Mart 29, 2024, 04:36:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: - Dino -  (Pročitano 61792 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: - Dino -
« Odgovor #75 poslato: Septembar 13, 2011, 11:43:34 posle podne »
sa ovim krilima od latova bolje pripazi da te ne prebace u neku super tesku kategoriju orlova :D

Van mreže srdjanm

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
    • X3M FORUM
Odg: - Dino -
« Odgovor #76 poslato: Septembar 13, 2011, 11:58:07 posle podne »
 :
Dino odradjen si fino :)   bravo dobar si,noge su  bomba a latovi :o   kao galebova  krila ;)
Evo i slika koje sam obecao, do duse uradjene pre 7.dana sada je  forma nesto cistija,ostrija ali to cemo videti na bini :)
 i da ne zaboravim slike su odradjene bez zagrevanja :D  :D :D dan pre radio noge.
ostalo je jos dosta toga da se odradi do drzavnog, pa sta bog da!
odlican!..a papuce su ti najace :D

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: - Dino -
« Odgovor #77 poslato: Septembar 14, 2011, 12:34:56 posle podne »
sa ovim krilima od latova bolje pripazi da te ne prebace u neku super tesku kategoriju orlova :D
he,he,he...nadam se da ce i to biti jednog dana.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: - Dino -
« Odgovor #78 poslato: Septembar 15, 2011, 01:04:22 pre podne »
Bice puno takmicara u classicu.. 

Odlicna forma.. samo napred.. :)

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: - Dino -
« Odgovor #79 poslato: Septembar 15, 2011, 04:49:17 posle podne »
 :D Hvala, konkurencija ne smeta, to je onda prava stvar, pravo takmicenje ;)

Van mreže Petar Cvetkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: - Dino -
« Odgovor #80 poslato: Septembar 26, 2011, 05:14:08 posle podne »
Koja je ova poza, prvi put vidim ovo,zaista... Mislim da je poznato da je ovo poza Pro BB-a ,a ne coveka izmedju cijih nogu moze da prodje avion... Svaka cast za trud,ali mora to mnogo bolje,ne postaje se PRO preko noci...Mislim da se slazete samnom?

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: - Dino -
« Odgovor #81 poslato: Septembar 26, 2011, 10:20:48 posle podne »
PC nelaprdaj !!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: - Dino -
« Odgovor #82 poslato: Septembar 26, 2011, 11:00:58 posle podne »
Koja je ova poza, prvi put vidim ovo,zaista... Mislim da je poznato da je ovo poza Pro BB-a ,a ne coveka izmedju cijih nogu moze da prodje avion... Svaka cast za trud,ali mora to mnogo bolje,ne postaje se PRO preko noci...Mislim da se slazete samnom?

ne razumem ko je rekao da ce da bude pro preko noci, koja poza nije u redu o cemu pricas ???

Van mreže Petar Cvetkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: - Dino -
« Odgovor #83 poslato: Septembar 27, 2011, 12:03:43 pre podne »
Ovo sto sam napisao nije bilo sa namerom da uvredm nekoga, jednostavno budite realni... Svako ima pravo na misljenje i naravno trebali bi ga prihvatiti i ako se vama ne svidja... Rec je o tome da su decku genetski jako slabe noge, zaostaju drasticno u odnosu na gornji deo tela,i trebao bi ih iskorigovati. Svaka cast ipak se vidi da trenira i vodi racuna o sebi,ali da su noge slabe,slabe su. A ona poza je prosto smesna jer za tako nesto trebate imati sta da pokazete,mislim  na zadnju lozu i gluteuse.

Van mreže VladaShark

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: - Dino -
« Odgovor #84 poslato: Septembar 27, 2011, 12:12:28 pre podne »
Zar mora da ima noge kao Cutler da bi ti bio zadovoljan?Ovde treba pohvaliti neciji rad i trud,a ne odmah sve udariti u slajm...Postavi svoje slike pa onda kreni sa primedbama!Covek je verovatno svestan svojih kvaliteta i mana i neumesno je da neko ko je daleko ispod njega drzi mu "slovo" o pozingu i nedostacima!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: - Dino -
« Odgovor #85 poslato: Septembar 27, 2011, 12:22:41 pre podne »
Ovo sto sam napisao nije bilo sa namerom da uvredm nekoga, jednostavno budite realni... Svako ima pravo na misljenje i naravno trebali bi ga prihvatiti i ako se vama ne svidja... Rec je o tome da su decku genetski jako slabe noge, zaostaju drasticno u odnosu na gornji deo tela,i trebao bi ih iskorigovati. Svaka cast ipak se vidi da trenira i vodi racuna o sebi,ali da su noge slabe,slabe su. A ona poza je prosto smesna jer za tako nesto trebate imati sta da pokazete,mislim  na zadnju lozu i gluteuse.

