April 27, 2024, 02:39:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Vjezbe za nogu  (Pročitano 2538 puta)

Van mreže superme

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Vjezbe za nogu
« poslato: Jun 13, 2011, 04:28:10 posle podne »
Ne znam je li ovo pravi podforum , jer nisam znao gdje bih smjestio ovakvu temu
Ako se netko susreo s ovakvim problemom , bilo bi dobro da napise nesto o tome , jer doktori me nisu bas puno savjetovali.
28.5 sam rasjekao nogu na zupcanik od bicikla , rasjekao sam i potkozno tkivo , i zarezao sam misic (sad ne znam koliko sam misica zarezao kako to ide )
30 sam opet bio u kirurga da mi opet pregleda savove i previje. Rekao mi je svaki drugi dan previjati nogu sto sam i cinio , da bih 10.6 otisao da mi skinu konce (imao sam 9 savova ) skinuo mi je svaki drugi i rekao da ostale skinem za 4 dana , tj sutra... majka ce mi skinuti te ostale jer zna oko toga , medicinska je sestra po zanimanju. I to je taj problem sa nogom , sada mene zanima jer mi taj doktor sto mi je skidao konce nije rekao ni kada mogu hodat ni trebam li ikakve vjezbe radit za ovaj misic ni nista. Samo je rekao da ne smijem trenirat , nije rekao ni koliko , a kirurg od prije mi je rekao da vec mogu polako hodat kada skinem konce , ali taj kirurg je bio mlad i ne iskusan. Sada mene zanima ako netko zna o ovome ista da napise da li bih trebao nekakve vjezbe radit za ovaj misic kako sta ide ja neznam.....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vjezbe za nogu
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2011, 04:31:24 posle podne »
ja sam operisan sa OTVORENOM RANOM na gluetusu 7 dana nakon opercije radio trening
rana kada je zatovrena,veoma je moguce da se inficira ponovo od prljavistene itd,ali od treninga nece sigurno
e sada
jbg
ovo mi nije jasno
tebi je lekar bukvalno zabravnio da HODAS..ne mogu da verujem

Van mreže superme

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Vjezbe za nogu
« Odgovor #2 poslato: Jun 14, 2011, 08:25:07 posle podne »
tako nesto u nekom smislu , bar jos tjedan - dva da ne hodam dok mi je drugi rekao da mogu odma cim skinem konce.. pa danas sam ih skinuo , prekosutra cu se malo pocet oslanjat , ali kazu da bih mogao dobit kao neko unutarnje krvarenje jer je misic zasjecen od naprezanja bi mogao puci... zvao sam i nekog sportskog trenera kojeg mi majka zna , on je rekao isto da ne smijem nikakve vjezbe radit .. mogu hodat normalno , ali vjezbe ne bar neko vrijeme