April 29, 2024, 03:00:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa javn  (Pročitano 12709 puta)

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #15 poslato: Septembar 01, 2006, 07:08:14 posle podne »
kako ima samo mirko da ga polomi, jebace mu mamicu (ups)....
mislim smesno, kao sto se kaze, psroslo je njegovih 5 minuta, jebiga,
ajde stavi arnolda sada u ovoj formi da se takmici sa ronijem.....JESSSSSSSSTEEEEEEEEEEEEEEEEEE...........


Poz

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #16 poslato: Septembar 01, 2006, 07:15:12 posle podne »
MARKETING je u pitanju..koliko ce kesha da uzmu organizatori i sam Tajsnon bez obzora na ishod meca..

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže quickzero

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #17 poslato: Septembar 07, 2006, 02:03:48 posle podne »
Citat: Vladar
Citat: quickzero
Pa dobro,Tysonu je 40 god...nije mu vise mjesto u ringu...ali da mi je vidit Tysona kad je bio najluđi,protiv bilo kojeg mma borca....tu bi pale velike batine :)...ali ipak je to Iron Mike..moga  bi on i iznenadit Mirka pokojim udarcem....



Moje misljenje je da vrhunski boxer nema sanse ili bolje receno ima vrlo male sanse sa solidnim mma borcem po mma pravilima, a usudio bih se isto reci i za odnos u ringu boxera i kickboxera po kb pravilima... sve to pod uslovom da su slicnog rejtinga u svojim sportovima... bilo je slicnih situacija, i ishod je bio takav... naravno ishod bi bio drugaciji kada bi bila obrnuta situacija, odnosno borba po boxerskim pravilima daje ubjedljive sanse boxerima...

Medjutim tesko da ce mo vidjeti nekog vrhunskog boxera u mma ringu ne samo jer bi lose prosao, nego i zato sto jedan svjetski prvak u superteskoj kategoriji zaradi vise za jedan mec nego li Cro-Cop u citavoj karijeri...


To gore navedeno je istina,ali ne vrijedi za Tysona ,pošto je onakav kakav je.koliko god da je opasan u stand up-u s boksackim tehnikama(kojima nije dorastao nijedan kickboxer/thai boxer..itd),toliko može iznenaditi na podu sa pokojim "nasuimičnim udarcem",doduse ima veliku manu ,a to su noge,i ukoliko to neko iskoristi,bilo bi mu gadno...ali s njim nikad neznas.to je cisto moje misljenje.
Tysonu su ovakve stvari zarada love,sve da ga nalupaju kao vrecu,podnijet ce on to..a jos ce bolje podnijeti milijun,dva dolara....:)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #18 poslato: Septembar 07, 2006, 02:27:07 posle podne »
Koliko je opasan u stand upu pokazao je u mecevima sa Kevin McBrideom i Danny Williamsom u poslijednja dva meca koja je radio, tu nema ni "I" od Iron Mike Tysona!

Covjek je jednostavno odavno vec u penziji, znaci da govorimo o Tajsonu sa kraja 80-tih koji bi recimo u to vrijeme posvetio puno treninga i paznje odbrani od noznih udaraca pa da razmislimo o tome da bi imao neke sanse u kickboxu, ali mma?
Tvrdim da bi ga prosjecni mma borac u manje od jedne runde natjerao na predaju polugama, davljenjima i slicno...

Cesto se boraca prave idoli koji su nedodirljivi ali na zalost svi oni nekada postanu stari i redovno misleci da jos mogu da budu vrhunski sampioni sami sruse mit o sebi...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #19 poslato: Septembar 07, 2006, 02:29:49 posle podne »
U pravu si naravno po pitanju novca, mada ko nebi usao u ring, dobio malo ili mnogo batina i inkasirao veliki cek?

