April 23, 2024, 09:15:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Impotencija  (Pročitano 15331 puta)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Impotencija
« poslato: Avgust 22, 2006, 11:00:29 posle podne »
Da li se problemi sa impotencijom mogu javiti (ili se obavezno javljaju) zbog hemije ili se pojavljuju i bez, posle nekog vremena treniranja?

Jel' moze neko malo da me uvede u ovo? Trazio sam nesto na forumu, al' nedovoljno informacija, tako da mogu samo da nagadjam, a na bb.com vise ne idem, jer stvarno ne znam kome tamo da verujem, a kome ne. Svasta pisu ljudi. :x

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Impotencija
« Odgovor #1 poslato: Avgust 22, 2006, 11:06:32 posle podne »
Kako kod koga prijatelju. Neko nikada u zivotu ne ode u teretanu, pa postane impotentan. U svakom slucaju mislim da hemija udara tamo gde je covek nasjlabiji. Ako je pre uzimanja hemije imao problema sa potencijom ili sa sexom uopste, verovatno ce ga tu i udariti, ako ima slabu ili neznu kosu, verovatno ce ocelaviti.... ird, da ne nabrajam sada. Ali da ispravim samog sebe, moze covek i da koristi hemiju, i da nema ama bas nikakvih smetnji.

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Re: Impotencija
« Odgovor #2 poslato: Avgust 22, 2006, 11:25:26 posle podne »
istina ziva istina
ako si prije imao nekih sitnih problema oni ce se pretvorit u velike
ako ti je cuna i prije rikava poslije aas moze ostati u defektu zauvijek
ja ima  problema za aknama imao sam ih prije a kad je aas dosao onda se to pogorsalo ali hvla bogu akne su samo esteski problem pa malo kod kozmeticara pa mi sredi to sranje i ko bog
ako si bas za aas ja bih prvo provjerio da nemam problema sa srcem jetrima bubrezima kostima ligamentima bilo cime ako imas nemoj se upustati u to

inace bilo u jednoj seriji gledao na televiziji
frajer je bio impotentan pa uzima testosteron inace je bio pedofil a impotentan je postao jel je htio izbjeci zatvor ili tako nesto :evil:

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Impotencija
« Odgovor #3 poslato: Avgust 23, 2006, 12:01:20 pre podne »
Ne pitam zbog AASa. Ne planiram ni da ih uzimam. Fala Bogu, pa nemam problema sa impotencijom, a nikada nisam ni imao, ali cesto primetim da mi je penis posle treninga sve sprcen k'o da je prenocio na promaji. :D Pretpostavljam da je to zbog toga sto puno krvi ode u druge misice, a ovamo ostane vrlo malo? Ako je tako, jel' moze to da utice na impotenciju?

Ne treniram vec skoro meces dana, jer stalno jurim KG<->BG, pa sam pojebao i ishranu (ruke mi se smanjile za 1.5cm :cry: , ali trbusnjaci, stomak uopste, nikad bolji :) ), ali od septembra ponovo pocinjem sa normalnom ishranom i treninzima. Za ovih mesec dana treniranja vidim da je ponovo kao i pre, topao i opusten, a ne onako skupljen kao sto je bio dok sam trenirao, ali bas sam pre neki dan radio sklekove i zgibove i posle vezbi on opet po starom. :roll:  :x Vec je proslo 4 dana od vezbanja cini mi se, i za ta 4 dana polako se vracao u normalu i sada je opet sve OK.

U stvari, ne smeta meni sto se sprci posle treninga (kad god zelim, dodje do erekcije i meni je to dovoljno da ne brinem), ali jos pre nego sto sam krenuo u teretanu sam slusao price i jos uvek ih slusam, kako ljudi koji se bave bodibildingom, bilo da su amateri ili profesionalci, stalno imaju probleme sa impotencijom, da im se smanjuje sto duze treniraju, bla bla bla... pa zato i pitam sve ovo?

Da li i natural bodibilding moze da izazove probleme sa impotencijom ili ne? Jel' tacno da se penis smanjuje dok god treniramo, jer cesto nema dovoljno krvi u njemu?