stani polako, postoje obavezne poze..... to je to kad izadje na takmicenje on mora da ih uradi, o cemu pricamo, iako lose izgleda u toj pozi on svejedno mora da je uradi da bi sudije dale ocenu, kakve su to price sto radi tu pozu tu mu noge lose izgledaju, on je zakacio slike normalnih  poza a ja zaista mislim da jako neumesno davati takve ocene i mi ne mozemo u ovom trenutku da kazemo koliki je njegov genetski potencijal isuvise je mlad za to.... ne znam kako si dosao do zakljucka da su mu noge genetski lose.....

Van mreže Petar Cvetkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: - Dino -
« Odgovor #86 poslato: Septembar 27, 2011, 12:24:01 pre podne »
Nadam se da si procitao moju zadnju poruku. Rekao sam svaka cast na trudu ,nije uopste lako postici nesto u ovom sportu,svi to znamo. Potrebno je puno volje i odricanja,ali kazem da su noge dosta slabe a i latovi su nekako prazni da ne kazem suplji... Ali ok ako je lose ukazati na necije mane onda se izinjavam, kada bi ispravio to bio bi stvarno kompletan. A za ruke mogu da kazem da su full, sto jeste jeste...

Van mreže Petar Cvetkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: - Dino -
« Odgovor #87 poslato: Septembar 27, 2011, 12:30:05 pre podne »
Branislave, razumem ja tebe. To sto kazes je tacno,slazem se u potpunosti. Ali zasto ne ukazati nekome na nesto sto moze da ispravi da bi bio jos bolji. Evo tvoje misljenje. Zar ne mislis da u toj pozi ne dolazi do izrazaja njegova zadnja loza i gluteus? Ledja takodje imaju praznine moraju jos da se pakuju. Evo neka svako iznese svoje misljenje o listovima... Zaista su slabi za nekog ko se bavi ovim sportom tj. takmici. to je neko moje misljenje .

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: - Dino -
« Odgovor #88 poslato: Septembar 27, 2011, 08:49:40 pre podne »
po meni je on odlican s obzirom koliko dugo trenira, koliko ima godina itd, a pogotovo u kojim finansijskim uslovima trenira jer poznajem njegovu devojku koja je takodje odlican takmicar, mislim da ima jos dosta prostora za napredak.....i te njegove mane kako ti kazes meni zaista ne deluju tako mislim da ima kvalitetne noge i ledja koji ce vremenom biti sve bolje bolje cak sta vise kad se bolje zagledam u slike mislim da ima genetski dobre noge pa ce jednog dana mozda biti sto kaze Pilece belo kao Cutlerove a do tad nek trenira a na ovom forumu ce uvek imati moralnu podrsku svih nas koji volimo ovaj sport....

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: - Dino -
« Odgovor #89 poslato: Septembar 27, 2011, 05:22:10 posle podne »
po meni je on odlican s obzirom koliko dugo trenira, koliko ima godina itd, a pogotovo u kojim finansijskim uslovima trenira jer poznajem njegovu devojku koja je takodje odlican takmicar, mislim da ima jos dosta prostora za napredak.....i te njegove mane kako ti kazes meni zaista ne deluju tako mislim da ima kvalitetne noge i ledja koji ce vremenom biti sve bolje bolje cak sta vise kad se bolje zagledam u slike mislim da ima genetski dobre noge pa ce jednog dana mozda biti sto kaze Pilece belo kao Cutlerove a do tad nek trenira a na ovom forumu ce uvek imati moralnu podrsku svih nas koji volimo ovaj sport....
branislave hvala ti puno na podrsci, i svima ostalima koji mi pruzaju na forumu.
 i tebi petr ili ko god da si jer vidim da nisi okacio svoju sliku hvala sto mislis da mi to bas fali da budem pro:) a sada cu okaciti slike sa memorijalnog takmicenja pa pogledaj to kako ja izgledam na bini i sta mi fali.