Ja bih sigurno... 8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže keko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
  • snaga volje
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #20 poslato: Septembar 07, 2006, 03:03:08 posle podne »
Pošto poznam Mirkov način treniranja i njegove sparing partnere mislim da on ima jeben problem koji ga limitira u ostvarivanju cilja koji je zacrtao osvajanje pride pojasa,a taj problem se zove doping.
Na ovakav način treninga i ishrane a pogotovo dodacima i svim ostalim što ostali borci koriste u enormnim količinama on je mala beba i mislim da je pravo čudo što uopće ovako dobro stoji u okršajima sa drugim borcima.To je zahvaljujući samo njegovom velikom talentu za borilačke sportove.Kad bih otišao van i spremao se npr.u SAD-u ili nekoj drugoj zapadnoj destinaciji mislim da bi mu šanske bile daleko veće.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #21 poslato: Septembar 07, 2006, 04:05:35 posle podne »
To je interesantan inside! Kao sto vjerovatno znas doping kontrole na americkim takmicenjima kudlikamo su zesce nego li u Prideu! Ranije se pricalo da se u Prideu vode doping kontrole samo u borbama za titulu, ali i to je uvijek dovodjeno u pitanje, dok se u UFC-u doping radi redovno na turnirima, pa i zbog toga mnogo vise boraca uhvacenih u koriscenju dopinga (winstrol je cesto pominjan)...

Odrzace se  Pridov turniri u SAD-u ubrzo pa cemo vidjeti da li ce Wand, Coleman, Fedor i drustvo proci obavezan test, a na tom turniru ce po najavama biti i Mirko...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #22 poslato: Septembar 11, 2006, 11:29:42 pre podne »
ja mislim da ako tajson bilo koga pogodi kako treba,to je propast,ali posto bise samo mark hunt ili fedor tukli sanjim u stand upp borbi mozda bude zanimljivo.svaki imalo pametan borac,bi mu se bacio u noge i  zavrsio ga u parteru.i ne zaboravite da je pride ipak no rules (naravno sa pravilima) borba ,a tajson ume i da ujede i ko zna sta jos .moze biti zanimljivo.ja bih voleo to da vidim.gledao sam konferenciju za stampu i zaista je izasao i najavio se.

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #23 poslato: Septembar 11, 2006, 04:53:38 posle podne »
Citat: keko
Pošto poznam Mirkov način treniranja i njegove sparing partnere mislim da on ima jeben problem koji ga limitira u ostvarivanju cilja koji je zacrtao osvajanje pride pojasa,a taj problem se zove doping.
Na ovakav način treninga i ishrane a pogotovo dodacima i svim ostalim što ostali borci koriste u enormnim količinama on je mala beba i mislim da je pravo čudo što uopće ovako dobro stoji u okršajima sa drugim borcima.To je zahvaljujući samo njegovom velikom talentu za borilačke sportove.Kad bih otišao van i spremao se npr.u SAD-u ili nekoj drugoj zapadnoj destinaciji mislim da bi mu šanske bile daleko veće.


Nikako se ne slazem! Jer MMA nije krcanje dopingom i gradnjenje krute misicne mase! Pogledaj borca pod JAMES se zove 120kg cistih misica, neman, izgleda kao Body builder, ili Randleman, nista ne mogu na tehniku Randleman ide na neku explozivnost koja opadne za par min a ovaj drugi je snazan kao bik ali sporiji od moje babe, tako da nije bas u kemiji sve, talent a onda ostalo,a bogami Mirku i ne treba fizika po mom misljenu! Bob Sapp je ima 160kg a pogledaj kako se bori kuzis???

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #24 poslato: Septembar 11, 2006, 04:57:11 posle podne »
Citat: andrejabg
ma daj mi tog tajsona da ga razbijem!


