April 26, 2024, 11:05:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IBFF World Championship 2011  (Pročitano 44624 puta)

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #90 poslato: Novembar 02, 2011, 09:59:44 posle podne »
Monstruozno !

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 255
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #91 poslato: Novembar 03, 2011, 10:27:48 posle podne »
Ne znam momka ali sam ga par puta vidio kroz grad prava bildeska gradja,dva put pobjedjuje i niko da ga proprati makar medijski a i BB je isto sport bez obzira na sve.

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #92 poslato: Novembar 03, 2011, 10:42:17 posle podne »
Ne znam momka ali sam ga par puta vidio kroz grad prava bildeska gradja,dva put pobjedjuje i niko da ga proprati makar medijski a i BB je isto sport bez obzira na sve.
slazem se, sramota kako je BB propracen u CG ...nesto se mora mijenjati
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #93 poslato: Novembar 03, 2011, 11:26:51 posle podne »
Za razliku od prosle godine, ovaj put je bilo medijske promocije kroz nekoliko nastupa na drzavnoj televiziji, izvjestaju nakon takmicenja, kao i prici koja slijedi u Areni. Nista od toga se nebi desilo da nijesmo animirali uticajne prijatelje da obezbjede prostor u medijima, kao i spremili materijal za objavljivanje - jer CG novinari nemaju ama bas pojma o bodybuildingu.

Uglavnom previse upiranja, za popularizaciju sporta, vrhunskog takmicara da bi neko rekao "bravo momak". Za sada samo mali dio onoga sto je Drzava trebala i po zakonu bila duzna da pruzi sportisti koji je ostvario neki vrijedan rezultat, ispromovisao drzavu, a tek onda sebe, je ispostovano.

Ali dobro, takmicari u CG, i neki od nas koji smo od prvog dana bili ukljuceni u pricu, imamo jedno lijepo iskustvo sa fantasticno organizovanog takmicenja u Kopru, kojem cemo se nadam vracati i narednih godina, sa nekim mozda novim snagama, nekim novim entuzijastima poput Borka, koji su spremni da iz jedne male drzave, bez prave podrske a u vrlo ostroj konkurenciji izniknu kao Fenix iz pepela i odnesu trofej kuci.

Zahvalio bih se ovdje na sjajnom gostoprimstvu porodice Madzarovic za nasu malu ekspediciju, i nadam se da ce biti prilike da Vam se u sto skorije vrijeme revansiramo u nasoj i vasoj CG.

Pozdrav,
V.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Dusko Madzarovich

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 138
Odg: IBFF World Championship 2011
« Odgovor #94 poslato: Novembar 04, 2011, 09:29:10 posle podne »
Medijsko smo svi u istoj situaciji - znači katastrofa. Ja preko ličnih prijateljstva uguram neki minut na TV ili neku sliku u novine, tako da - šta god da uspijemo, bolje je od ništa. Živimo u zemljama, gdje se BB tretira drugorazrednim sportom, ali mi se ne damo - idemo dalje.

Bio sam u gužvi za vrijeme IBFF WORLD 2011, da sam imao mogućnosti proveo bi više vremena sa svima vama, takmičarima i prijateljima. Eto i ja se zahvaljujem svima, ako nešto nije valjalo - trudićemo se da popravimo, do godine vas opet očekujemo u Kopru.

Bit će nekih promjena u pravilniku, boja za takmicare kao u IFBB, dodaje se ženska kategorija Over 40, u kateg. Fitness i Athletic muški bit će malih promjena ( nizka do 177 cm, visoka 178 cm i gore ), i još neke stvari se spremaju ( sve će biti objavljeno na www.ibff.info ).

Pozdrav svima ....