April 29, 2024, 07:22:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Petar Klančir  (Pročitano 102729 puta)

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #45 poslato: Jul 31, 2011, 08:17:12 posle podne »
21 god

 A to onda drastično menja situaciju :D U svakom slučaju je monster.
x2

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 30, 2011, 10:18:43 pre podne »
masa je mama :)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 30, 2011, 11:53:12 pre podne »
Najveci potenciijal ovih prostora ali cinjenica da je nazalost iz nekog razloga u padu forme, ovo gore nije kvalitetna masa, moze on mnogo mnogo bolje od ovog

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 30, 2011, 12:26:18 posle podne »
kada covek jede sve i svasta na masi

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 30, 2011, 01:47:21 posle podne »
Bio sam sa njim u Kopru.Jos uvek dobro izgleda..pa pobogu to je off..moze mu se... :)
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 30, 2011, 02:05:40 posle podne »
neverovatno... roni i jay nisu bili ovoliki sa 20-21 god...

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #51 poslato: Januar 26, 2012, 06:56:40 posle podne »
Odluka Pere Klančira koju mi je ekskluzivno izjavio je zaista nagli zaokret u njegovoj karijeri. Pero je odlučio kako ovoga proljeća neće izlaziti na domaća bodybuilding natjecanja ni bilo koja druga natjecanja IFBB-a u Europi. Njegova namjera je nastup u nekoliko drugih federacija kao što su: NABBA, IBFF i WFF. U planu je izaći na što više natjecanja i naravno pokupiti što više medalja najvišega sjaja!

Druga ali nimalo manje bitna vijest je ta što je Pero dogovorio suradnju sa proslavljenim slovenskim bodybuilderom i trenerom Duškom Madžarovićem koji će ga pripremati za jesenski dio bodybuilding sezone 2012. kada ove federacije i imaju najveći dio natjecanja. Mislim kako je odabir gosp. Madžarovića pun pogodak te kako će Pero uz njegovo ogromno iskustvo, znanje i stručno vodstvo nesumljivo ostvariti svoj ogromni potencijal kao bodybuilder. Veliki broj natjecanja i svjetskih prvenstava sa žestokom konkurencijom u ovim federacijama će svakako doprinijeti njegovu razvoju.

Za one koji možda ne znaju, Perin nastup u drugim bodybuilding federacijama će kao poslijedicu imati automatsku suspenziju kod HBBS-a (koji je pri IFBB federaciji). Perin sportski san kao i mnogim bodybuilderima je stjecanje IFBB Pro carda i nastup u najjačoj svjetskoj profesionalnoj  bodybuilding ligi: „IFBB Pro League“. Pero će taj san u budućnosti pokušati ostvariti i izboriti svoju profesionalnu kartu na jednom od slijedećih „Amateur Arnold Classica“. No polako... korak po korak a ovaj zadnji je zaista prema snovima...

S. Golubović



Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #52 poslato: Februar 01, 2012, 06:12:43 posle podne »
Član Scitec Teama Pero Klančir je jučer (31. siječnja 2012.) posjetio svog novog trenera i mentora Duška Madžarovića u Kopru. U ovom lijepom primorskom gradiću u Sloveniji gosp. Duško ima teretanu „California Gym“. Dakle Perine pripreme za jesenski dio sezone su počele. Napomenuti ćemo kako je trenutno na 133 kilograma (180 cm visina). Teretanavijesti.com ima u planu slijedeći mjesec otići sa Perom u Koper i snimiti FLASH TV epizodu. Evo što nam je izjavio Pero i kakvi su mu dojmovi:
„Jučer smo trenirali leđa jer mi je to najlošija misićna partija...Otkrili smo što sam i kako krivo radio i to će mi sad biti primarni cilj za popraviti.


Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #53 poslato: Februar 01, 2012, 06:14:02 posle podne »
Pričali smo o treninzima općenito. Tu sam dobio upute ali najviše uputa sam dobio oko prehrane koju moram definitivno popraviti... Trebam se bolje organizirati u toku dana i „zdravije“ i čišće jesti kako bi mogao ostvariti maksimalni rast.

Idući mjesec sam opet kod Duška i već tada bi se trebali vidjeti rezultati našega rada....Što se tiče natjecanja dogovorili smo jedino IBFF Svjetsko prvenstvo u Kopru jer se zna točan datum. To bi mi bilo prvo natjecanje a poslije toga ćemo vidjeti kada se napravi točan kalendar svih federacija. Trebao bih po nekom okvirnom planu izaći na najmanje četiri natjecanja...“

S.Golubović

Foto: http://ibff.info/


Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #54 poslato: Februar 25, 2012, 03:35:15 posle podne »

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #55 poslato: Mart 24, 2012, 08:12:40 posle podne »
pretnja lesukovu  8)

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #56 poslato: Mart 25, 2012, 10:56:22 pre podne »
 Ogroman.

Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #57 poslato: Jul 09, 2012, 01:42:06 posle podne »
petar je visok oko 180 cm


180cm 100% ..pitao sam gfa

Van mreže smarac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #58 poslato: Jul 09, 2012, 01:47:37 posle podne »

Spartak

  • Gost
Odg: Petar Klancir
« Odgovor #59 poslato: Jul 09, 2012, 02:27:08 posle podne »
u faci je kao covjek od 45 godina