:roll:

blacki

  • Gost
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #25 poslato: Septembar 12, 2006, 09:37:35 posle podne »
ma cista para,stace on s mirkom pa na ultimate fight pravilima tyson bi bio u komi 1god kada bi ga mirko high kickom,a po pravilima boksa tayson bi mirka nalema tako da

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #26 poslato: Septembar 14, 2006, 11:15:51 posle podne »
mirko je mnogo kompleksniji borac od tajsona.on zna samo boks kod cro cop zna boks,djiu djicu,rvanje i jos mnogo toga.drugim recima tajsone crno ti se pise :twisted:
al se nekad dobro jelo

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: Tajson planira da nokautira Kro Kapa-----sa sajta glasa
« Odgovor #27 poslato: Septembar 17, 2006, 12:50:07 pre podne »
Citat: keko
Pošto poznam Mirkov način treniranja i njegove sparing partnere mislim da on ima jeben problem koji ga limitira u ostvarivanju cilja koji je zacrtao osvajanje pride pojasa,a taj problem se zove doping.
Na ovakav način treninga i ishrane a pogotovo dodacima i svim ostalim što ostali borci koriste u enormnim količinama on je mala beba i mislim da je pravo čudo što uopće ovako dobro stoji u okršajima sa drugim borcima.To je zahvaljujući samo njegovom velikom talentu za borilačke sportove.Kad bih otišao van i spremao se npr.u SAD-u ili nekoj drugoj zapadnoj destinaciji mislim da bi mu šanske bile daleko veće.

Nikako se ne slazem! Jer MMA nije krcanje dopingom i gradnjenje krute misicne mase! Pogledaj borca pod JAMES se zove 120kg cistih misica, neman, izgleda kao Body builder, ili Randleman, nista ne mogu na tehniku Randleman ide na neku explozivnost koja opadne za par min a ovaj drugi je snazan kao bik ali sporiji od moje babe, tako da nije bas u kemiji sve, talent a onda ostalo,a bogami Mirku i ne treba fizika po mom misljenu! Bob Sapp je ima 160kg a pogledaj kako se bori kuzis???


Samo nesto da razjasnimo ako neki mma borac svojim fizickim izgledom ne podsjeca na bodybuildera to NIKAKO NE ZNACI da ne koristi aas, doping ili sta vec, ok potpuno je moguce da je Mirko "natural" (da upotrebim taj prilicno bezveze izraz), nikada nisam razmisljao o tim stvarima, ali polazeci od sebe, i da sam u njihovoj kozi, znaci u mogucnosti da zaradim veliki novac i da pri tom mogu da platim najkvalitetniji aas, da angazujem ljude koji ce mi pomoci da ga na pravilan nacin koristim i tako sacuvam svoje zdravlje, ne bih ni jednog sekunda razmisljao i naravno iskoristio svaku mogucnost da unaprijedim svoje pripreme i da sebe dovedem u maksimalnu formu, plus razmislite koje su mogucnosti brzeg oporavka brojnih povreda koje se desavaju na treninzima u rvanju , kickboksu, mislite da bi mi bilo pametno ne iskoristiti svu hemiju potrebnu da na mec izadjem potpuno zdrav?

Iskreno ne vjerujem da su vrhunski borci toliko neobrazovani i da sebi uskrate koristi od dopinga...

Pod okriljem UFC-a se desava da s vremena na vrijeme neko padne zbog dopinga, pa je tako UFC sampion Josh Barnett pao na testu i oduzet mu je pojas, Tim Sylvia isto tako, i mnogi drugi, za Pride ne znam slucajeve, ali vjerujem da su ovi uhvaceni a da gotovo svi koriste neku vrstu dopinga...

Da se vratim na pocetak, u stvari to sto me je i postaklo da ovo napisem, razmislite samo kako izgledaju biciklisti (def.ljudi sa po 120kg misica jel?) e pa to je vjerovatno sport sa najvise dopinga... Bodybuilderi se stalno vezuju za aas zato sto njihov izgled podstice ljude da misle o tome, a u stvari svi ili gotovo svi vhunski sportisti ga koriste...
« Poslednja izmena: Septembar 17, 2006, 12:53:50 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me