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: Impotencija
« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2006, 02:44:37 pre podne »
Citat: BrokeBody
Ne pitam zbog AASa. Ne planiram ni da ih uzimam. Fala Bogu, pa nemam problema sa impotencijom, a nikada nisam ni imao, ali cesto primetim da mi je penis posle treninga sve sprcen k'o da je prenocio na promaji. :D Pretpostavljam da je to zbog toga sto puno krvi ode u druge misice, a ovamo ostane vrlo malo? Ako je tako, jel' moze to da utice na impotenciju?

Ne treniram vec skoro meces dana, jer stalno jurim KG<->BG, pa sam pojebao i ishranu (ruke mi se smanjile za 1.5cm :cry: , ali trbusnjaci, stomak uopste, nikad bolji :) ), ali od septembra ponovo pocinjem sa normalnom ishranom i treninzima. Za ovih mesec dana treniranja vidim da je ponovo kao i pre, topao i opusten, a ne onako skupljen kao sto je bio dok sam trenirao, ali bas sam pre neki dan radio sklekove i zgibove i posle vezbi on opet po starom. :roll:  :x Vec je proslo 4 dana od vezbanja cini mi se, i za ta 4 dana polako se vracao u normalu i sada je opet sve OK.

U stvari, ne smeta meni sto se sprci posle treninga (kad god zelim, dodje do erekcije i meni je to dovoljno da ne brinem), ali jos pre nego sto sam krenuo u teretanu sam slusao price i jos uvek ih slusam, kako ljudi koji se bave bodibildingom, bilo da su amateri ili profesionalci, stalno imaju probleme sa impotencijom, da im se smanjuje sto duze treniraju, bla bla bla... pa zato i pitam sve ovo?

Da li i natural bodibilding moze da izazove probleme sa impotencijom ili ne? Jel' tacno da se penis smanjuje dok god treniramo, jer cesto nema dovoljno krvi u njemu?


Po toj racunici bi meni trebalo da se povecava?:). Sala naravno, nego, to se vec spominjalo, ali ne ovdje, nego u offtopicu, kao sale, gluposti iz teretane i tako to:).
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Impotencija
« Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2006, 03:48:35 pre podne »
Znam da se spominjalo kao sale u Offtopicu.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Impotencija
« Odgovor #6 poslato: Avgust 23, 2006, 05:12:56 pre podne »
ovako...da je ovo postavio neko ko odsita ima problem sa imotencijom koji moze da bude izazvan upotrebom aas,onda bih jos i razume..ali pitanja ovog tipa..

JE NE UZIMAM AAS NITI CU IH IKADA UZIMATI,al me znaim je natrual bb smanjuje potenicju..

pa priajatelju...sta ako kaze neko da utjece na impotenicju...jel ces odustati od gym-a?????

dali sa tvojim logicnim razmisljanjem mozes doci sam do bilo kakvog zakljucka citajuci boardove siroms veta kako kazes, dali je to moguce??

i na kraju....KO JE TEBI TAKO OBRAZOVANOM REKAO DA PROFESINALCI IMAJU "STALNO"PROBLEMA SA IMPOTENICJOM...

ja znam sta bih ti svaki profesionlaac odgovrio na ovu opasku ali necu..ipak treba ostati u domenu foruma i kulture!!!!!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Impotencija
« Odgovor #7 poslato: Avgust 23, 2006, 07:47:22 pre podne »
Kakve veze ima trening sa impotencijom. Totalna glupost! Kada dodje do pretreniranosti ili zamora zelja za sexom u nekom trenutku samo moze biti nesto manja sto je normalno...ali ne i da si impotentan. U mnogo slucajeva kada si mrtav umoran nije ti stalo nidocega pa tako i do sexa!
Sto se tice AAS uopste takodje nije tacno da si impotentan ili da ces postati. Iskljucivo u nekom periodu oporavka nakon prekida kure moze se osetiti trenutna impotencija...ali naravno sve to zavisi koliko dugo i sta si uzimao! Bas za to sluze preperati za oporavak testisa i vracanje nivoa testosterona na normalu!!! :!:

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Impotencija
« Odgovor #8 poslato: Avgust 23, 2006, 08:03:49 pre podne »
Citat: BORIS
Kakve veze ima trening sa impotencijom. Totalna glupost! Kada dodje do pretreniranosti ili zamora zelja za sexom u nekom trenutku samo moze biti nesto manja sto je normalno...ali ne i da si impotentan. U mnogo slucajeva kada si mrtav umoran nije ti stalo nidocega pa tako i do sexa!
Sto se tice AAS uopste takodje nije tacno da si impotentan ili da ces postati. Iskljucivo u nekom periodu oporavka nakon prekida kure moze se osetiti trenutna impotencija...ali naravno sve to zavisi koliko dugo i sta si uzimao! Bas za to sluze preperati za oporavak testisa i vracanje nivoa testosterona na normalu!!! :!:
..bravo boris..i jos samo da naglasim..da ako je ciovek kreten i saibja se godinma sa 2 grama testa...neznam sta moze da ocekuje osim impotenicje...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Impotencija
« Odgovor #9 poslato: Avgust 23, 2006, 08:26:55 pre podne »
Taj off sam ja postavio, a lik je pitao da li suplementi mogu stetno uticati na potenciju...ali naspram ovoga to i nije neki biser...Trening samo moze imati dobar uticaj na potentnost, iz 1001 razloga, ne bih sad bas ulazio u detalje, a impotenciju za vreme i nakon kura sa AAS bih povezao samo sa mentalnim stanjem, koje ne mora za svakog da bude pravilo...svi smo drugaciji i potpuno je prirodno da ce na izrazenog neurotika AAS delovati tako sto ce samo naglasiti njegovu neuroticnu licnost, sto se po pravilu odrazava na potenciju...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Impotencija
« Odgovor #10 poslato: Avgust 23, 2006, 08:38:00 pre podne »
Citat: remetik
Taj off sam ja postavio, a lik je pitao da li suplementi mogu stetno uticati na potenciju...ali naspram ovoga to i nije neki biser...Trening samo moze imati dobar uticaj na potentnost, iz 1001 razloga, ne bih sad bas ulazio u detalje, a impotenciju za vreme i nakon kura sa AAS bih povezao samo sa mentalnim stanjem, koje ne mora za svakog da bude pravilo...svi smo drugaciji i potpuno je prirodno da ce na izrazenog neurotika AAS delovati tako sto ce samo naglasiti njegovu neuroticnu licnost, sto se po pravilu odrazava na potenciju...
..pa moglo bi da se kaze i ovako..bravo....evo jedan post dobar i od tebe  :twisted:  :twisted:  :wink:  :wink:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Impotencija
« Odgovor #11 poslato: Avgust 23, 2006, 08:44:47 pre podne »
:oops:  :D  Tnx bro!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Impotencija
« Odgovor #12 poslato: Avgust 23, 2006, 12:15:22 posle podne »
Citat: BoRa_TS
Ja imam trenutno problema kako da smanjim potenciju hehehehehe :lol:
..ja znam..udjes u wc..i udri od keramicke plocice.. :twisted:  :twisted:

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Impotencija
« Odgovor #13 poslato: Avgust 23, 2006, 03:57:02 posle podne »
Citat: remetik
...Trening samo moze imati dobar uticaj na potentnost, iz 1001 razloga, ...


Pa naravno ima logike. Samim treniranjem se podize nivo prirodnog testosterona, kod coveka koji nije nikada ili nije dugo trenirao. Tako da u svakom slucaju sex uopsteno mora da bude kvalitetniji. Povezati bavljenje sportom sa impotencijom je cista glupost. Naravno kao sto rece Boris, moze se desiti da samo zbog pretreniranosti i umora da covek smao izgubi volju za sexom, ali ne i da bude impotentan, vec samo premoren.

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Impotencija
« Odgovor #14 poslato: Avgust 23, 2006, 04:00:08 posle podne »
Citat: Pedja_Petrovic
..ja znam..udjes u wc..i udri od keramicke plocice.. :twisted:  :twisted:


Mani coveka, posle ce da otupavi i na to udaranje, pa ce stvarno da ima probleme da smanji impotenciju - nece vise nista da oseca (nesto kao deca dick). :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: