Mart 28, 2024, 09:26:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))  (Pročitano 12871 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #60 poslato: Novembar 25, 2011, 10:57:07 pre podne »
opet stara dobra "mrzite me"  samo jos fali u inat svima i onda ces biti jos jedan winner :/

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #61 poslato: Novembar 25, 2011, 11:16:00 pre podne »
Slike su uzete nakon treninga nogu tako da i nije nesto :D


Pa dobro, nemoj biti toliko skroman, nije baš toliko loše, mada može dosta bolje, ali glavno je da se trudiš i rezultat će doći, ne brini...
Za plažu je ovo sasvim ok, sad ne znam da li imaš takmičarske ambicije ali imaš solidan potencijal, vidi da ga iskoristiš, pa nekad da te gledamo i na bini. ;)


p.s. ne znam da li koristiš neki kreatin, imaju sad i oni NO reaktori pa probaj malo da "poguraš" sa time... samo nemoj onu hemiju (steroide) da uzimaš, šta će ti to, jedino ako odlučiš da se nekad takmičiš...
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2011, 11:48:49 pre podne filip85 »

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #62 poslato: Novembar 25, 2011, 02:16:30 posle podne »
Listovi su ti bas losi..
sreca pa si sav kratak tj imas kratke nogice pa deluju podebljani ali slabo je to
ali jso veci problem ti je u glavi :(
pozdrav
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2011, 02:38:50 posle podne bingo »

Spartak

  • Gost
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #63 poslato: Novembar 25, 2011, 02:33:06 posle podne »
Netrazim da me niko hvali i da mi pise svaka mi cast ili dobar sam jer ja od toga nemam nista. A kritiku moze svako da pise ali onda mora malo da se raspita kako i sta se ocenjuje a ne da lupa ko maksim po diviziji. Ja sam svestan svojih nedostataka kao sto su ledja ruke zadnji deo ramena zadnja loza to je sve sto mi fali. Slike ovde samo stavljam iz dosade ne da bi se reklamirao ili da mi vi kazete e dobar si ili obrnuto nego cisto mi dosadno ovo zadnje vreme do takmicenja tako da ubijam dosadu a ovu formu i velicinu sam napravio za 6 meseci posle 6 godina odmora od treninga a vi pameni voleo bi da vas vidim za 6 meseci kad toliko znate sta mozete i kako. Jer koliko sam ja shvatio ovde je puno price a malo rada. Svaka cat pojedincima koji se stvarno trude i znaju ljudi ali kad mi neko dodje ko nikad nije drzo dietu duzu od 7 dana ili probo nesto ovako nego ide u eretanu da bi visio po masinama i pricao sta se radi po gradu e to je ono sto me nervira i uek ce me nervirati a vi pizdite kolko god zelite i mrzite me koliko god hocete puca mi stojko za to

da,mi samo pricamo a nista ne treniramo :)
Najjaci si.najbolje gradjen i najveci jebac na forumu a i sire :)
I priznajemo svi,mrzimo te iz dna duse zbog gorepomenutih osobina.
Ja sad odoh,da zivim svoj mali zivot....
Cao kompleksasu

Spartak

  • Gost
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #64 poslato: Novembar 25, 2011, 02:45:10 posle podne »
sto odmah prasnes na najobicniju dobronamernu kriitku pobogu? :/ zasto je oduvek jedini odgovor "Videcu tebe na takmicenju" niko ovde ne prica da je lako spremati se za binu,a ja kontam da ti ne stavljas slike da ti ljudi pisu samo "Svaka cast" "extra si" nego da napisu svoje misljenje i u vidu neke konstruktivne kritike ;) Listovi su ti inace po meni super,ali u odnosu na butine ne izgledaju preterano veliko u smislu proporcionalnosti,mislim da je spartakus na to mislio.

Filipe, ne izgledaju pretjerano veliko, izgledaju kao dva kestena :)

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #65 poslato: Novembar 25, 2011, 03:09:29 posle podne »
Netrazim da me niko hvali i da mi pise svaka mi cast ili dobar sam jer ja od toga nemam nista. A kritiku moze svako da pise ali onda mora malo da se raspita kako i sta se ocenjuje a ne da lupa ko maksim po diviziji. Ja sam svestan svojih nedostataka kao sto su ledja ruke zadnji deo ramena zadnja loza to je sve sto mi fali. Slike ovde samo stavljam iz dosade ne da bi se reklamirao ili da mi vi kazete e dobar si ili obrnuto nego cisto mi dosadno ovo zadnje vreme do takmicenja tako da ubijam dosadu a ovu formu i velicinu sam napravio za 6 meseci posle 6 godina odmora od treninga a vi pameni voleo bi da vas vidim za 6 meseci kad toliko znate sta mozete i kako. Jer koliko sam ja shvatio ovde je puno price a malo rada. Svaka cat pojedincima koji se stvarno trude i znaju ljudi ali kad mi neko dodje ko nikad nije drzo dietu duzu od 7 dana ili probo nesto ovako nego ide u eretanu da bi visio po masinama i pricao sta se radi po gradu e to je ono sto me nervira i uek ce me nervirati a vi pizdite kolko god zelite i mrzite me koliko god hocete puca mi stojko za to

da,mi samo pricamo a nista ne treniramo :)
Najjaci si.najbolje gradjen i najveci jebac na forumu a i sire :)
I priznajemo svi,mrzimo te iz dna duse zbog gorepomenutih osobina.
Ja sad odoh,da zivim svoj mali zivot....
Cao kompleksasu
:D

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #66 poslato: Novembar 25, 2011, 04:38:28 posle podne »
kud pobogu izlazis na binu kad si se tako malo spremao,ma spartak je dobro rekao!samo furaj svoj fazon druze...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Vreme da se povratimo tamo gde smo stali :)))
« Odgovor #67 poslato: Novembar 26, 2011, 04:02:17 pre podne »
Kao sto si sam rekao da ti je Pedja rekao da se manes ovog sporta jer su svi sujetni. Ili sam to procitao na postu nekoga drugog vise se ne secam.  Al te nekako nalazim u tome sto je Pedja rekao ali 100%... Sve najbolje na takmicenju i zelim ti pobedu od svog srca! I da naucis malo o tome sta znaci biti sportista ako bog da!
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2011, 04:05:16 pre podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti