April 24, 2024, 01:04:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: - Dino -  (Pročitano 62015 puta)

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: - Dino -
« Odgovor #105 poslato: Septembar 28, 2011, 01:38:24 posle podne »
Ovo je ocigledno neko slabije takmicenje, biti treci od ukupno tri takmicara i nije neki uspeh. Ali ponovo cestitam. I nemoj ovo da shvatis kao uvredu, samo iznosim neko svoje licno misljenje. Nemoj da precenjujes sebe i svoj izgled, nego radi na sebi i trudi se da budes jos bolji u narednom periodu... Po ovim slikama na bini koje sam video nije to uspeh kojim bi se pravi takmicar mogao ponositi. U buduce izadji na jacem takmicenju i shvatices gde si ustvari.
mrzim one likove  sto nemaju ni svoju sliku na avataru i onda kao nesto popuju drugima

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: - Dino -
« Odgovor #106 poslato: Septembar 28, 2011, 02:28:30 posle podne »
Ovo je ocigledno neko slabije takmicenje, biti treci od ukupno tri takmicara i nije neki uspeh. Ali ponovo cestitam. I nemoj ovo da shvatis kao uvredu, samo iznosim neko svoje licno misljenje. Nemoj da precenjujes sebe i svoj izgled, nego radi na sebi i trudi se da budes jos bolji u narednom periodu... Po ovim slikama na bini koje sam video nije to uspeh kojim bi se pravi takmicar mogao ponositi. U buduce izadji na jacem takmicenju i shvatices gde si ustvari.
jel moguce da si ovakvu glupost napisao??? gdje se ti takmicis da dodjemo svi da te gledamo ne moras slike kaciti doci cemo mi da ti ocjenimo formu
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: - Dino -
« Odgovor #107 poslato: Septembar 28, 2011, 02:38:45 posle podne »
Ovo je ocigledno neko slabije takmicenje, biti treci od ukupno tri takmicara i nije neki uspeh. Ali ponovo cestitam. I nemoj ovo da shvatis kao uvredu, samo iznosim neko svoje licno misljenje. Nemoj da precenjujes sebe i svoj izgled, nego radi na sebi i trudi se da budes jos bolji u narednom periodu... Po ovim slikama na bini koje sam video nije to uspeh kojim bi se pravi takmicar mogao ponositi. U buduce izadji na jacem takmicenju i shvatices gde si ustvari.

Auuu brate koji si ti hejter!!!
Nema šta tu da se pogrešno shvati očigledno je da imaš nešto protiv Veska ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: - Dino -
« Odgovor #108 poslato: Septembar 28, 2011, 03:28:04 posle podne »
Dobro ljudi, ako je krtika usmjerena u smislu da se ukaze na nesto, nije to nista lose, a ako je stvarno licne prirode onda jbg, u sta cisto sumnjam. Sta svi trebamo pumpati glave jedni drugima kako smo super i svima dobro...

Ja nisam neki poznavaoc bodybuildinga, kao ustolam ni vecina ovdje (mada se mnogi izdaju za to), ali samo po onim slikama bodybuildera koje sam vidio na forumu, Dino nije nista iznad prosjecno, super izgleda nema sta, ali moze se naci iz te kategorije masa boljih takmicara.

Dini zelim sve najbolje i puno uspjeha!
« Poslednja izmena: Septembar 28, 2011, 03:29:37 posle podne vlado0550 »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: - Dino -
« Odgovor #109 poslato: Septembar 28, 2011, 05:54:45 posle podne »
ja mislim da ni Dino ne moze biti zadovoljan formom ili plasmanom realno.Slazem se da po froumu niko skoro nikad nista konstruktivno ne zameri vec samo parole bravo tebra,odlican,najbolji...i tako na 20 tema svi odlicni jbt.... Ima dobre linije,treba vremena to popuniti kvalitetom,ali najbitnije je utempirati tu formu,mislim d aje zasigurno mogao biti drugi da je imao bolju formu.Gornji deo i iseceniji a i razvijeniji od nogu,da mu noge prate gornji deo,bice dobitna kombinacija.Samo napred,ja se nadam da neko ovo ne shvata kao vredjanje vec kao podstrek,jer mislim da ni Dino ni bilo koji drugi takmicar nema nista od preterane hvale,ljudi koji su zadovoljni prestanu napredovati,a ovde uvek treba biti gladan i uvek sagledavati sve mane ako se hoce dalje. Jos jednom,samo napred ;)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: - Dino -
« Odgovor #110 poslato: Septembar 28, 2011, 07:34:02 posle podne »
Ovo je ocigledno neko slabije takmicenje, biti treci od ukupno tri takmicara i nije neki uspeh. Ali ponovo cestitam. I nemoj ovo da shvatis kao uvredu, samo iznosim neko svoje licno misljenje. Nemoj da precenjujes sebe i svoj izgled, nego radi na sebi i trudi se da budes jos bolji u narednom periodu... Po ovim slikama na bini koje sam video nije to uspeh kojim bi se pravi takmicar mogao ponositi. U buduce izadji na jacem takmicenju i shvatices gde si ustvari.
koji si ti kralj!
ja bih ti predlozio da prestanes da iznosis sranja na mojoj strani,jer si zapoceo neku temu ko niko nije pokrenuo do sada pa ni ja na mojoj temi!
znaci,ukoliko nemas sta pametno da kazes nemoj da filozofiras vise,jer to niko nije trazio od tebe!
niti je bilo reci o meni! ja postujem svakog ko se trudi,vezba,muci se kao isus da tempira formu i da izadje na takmicenje i nadje se neko kao ti da ne znam ni ko si da mi nalazi mane!
pogledaj prvo sebe i napreduj ti licno pa stavi slike svoje a  ne nekog drugog pa onda govori,komentarisi i stekni znanje,staz treniranja pa onda pametno komentarisi!
moras da svatis da izadjes na takmicenje sa solidnom formom treba da oznojis dupe podeblo a za nesto vise da ne govorim! sigurno si laik u ovom sportu ali ima vremena za takve kao ti da svate da ne uzimam tvoju pricu ka srcu!
predlazem ti da se malo vise usesredis na sebe a da ne hejtujes ljude bez potrebe ukoliko nemas nesto protiv mene!

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: - Dino -
« Odgovor #111 poslato: Septembar 28, 2011, 07:36:35 posle podne »
Ovo je ocigledno neko slabije takmicenje, biti treci od ukupno tri takmicara i nije neki uspeh. Ali ponovo cestitam. I nemoj ovo da shvatis kao uvredu, samo iznosim neko svoje licno misljenje. Nemoj da precenjujes sebe i svoj izgled, nego radi na sebi i trudi se da budes jos bolji u narednom periodu... Po ovim slikama na bini koje sam video nije to uspeh kojim bi se pravi takmicar mogao ponositi. U buduce izadji na jacem takmicenju i shvatices gde si ustvari.
Memorijal Novice Pauljicic sigurno nije slabije takmicenje, malo se informisi prvo , druze. Dino je sjajan takmicar, jeste da je mozda za jednu sedmicu omasio formu, ali opet
izasao je sto se kaze na vrat-na nos, tako da ne razumijem tvoje kritike. ako vec neces da podrzis covjeka, nemoj bar pljuvati po onome sto radi .
hvala ti damire na podrsci i ti znas na koji nacin i kako sam se spremio za ovo takmicenje, hvala ti sto si me mazao na takmicenju.

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: - Dino -
« Odgovor #112 poslato: Septembar 28, 2011, 07:37:33 posle podne »
Ovo je ocigledno neko slabije takmicenje, biti treci od ukupno tri takmicara i nije neki uspeh. Ali ponovo cestitam. I nemoj ovo da shvatis kao uvredu, samo iznosim neko svoje licno misljenje. Nemoj da precenjujes sebe i svoj izgled, nego radi na sebi i trudi se da budes jos bolji u narednom periodu... Po ovim slikama na bini koje sam video nije to uspeh kojim bi se pravi takmicar mogao ponositi. U buduce izadji na jacem takmicenju i shvatices gde si ustvari.
sve si mu rekao brate!

jel moguce da si ovakvu glupost napisao??? gdje se ti takmicis da dodjemo svi da te gledamo ne moras slike kaciti doci cemo mi da ti ocjenimo formu

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: - Dino -
« Odgovor #113 poslato: Septembar 28, 2011, 07:57:58 posle podne »

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: - Dino -
« Odgovor #114 poslato: Septembar 28, 2011, 10:34:18 posle podne »
ma zna dino najbolje svoje slabe partije ...mogao mu je to fino reci noge su ti slabije partije...a ne zajebavat provocirat i pricat sta stajes u pro pozu jesi ti pro itd...i kroz noge ti moze avion proci...mogao je ljepo reci dino popravi to i to slabije ti je...a ne ismijavati takmicara!!o tome se radi...
a dino ti samo guraj svoj fazon super ti ide...:D i sve naj...al djevojka ti ima formu glava boli VRH!!

Van mreže pepi

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: - Dino -
« Odgovor #115 poslato: Septembar 29, 2011, 01:09:05 pre podne »
ma dino svaka cast odlican si u svaki slucaj,nijeni bitno to sto kazes da si nemao dovoljno uslove pak si u odlicnoj formi,a koja gradba i raspored misica imas to ti je dar od boga svaka cast bices jos bolji u to nema sumlje samo pici dalje i da popravljaj slabije partije:))

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: - Dino -
« Odgovor #116 poslato: Septembar 29, 2011, 07:36:10 pre podne »
ja ne bih sad stvarno doticnog da vredjam ali mislim da zaista potpuni laik za ovaj sport.... i da dosta toga ne zna, cak ni koje su obavezne poze tako da stvarno ne vidim da ova rasprava bilo gde vodi sem mozda do vecih svadja i uvreda....

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: - Dino -
« Odgovor #117 poslato: Septembar 29, 2011, 10:54:38 pre podne »
hvala  vama puno na podsci, ja sam svestan da nisam izasao na takmicnje onako kako sam planirao i zeleo,trebalo je jos 7 dana do onog pravog po meni, ali takodje sam i u drugu ruku delimicno zaovoljan formom i nastupom, mozda sam negde pogresio pre takmicenja u punjenju jer mi je forma bila bolja...sta je tu je.....
a sto se tice ivane ona je fantasticna, nije da sam pristrasan sada vece zivotnom saputniku, nego to i pokazuje.
Ivana ce biti testirana na drzavnom prvenstvu na  doping kontroli.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: - Dino -
« Odgovor #118 poslato: Septembar 29, 2011, 12:00:34 posle podne »

Van mreže DinoIvana

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 211
  • respect treba zasluziti
Odg: - Dino -
« Odgovor #119 poslato: Oktobar 23, 2011, 06:16:01 posle podne »
Jutro posle memorijalnog u Boru