6kg zavisno od hidriranosti i punoce zeludca...

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prohormoni
« Odgovor #12 poslato: April 21, 2011, 05:35:04 pre podne »
placebo je cudo sta moze da uradi
mikson ti si ovo sve lepo rekao tj pokusao da objasnis nesto oko konverzyije sto sti procitao na nekom USA marketing sajtu koji prodaje prohoromne.
dakle
onaj ko se i malo razume u aas onda veoma dobro zna da je nemoguce da postoje oralne verzije nekih aas
a ocekivati da se nesto sto je LEGALNO u jetri ili bilo kom drugom organu konvertuje u aas je tolika glupost da to mogu da napisu i poveruju samo glupi amerikanci.
pre svakog uzimanja tako nekog ajd da ne kazem cega npr trebalo bi da se zapitas onda iz kog razloga mislis da su svi useri aas budale koji uzimaju iste na iglu i zar ne bi bilo jednotavnije da popiju odredjenu kolicinu aas ili da neka fabrika pa da je onda i underground uradi neki npr testostreon depo oralni?
nemoj samo molim te da mi krenes o tome kako postoji orlani test depo jer necu cak ni ime da spominjem istog jer je to toliki gubitak i novca i vremena i svega

mora da ti bude jasno da je nasa jetra FILTER a ne ORGAN ZA KONVERYZIJU BILO CEGA
sve sto je NEPRIRODNo i sve sto odustpa od potreba orgnizma tu je jetra da RECIKLIRA I DA ODBACI
pomocu kojih mehanizma jetra moze da nesto sto ima cak i govornu manu a da ne pricam o samom sastavu tj npr 17 beta metoxy trienbolone-TRIENBOLONE:D,pretovri u aas zvani tren tj 17β-Hydroxyestra-4,9,11-trien-3-one ja bih zivo voleo da znam

a i jos jedna stvar
zar neko moze da poveruje u to da u zemlji gde se i za jednu amp dobija robija neko moze da stavi nesto bar slicno u radnju i da to bude to?
mislim,amerika jeste idiotluk  jedan veliki,ali bas toliko da brane 17β-Hydroxyestra-4,9,11-trien-3-one tj TRENDZU a da je sa druge strane prodaju lelgano pod nekim drugim imenom i to u orlanom obliku...

nadji malo na netu o mogucnosti stabilizacije pojedinog aas i u kom obliku i pod kojim uslovima je moguc nastank i opstanak aktivne supstance

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Prohormoni
« Odgovor #13 poslato: April 21, 2011, 10:39:10 pre podne »
 ;D i ja sam se cudio sto ovaj pise...nisma htio komentirati jer nisam bas ja kompetentan za to al general je to sada objasnio ;)...

Van mreže mikson

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Prohormoni
« Odgovor #14 poslato: April 21, 2011, 05:24:29 posle podne »
placebo je cudo sta moze da uradi
mikson ti si ovo sve lepo rekao tj pokusao da objasnis nesto oko konverzyije sto sti procitao na nekom USA marketing sajtu koji prodaje prohoromne.
dakle
onaj ko se i malo razume u aas onda veoma dobro zna da je nemoguce da postoje oralne verzije nekih aas
a ocekivati da se nesto sto je LEGALNO u jetri ili bilo kom drugom organu konvertuje u aas je tolika glupost da to mogu da napisu i poveruju samo glupi amerikanci.
pre svakog uzimanja tako nekog ajd da ne kazem cega npr trebalo bi da se zapitas onda iz kog razloga mislis da su svi useri aas budale koji uzimaju iste na iglu i zar ne bi bilo jednotavnije da popiju odredjenu kolicinu aas ili da neka fabrika pa da je onda i underground uradi neki npr testostreon depo oralni?
nemoj samo molim te da mi krenes o tome kako postoji orlani test depo jer necu cak ni ime da spominjem istog jer je to toliki gubitak i novca i vremena i svega

mora da ti bude jasno da je nasa jetra FILTER a ne ORGAN ZA KONVERYZIJU BILO CEGA
sve sto je NEPRIRODNo i sve sto odustpa od potreba orgnizma tu je jetra da RECIKLIRA I DA ODBACI
pomocu kojih mehanizma jetra moze da nesto sto ima cak i govornu manu a da ne pricam o samom sastavu tj npr 17 beta metoxy trienbolone-TRIENBOLONE:D,pretovri u aas zvani tren tj 17β-Hydroxyestra-4,9,11-trien-3-one ja bih zivo voleo da znam

a i jos jedna stvar
zar neko moze da poveruje u to da u zemlji gde se i za jednu amp dobija robija neko moze da stavi nesto bar slicno u radnju i da to bude to?
mislim,amerika jeste idiotluk  jedan veliki,ali bas toliko da brane 17β-Hydroxyestra-4,9,11-trien-3-one tj TRENDZU a da je sa druge strane prodaju lelgano pod nekim drugim imenom i to u orlanom obliku...

nadji malo na netu o mogucnosti stabilizacije pojedinog aas i u kom obliku i pod kojim uslovima je moguc nastank i opstanak aktivne supstance
cek,gde sam ja napisao da su svi korisnici koji koriste aas na iglu budale? cak naprotiv,rekao sam da je glupo uzimati prohormone,jer je mnogo bolje,zdravije uzimati injekcione. a sto se tice zemlje gde si i za jednu ampulu dobija robija,nevescu ti samo jedan primer oralnog aas koji se svodi pod hormone i prodaje se tamo,a veruj mi ima jos. epistan,havoc- ime prohormona. sastav-methepitiostane,oralni steriod. podatke o njemu imas u anabolics,gde se vodi kao oral,a ima i milion tekstova na netu.