April 18, 2024, 11:42:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Body Building Klub MR.BIG Kula  (Pročitano 134685 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #360 poslato: Jul 03, 2010, 07:31:01 posle podne »
sta ste se primili... zabole me bre kako izgleda milan kalinic i da li je slika odradjena u photoshopu :D
a i nas zabole sto tebe zabole mnogo ... da znas  ;D :P

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #361 poslato: Jul 03, 2010, 09:44:13 posle podne »
Mora da je Milan Kalinic uzeo GH  i trenira sa Kolemanom posto sam ga video pre godinu dana u Hotelu Jugoslavija na jednoj manifestaciji i izgledao je kao kostur   ::) ::)
No time...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #362 poslato: Jul 04, 2010, 12:51:41 pre podne »
Posto je danas postao pocasni clan MR.BIG kluba ova fotka ovde pripada ............

Kalinic je odradio solidan posao, svaka cast.

KEEP PUMPING MR.BIG & CO!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #363 poslato: Jul 04, 2010, 01:01:24 pre podne »
Thanks Big Vlad
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #364 poslato: Jul 04, 2010, 01:29:34 posle podne »
Slika je sklonjena iz razloga sto joj jos nije vreme .... vama je data prilika da vidite sta malo discipline, ketogene dijete, Koloseum style treninga i Ultimate Nutrition preparata moze da ucini (naravno dobitna kombinacija: PowerHorse, AminoBolic, ISO93)...........a vi udarili po crtanju trbusnjaka ......

Evo samo kamad trbusnih misica ..... nedirana fotografija je u pitanju
« Poslednja izmena: Jul 04, 2010, 01:48:16 posle podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #365 poslato: Jul 04, 2010, 01:39:36 posle podne »
Posto je danas postao pocasni clan MR.BIG kluba ova fotka ovde pripada ............

Kalinic je odradio solidan posao, svaka cast.

KEEP PUMPING MR.BIG & CO!

Ma zovite " Sve za ljubav "  :)

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #366 poslato: Jul 04, 2010, 01:41:59 posle podne »
Koliko kompleksasa ima na ovom forumu to je strasno :(  Svaka cast Kalinicu na formi i tebi naravno..poz

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #367 poslato: Jul 04, 2010, 02:12:08 posle podne »
Koliko kompleksasa ima na ovom forumu to je strasno :(  Svaka cast Kalinicu na formi i tebi naravno..poz

pa to,ne razumem cemu prepucavanja kad decko super izgleda,dize se rasprava oko gluposti...
COOLic sta kazes na ovo "nedirana fotografija"....???????????????????????????


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #368 poslato: Jul 04, 2010, 05:06:47 posle podne »
Ma nisi trebao uopste ni da stavljas Veliki.. Zalosno je sto ovakvi ljudi postoje.. Svi su strucnjaci za sve..

Van mreže -BoRaC-

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #369 poslato: Jul 04, 2010, 05:54:54 posle podne »
^ Cuti ti tamo sto izgedas kao neki srednjoskolac ;)

Kada se setim samo kako te je ona polu-masna budaletina komentarisala na Fejsu ...

@t

Milana sam nedavno video i stvarno se covek posvetio maksimalno vezbanju, uz naravno ispomoc i savete strucnih ljudi u klubu :)

Mr. Big je godao " glazuru " slici ... Docrtavanje abdomena, bicepsa ili senki kao i menjanje fizionomije " ispljuvanog " definitivno nije prisutno.
do kraja - bez obzira sta bilo!

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #370 poslato: Jul 04, 2010, 09:01:50 posle podne »
Ovo je forum, i ovde se KOMENTARISE... Ako nije zeleo komentare, onda nije ni trebao da postavlja sliku jer nekima je ovo dobro, meni recimo nije i jasnio je i evidentno da je slika doradjivana. Ja sam dao SVOJ komentar koji je potpuno na svom mestu, nema nikakvog proseravanja ili sta vec, i samo mi nije jasno zasto se ovoliko njih odjenom nadje pogodjeno. I stvarno mi nije jasno o kojim je ovde kompleksima rec, jer ako na mene mislite, onda ste promasili dimenziju samo tako...

Spartak

  • Gost
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #371 poslato: Jul 04, 2010, 09:38:35 posle podne »
Mora da je Milan Kalinic uzeo GH  i trenira sa Kolemanom posto sam ga video pre godinu dana u Hotelu Jugoslavija na jednoj manifestaciji i izgledao je kao kostur   ::) ::)

Prije godinu dana....

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #372 poslato: Jul 04, 2010, 10:49:30 posle podne »
A znas na sta je licio tad?Kako god....Nista ovim tempom next year Mr. O
No time...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #373 poslato: Jul 05, 2010, 12:06:46 pre podne »
Ovo je forum, i ovde se KOMENTARISE... Ako nije zeleo komentare, onda nije ni trebao da postavlja sliku jer nekima je ovo dobro, meni recimo nije i jasnio je i evidentno da je slika doradjivana. Ja sam dao SVOJ komentar koji je potpuno na svom mestu, nema nikakvog proseravanja ili sta vec, i samo mi nije jasno zasto se ovoliko njih odjenom nadje pogodjeno. I stvarno mi nije jasno o kojim je ovde kompleksima rec, jer ako na mene mislite, onda ste promasili dimenziju samo tako...


Slika je sklonjena samo iz razloga sto ce premijera biti u novom Ultimate Nutrition katalogu ........... ovde je bio preview ..............

Ali tebi obecavam da cu posto katalog izadje tebi i tvom tati poslati original RAW fajlove iz aparata , posto si jos uvek ubedjen da je slikana retusirana........... mozda naucite i nesto o fotografiji i postavci svetla a ne samo o crtanju trbusnjaka ..........  sta mislite zasto je svetlo na BB takmicenjima postavljeno gore ... upravo zato da bi senke bile izrazenije .....

Ono sto je standardna obrada je da se uklone bubuljice, ujedi komaraca, oziljci i slicne sitnice ali to nikako ne moze nekome stvoriti trbusnjake ako ih nema ..........

Evo i malog screenshota foldera gde su slike direktno iz aparata prebacene ..... malo jeste ali vidi se sta treba da se vidi ..........klik na sliku za veci prikaz

Puno pozdrava .........

« Poslednja izmena: Jul 05, 2010, 12:31:34 pre podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Body Building Klub MR.BIG Kula
« Odgovor #374 poslato: Jul 05, 2010, 08:49:02 pre podne »
Svaka cast!
Odlican izgled za nekog ko nije takmicar i nema te ambicije,sve pohvale!