April 27, 2024, 03:54:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sta je teze  (Pročitano 8777 puta)

Van mreže djolemufc

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Sta je teze
« poslato: Oktobar 20, 2011, 12:47:54 posle podne »
Pozz svima, Imam 16 god 180cm 84kg, idem redovno u teretanu vec nekih mesec i po dana, do sad sam radio samo suv trening, imao sam uocljiv stomak koji sad polako nestaje, dobro sam se razvio, dobijam razne pohval i kritike ali su kilogrami ostali isti te me zanima da li je misicna masa teska koliko i salo ili...?Od sledeceg meseca krecem i da trcim na traci, pa se nadam da cu skinuti i ovo malo stomaka sto je ostalo... Jos radim trening Grudi-Biceps, Triceps-Ledja Ramena-Noge, da li bi smeo da radim trening Grudi, Ledja, Noge, Ruke, Ramena( http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23852.0.html )

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Sta je teze
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2011, 01:06:34 posle podne »
Podelu na 5 dana po jedna misicna partija  mozes, ali ovakav trening kao sto radi Pedja naravno da ne mozes da izdrzis a i moze da ti bude kontraproduktivan kada bi radio. Treba prvo da udjes u stos sa vezbama, da steknes rutinu napredujes polako sa osnovnim sistemima treninga pa tek nakon odredjenog staza u teretani da predjes na napredne sisteme treninga. Vagu slobodno zaboravi i gledaj ogledalo koje ti je mnogo objektivnije po pitanju izgleda . Naravno zaboravi na silovanje tezina koje su ti preteske vec gledaj da svaku vezbu radis pravilno, laganije kad spustas teg a eksplozivnje kada dizes. Odmor ti je vazan koliko i trening tako da mozda i 5 dana bude puno ali to ce ti vec reci neko pametniji od mene. Imas podforum nutrititiom koji ti je vazan isto koliko i trening pa se baci na citanje istog.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Sta je teze
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 20, 2011, 02:12:44 posle podne »
Pa sad kako da ti kažem:1kg mišića je težak otprilike kao  i 1kg sala.

Spartak

  • Gost
Odg: Sta je teze
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 20, 2011, 02:38:02 posle podne »
ne vjerujem koja tema.Dobro,imas 16 godina vjerovatno si bjezao sa casova fizike.
volumen i tezina su dvije razlicite mjere.

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Sta je teze
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 20, 2011, 03:23:22 posle podne »
Nakon mesec i po dana treninga....:)

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Sta je teze
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 20, 2011, 03:39:21 posle podne »
misic je tezi od sala po jedinici zapremine, e sad koliko to zavisi, od oko 20% pa navise...

Kad sam video naslov ocekivao sam onu predskolsku foru sa vunom i olovom...

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Sta je teze
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 20, 2011, 04:11:14 posle podne »
Misic je po jedinici zapremine 3 do 4 puta teze od sala. Tj 1 litar misica ce da bude tezak koliko i 3-4 litara sala.
Mada ne znam sta tebi taj podatak znaci... Uskladi i sredi ishranu i trening, i rezultati nece izostati.

Edit: Evo ti i slika, ali zbog ugla fotografisanja ne mozes bas da procenis...
« Poslednja izmena: Oktobar 20, 2011, 04:14:49 posle podne nemanja1234 »

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Sta je teze
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 20, 2011, 04:12:20 posle podne »
Kažu da je Ajnštajn kada su ga pitali šta je teže vuna ili olovo bacio pisaću mašinu na nogu svog asistenta i rekao: Da sam mu bacio istu količinu vune na nogu ne bi ga toliko bolelo.

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Sta je teze
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 20, 2011, 11:39:39 posle podne »
 Najbolji ti je pokazatelj LeBron koji ima oko 125 kila na 205 cm suv je, a nije nešto masivan poput bildera. Teški su mišići :D

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://e.exps.me